Evde Maket Bıçağı Montajı

Evde Maket Bıçağı Montajı
Etiketler Evde Maket Bıçağı, Montajı, ve Paketleme İşi
iş imkanları Evde Maket Bıçağı Montajı
Kategori evde-para-kazan
Bu iş İlanı 4232 Kez Başvuru Almıştır
Yazar Eve ek iş veren firmalar

Sponsor Bağlantı


Evde Maket Bıçağı Montajı Hakkında Detaylar

Evde Maket Bıçağı Montajı ve Paketleme İşi nedir nasil yapilir ne kazandirir,Evinizde maket bıçağı montaj işi ve paketleme işi yaparak aylık butçenize katki sağlayabılır evinizin faturalarini odeyebılırsınız,Montaj işi ve paketleme işi hakkında tüm detaylar sayfamızda

 

Her gün yeni bir iş her hafta yeni iş fikirleri ile karşinizdayız  bugün sizlere çok farklı bır iş dalindan bahsedeceğiz yeni ek iş alani olarak düşündüğümüz bu eve ek iş imkanini sizlerle paylaşıyoruz. Evde Maket Bıçağı Montajı ve Paketleme İşi olduğünu ve bu işden güzel gelir elde edildiğini fark ettik bizde bu konu  hakkında yaptığımız araştırmalar sonucu elde ettiğimiz bilgileri siz değerli takipçilerimiz ile paylaşacağız.

Maket Bıçağı Nedir?

Maket bıçağı,metal veya plastik bir koruma sürgüsü içerisinde ileri geri hareket eden ve kilitleme mekanizması ile sabitlenebilen tek tarafı keskin bıçaktır.İnce, keskin ve kilitleme mekanizması sayesinde güvenli olan bu bıçaklar çoğunlukla maket yapımında kullanıldığı için maket bıçağı olarak anılmaktadır. Maket bıçağı için halk arasında falçata diye de bilinmektedir.

Evde Maket Bıçağı Montajı ve Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Maket bıçağı dendiği zaman ek gelir sağlayan kısmını üç alanda değerlendirmek mümkündür. Bu maket bıçağının montaj işi,  maket bıçağı paketleme işi ve yedek uç paketleme işidir. Firmalar bu işleri tamamını dışarıda yaptırabilecekleri gibi bazı aşamaları kendi bünyelerindeki personele yaptırarak bir veya ikisini dışarıda fason verebilirler. Bunun yanında üç işlemin tamamını tek bir kişiye yaptırmak kaydı ile de fason dağılım yapabilirler. Bu tamamen firmanın kendi şirket politikası ile ilgili bir durum olduğu gibi iş alacak kişinin seçimine de bağlıdır. Firmalar size Evde Maket Bıçagı Montajı ve Paketleme İşi nasıl yapılır hakkında bilgi veriyor daha sonra maket bçağı montajı için size bir video bırakıyor ve orada görsel olarak anlatıldığı şekilde yapılmasını istiyor.

Montajı yapılmış maket bıçaklarını size verilen şeffaf poşetlere koyarak ağızlarını kapatıp üstlerine firma amblemlerini yapıştırarak işlemleri bitiriyorsunuz. Sonra paketlemiş olduğunuz
maket bıçaklarını kutuya koyarak kutunun üstüne içinde kaç adet maket bıçağı olduğunu yazıp firmaya teslim etmeye hazır hale getiriyorsunuz.

Evde Maket Bıçağı İşi Yapmak Ne Kadar Kazandırır?

Evde maket bıçağı işi istikrarlı ve seri bir şekilde yapıldığın aile ekonomisine ciddi miktarda katkıda bulunacak bir gelir elde etmeye yardımcı olabilir. Kazanç fason dağıtan firmanın fiyat politikasına, çapına, yapılacak olan işin mahiyetine ve ne kadar yapıldığına göre değişecek bir durumdur. Ama piyasaya bakıldığında günlük 3-4 saat çalışmayla 1000 adet maket bıçağı ucu paketlendiğinde 350-450 TL arasında değişebilecek olan haftalık kazanç, montaj ve paketleme olarak kişi başı 1000 – 2500 TL aylık kazanç arasında değişebilmektedir.

