Evde Çivi Paketleme İşi

Evde Çivi Paketleme İşi
Etiketler Evde Çivi Paketleme İşi,nedir,nasil yapilir,ne kazandirir
iş imkanları Evde Çivi Paketleme İşi
Kategori evde-para-kazan
Bu iş İlanı 4780 Kez Başvuru Almıştır
Yazar Eve ek iş veren firmalar

Sponsor Bağlantı


Evde Çivi Paketleme İşi Hakkında Detaylar

Evde Çivi Paketleme İşi nedir nasil yapilir,Evde çivi paketleme işi yaparak para kazanacağınız ek iş fırsatı sizi bekliyor,Evde çalışarak para kazanma hayalinizi en kısa sürede karşılamak için sizlere yardımcı oluyoruz.

 

Aylık olarak 80 bin paketli çivi ihtiyacının olduğu ülkemizde, dış ülkelerede gönderilmek üzere anlaşma sağlayan firmalar, eleman sıkıntısını çözmek adına evlere iş vermektedir. Nasıl yapacağınız ve bir pakete kaç adet koyacağınız firmalar tarafından belirlenecektir. Yalnız dikkat etmeniz gereken husus, verilen adetten az yada fazla çivi koyamazsınız. Bir çok kişinin bildiği gibi çiviler büyüklüklerine göre numaralandırılmaktadırlar. Mesela bir pakete 2 numara çivi koyacaksanız bunların arasında farklı numaralı çiviler bulunmamalıdır.

Evde Çivi Paketleme İşi

Evde Çivi Paketleme İşi evde ek iş yapan kişilerin çok tercih ettiği bir iştir. Bunun sebebi ise hem yapılışının kolay olması hemde aylık kazancının diğer ek işlere göre biraz daha iyi olması.Bu
yazımızda Evde Çivi Paketleme İşi yapanlar ile yaptığımız konuşmalar ve sorduğumuz sorular sonucu elde ettiğimiz bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Son dönemlerde eve ek iş alan kişilerin sayısı oldukça fazlalaşmıştır ve bu işleri eve alanlar veya tavsiye edenler genellikle paketleme işlerini tercih etmektedirler. Taleplerin yoğunluğu da
en çok eve ek iş veren firmaları sevindirmektedir çünkü siparişleri yetiştiremedikleri konusunda şikayetleri vardı şimdi üstlerinden bir yük kalmış oluyor.

Evde Çivi Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Firmalar size koli ile çiviler getirmektedir ve sizden bu çivileri 20 adet ve 30 adet olacak şekilde ufak paketlere koyarak kutulara dizmenizi istemektedir.Çok basit bir iş olup bu işi ister
tek başınıza yapın istereniz de bir grup halinde yapın bu işi yapanların tavsiyesi bu işi grup halinde yaparak daha çok kazanç sağlamanız yönünde.

Bu işi almadan önce dikkat etmeniz gereken bir kaç konu var öncelikle sizden kaparo isteyen firmalara sakın güvenmeyin ve paranızı kaptırmayın ikinci olarak ta bazı firmalar size işi yaptırıp
ödemeyi ay sonu yapacağını söyleyerek ortadan kayboluyor onlara da güvenmeyin iş alacağınız firmayı önceden araştırmanızı tavsiye ederiz.

Bu işi yaparak aylık 2.500 TL civarı kazanç elde edebilirsiniz ama gün içerisinde bu işe biraz fazla zaman ayırırsanız aylık kazancınızı artırmış olursunuz. Firmalar sizden ürünleri aldıktan sonra
ödemenizi yapmaktadır tabi ki siz firmanız ile nasıl anlaşırsanız ödemeyi o şekilde alabilirsiniz.

İLETİŞİM FORMU


Sıradaki İş fikirleri

 • Evde Baharat Paketle Evde Baharat Paketle Evde Baharat Paketleyerek Para Kazanmak evden para kazan 2020 para kazandıran iş fikirleri sende kazanmaya başla.Evde Baharat Paketleyerek Para Kazanmak sizlerle yakından takip et Evde Baharat Paketleyerek Para Kazanmak ilk sen haberdar ol sosyal medyada paylaş.
 • Evde Gül Paketleme İşi Evde Gül Paketleme İşi Evde Gül Paketleme İşi,diyince aklıma kapina güller serdim şarkısı gelıor,Gül paketleme işi yaparak aylık 2400 TL ek gelir kazanmak istiyorsanız eğer, sitemizden ek iş ilanlari ve iş fikirleri yazilarini takip yapın evde ek iş fırsatını kaçırmayın
 • Evlere Kalem Montaj İşi Evlere Kalem Montaj İşi 2020 yilina girmiş bulunmaktayız yeni yilin ocak ayinda Ev hanımlarına yönelik ek işlerin başında evde kalem montaj işi gelmektedir. Bu işde diğer ek işler gibi evinden çalışıp para kazanmak isteyenlerin çok sık olarak yaptığı işlerin başında gelmektedir.
 • Dezenfektan Paketleme İşi Dezenfektan Paketleme İşi Evde Dezenfektan Paketleme İşi en yeni işleri arasina girmeyi başardi,Bu süreçte dezenfektan, maske ve dikiş ve katlama paketleme işleri ile sizlere
 • Zarf katlama 2021 Zarf katlama 2021 Zarf katlama evden para kazan 2022 para kazandıran iş fikirleri sende kazanmaya başla.Katlama işlemleri zarf içinde geçerli olabilir. Bu davetiye için daha çok özel davetiye diyebiliriz. Çünkü klasik davetiyelerin dışında bir modeldir.Zarf katlama sizlerle yakından takip et Zarf katlama ilk sen haberdar ol sosyal medyada paylaş.
 • Evde Çorap İşi Evde Çorap İşi Evde Çorap İşleri Yaparak Yaz kış fark etmeksizin her mevsim işleri yoğun olan bu firmalar çorap paketleme işi olduğu zaman evlere yönlendiriyor. Evde çok basit bir şekilde çorap paketleme işi yapabilir aylık yüksek ücretler kazanabilirsiniz.
 • Eve İş Veren Fabrikalar Eve İş Veren Fabrikalar Evlere İş Veren Firmalar Listesi,Bazı Mağazalar Ürünlerini Müşterilerine Kağıt Torbalar İçerisinde Sunarlar. Mağazalar Matbaalarda Bastırdıkları Üzerinde İsimlerinin Geçtiği Bu Süslü Kağıtları Katlamaları İçin Evlere Vermektedir.
 • Evde Çivi Paketleme İşi Evde Çivi Paketleme İşi Evde Çivi Paketleme İşi nedir nasil yapilir,Evde çivi paketleme işi yaparak para kazanacağınız ek iş fırsatı sizi bekliyor,Evde çalışarak para kazanma hayalinizi en kısa sürede karşılamak için sizlere yardımcı oluyoruz.
 • Nikah Şekeri İşi 2021 Nikah Şekeri İşi 2021 Nikah Şekeri İşi Para Kazanma evden para kazanma,Nikah şekeri işi veren firmalar ve bu işten ne kadar para kazanabiliriz Düğün ve nikah hazırlıkların da öncelikli olarak listenin başında halledilmesi gereken, hanımların çok önem verdiği nikah şekeri gelmektedir.
 • Mandal İşi Yaparak Para Kazanma İş Fikri Mandal İşi Yaparak Para Kazanma İş Fikri evden para kazan 2018 para kazandıran iş fikirleri sende kazanmaya başla. sizlerle yakından takip et ilk sen haberdar ol sosyal medyada paylaş.