ÖNEMLİ UYARI: KENDİLERİNİ EK İŞ VEREN OLARAK TANITIP SİZDEN PARA İSTEYEN, KAPARO İSTEYEN KİŞİLERE KESİNLİKLE PARA GÖNDERMEYİN. BU KİŞİLERİN TAMAMI DOLANDIRICIDIR. EK İŞ VEREN FİRMALAR SİZDEN HİÇBİR ÜCRET TALEP ETMEZ. Sitemizde sadece iş fikirleri yayınlanmaktadır. Firma sahipleri ile bir ilişkimiz yoktur

İLETİŞİM FORMU


Sıradaki İş fikirleri

 • Evde Baharat Paketle Evde Baharat Paketle Evde Baharat Paketleyerek Para Kazanmak evden para kazan 2020 para kazandıran iş fikirleri sende kazanmaya başla.Evde Baharat Paketleyerek Para Kazanmak sizlerle yakından takip et Evde Baharat Paketleyerek Para Kazanmak ilk sen haberdar ol sosyal medyada paylaş.
 • Evde Gül Paketleme İşi Evde Gül Paketleme İşi Evde Gül Paketleme İşi,diyince aklıma kapina güller serdim şarkısı gelıor,Gül paketleme işi yaparak aylık 2400 TL ek gelir kazanmak istiyorsanız eğer, sitemizden ek iş ilanlari ve iş fikirleri yazilarini takip yapın evde ek iş fırsatını kaçırmayın
 • Evlere Kalem Montaj İşi Evlere Kalem Montaj İşi 2020 yilina girmiş bulunmaktayız yeni yilin ocak ayinda Ev hanımlarına yönelik ek işlerin başında evde kalem montaj işi gelmektedir. Bu işde diğer ek işler gibi evinden çalışıp para kazanmak isteyenlerin çok sık olarak yaptığı işlerin başında gelmektedir.
 • Dezenfektan Paketleme İşi Dezenfektan Paketleme İşi Evde Dezenfektan Paketleme İşi en yeni işleri arasina girmeyi başardi,Bu süreçte dezenfektan, maske ve dikiş ve katlama paketleme işleri ile sizlere
 • Zarf katlama 2021 Zarf katlama 2021 Zarf katlama evden para kazan 2022 para kazandıran iş fikirleri sende kazanmaya başla.Katlama işlemleri zarf içinde geçerli olabilir. Bu davetiye için daha çok özel davetiye diyebiliriz. Çünkü klasik davetiyelerin dışında bir modeldir.Zarf katlama sizlerle yakından takip et Zarf katlama ilk sen haberdar ol sosyal medyada paylaş.
 • Evde Çorap İşi Evde Çorap İşi Evde Çorap İşleri Yaparak Yaz kış fark etmeksizin her mevsim işleri yoğun olan bu firmalar çorap paketleme işi olduğu zaman evlere yönlendiriyor. Evde çok basit bir şekilde çorap paketleme işi yapabilir aylık yüksek ücretler kazanabilirsiniz.
 • Eve İş Veren Fabrikalar Eve İş Veren Fabrikalar Evlere İş Veren Firmalar Listesi,Bazı Mağazalar Ürünlerini Müşterilerine Kağıt Torbalar İçerisinde Sunarlar. Mağazalar Matbaalarda Bastırdıkları Üzerinde İsimlerinin Geçtiği Bu Süslü Kağıtları Katlamaları İçin Evlere Vermektedir.
 • Evde Çivi Paketleme İşi Evde Çivi Paketleme İşi Evde Çivi Paketleme İşi nedir nasil yapilir,Evde çivi paketleme işi yaparak para kazanacağınız ek iş fırsatı sizi bekliyor,Evde çalışarak para kazanma hayalinizi en kısa sürede karşılamak için sizlere yardımcı oluyoruz.
 • Nikah Şekeri İşi 2021 Nikah Şekeri İşi 2021 Nikah Şekeri İşi Para Kazanma evden para kazanma,Nikah şekeri işi veren firmalar ve bu işten ne kadar para kazanabiliriz Düğün ve nikah hazırlıkların da öncelikli olarak listenin başında halledilmesi gereken, hanımların çok önem verdiği nikah şekeri gelmektedir.
 • Mandal İşi Yaparak Para Kazanma İş Fikri Mandal İşi Yaparak Para Kazanma İş Fikri evden para kazan 2018 para kazandıran iş fikirleri sende kazanmaya başla. sizlerle yakından takip et ilk sen haberdar ol sosyal medyada paylaş.