Evde Maket Bıçağı Montajı

Evde Maket Bıçağı Montajı
Etiketler Evde Maket Bıçağı, Montajı, ve Paketleme İşi
iş imkanları Evde Maket Bıçağı Montajı
Kategori evde-para-kazan
Bu iş İlanı 1270 Kez Başvuru Almıştır
Yazar Eve ek iş veren firmalar

Sponsor Bağlantı


Evde Maket Bıçağı Montajı Hakkında Detaylar

Evde Maket Bıçağı Montajı ve Paketleme İşi nedir nasil yapilir ne kazandirir,Evinizde maket bıçağı montaj işi ve paketleme işi yaparak aylık butçenize katki sağlayabılır evinizin faturalarini odeyebılırsınız,Montaj işi ve paketleme işi hakkında tüm detaylar sayfamızda

 

Her gün yeni bir iş her hafta yeni iş fikirleri ile karşinizdayız  bugün sizlere çok farklı bır iş dalindan bahsedeceğiz yeni ek iş alani olarak düşündüğümüz bu eve ek iş imkanini sizlerle paylaşıyoruz. Evde Maket Bıçağı Montajı ve Paketleme İşi olduğünu ve bu işden güzel gelir elde edildiğini fark ettik bizde bu konu  hakkında yaptığımız araştırmalar sonucu elde ettiğimiz bilgileri siz değerli takipçilerimiz ile paylaşacağız.

Maket Bıçağı Nedir?

Maket bıçağı,metal veya plastik bir koruma sürgüsü içerisinde ileri geri hareket eden ve kilitleme mekanizması ile sabitlenebilen tek tarafı keskin bıçaktır.İnce, keskin ve kilitleme mekanizması sayesinde güvenli olan bu bıçaklar çoğunlukla maket yapımında kullanıldığı için maket bıçağı olarak anılmaktadır. Maket bıçağı için halk arasında falçata diye de bilinmektedir.

Evde Maket Bıçağı Montajı ve Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Maket bıçağı dendiği zaman ek gelir sağlayan kısmını üç alanda değerlendirmek mümkündür. Bu maket bıçağının montaj işi,  maket bıçağı paketleme işi ve yedek uç paketleme işidir. Firmalar bu işleri tamamını dışarıda yaptırabilecekleri gibi bazı aşamaları kendi bünyelerindeki personele yaptırarak bir veya ikisini dışarıda fason verebilirler. Bunun yanında üç işlemin tamamını tek bir kişiye yaptırmak kaydı ile de fason dağılım yapabilirler. Bu tamamen firmanın kendi şirket politikası ile ilgili bir durum olduğu gibi iş alacak kişinin seçimine de bağlıdır. Firmalar size Evde Maket Bıçagı Montajı ve Paketleme İşi nasıl yapılır hakkında bilgi veriyor daha sonra maket bçağı montajı için size bir video bırakıyor ve orada görsel olarak anlatıldığı şekilde yapılmasını istiyor.

Montajı yapılmış maket bıçaklarını size verilen şeffaf poşetlere koyarak ağızlarını kapatıp üstlerine firma amblemlerini yapıştırarak işlemleri bitiriyorsunuz. Sonra paketlemiş olduğunuz
maket bıçaklarını kutuya koyarak kutunun üstüne içinde kaç adet maket bıçağı olduğunu yazıp firmaya teslim etmeye hazır hale getiriyorsunuz.

Evde Maket Bıçağı İşi Yapmak Ne Kadar Kazandırır?

Evde maket bıçağı işi istikrarlı ve seri bir şekilde yapıldığın aile ekonomisine ciddi miktarda katkıda bulunacak bir gelir elde etmeye yardımcı olabilir. Kazanç fason dağıtan firmanın fiyat politikasına, çapına, yapılacak olan işin mahiyetine ve ne kadar yapıldığına göre değişecek bir durumdur. Ama piyasaya bakıldığında günlük 3-4 saat çalışmayla 1000 adet maket bıçağı ucu paketlendiğinde 350-450 TL arasında değişebilecek olan haftalık kazanç, montaj ve paketleme olarak kişi başı 1000 – 2500 TL aylık kazanç arasında değişebilmektedir.

ÖNEMLİ UYARI: KENDİLERİNİ EK İŞ VEREN OLARAK TANITIP SİZDEN PARA İSTEYEN, KAPARO İSTEYEN KİŞİLERE KESİNLİKLE PARA GÖNDERMEYİN. BU KİŞİLERİN TAMAMI DOLANDIRICIDIR. EK İŞ VEREN FİRMALAR SİZDEN HİÇBİR ÜCRET TALEP ETMEZ. Sitemizde sadece iş fikirleri yayınlanmaktadır. Firma sahipleri ile bir ilişkimiz yoktur

İLETİŞİM FORMU


Sıradaki İş fikirleri

 • Evde Mum Paketleme İşi ve Kazancı Evde Mum Paketleme İşi ve Kazancı Evde Mum Paketleme İşi ve Kazancı evden para kazan 2020 para kazandıran iş fikirleri sende kazanmaya başla.Evde Mum Paketleme İşi ve Kazancı sizlerle yakından takip et Evde Mum Paketleme İşi ve Kazancı ilk sen haberdar ol sosyal medyada paylaş.
 • İnternetten Part Time Ek İş İnternetten Part Time Ek İş evden para kazan 2020 para kazandıran iş fikirleri Her Şeye Rağmen Oturarak Çalışmak İstiyorsanız İnternette Araştırma Yaptığınızda Bu Tür Firmalarla Karşılaşacaksınız. O Firmalara Başvurarak Makale Yazdığınız Taktirde Para Kazanabilirsiniz.
 • Evde yapiliabilicek Ek İşler neler Evde yapiliabilicek Ek İşler neler Özellikle annelerin bebekleri için istediği yelek, ceket ve şapka modellerini yaparak para kazanmak bir hayli kolaydır. Forum sitelerinden ya da sosyal paylaşım sitelerinden ördüğünüz her örgüyü paylaşıp müşteri kitlesi oluşturabilirsiniz
 • Küçük ve Karlı Ne İş Yapabilabilir Küçük ve Karlı Ne İş Yapabilabilir Bir an önce işe atılıp kısa zamanda başarıyı yakalamak mı istiyorsunuz? Peki ya başarısız olursanız? Unutmayın, her iş fikri mükemmel sonuçlanacak ve sonsuz kazanç sağlayacak diye bir şey yok! Yeni bir işe atılmadan önce hangi iş fikrinin tutacağı, hangilerinin ise risk almaya dahi değmeyeceğini iyi araştırmalısınız.
 • Ek İş Yapmak 2021 Ek İş Yapmak 2021 Pek Bilinmeyen Çok Kazandıran Ek İş Fikirleri 2021 Genellikle sizlere verilen iş paketleme işidir. Örneğin, size kutu içerisinde gelen vidaları paketleme yapmanız istenebilir. Ya da belirli sayıda toplu iğne verilerek bunları paketlemeniz istenebilir. Diğer bir yandan bazı montaj işleri verilerek ürünler oluşturma işi almanızda mümkündür.
 • para kazandıran fikirler para kazandıran fikirler para kazandıran fikirler,ünya genelinde birbirinden ilginç, çılgınca işler yaparak para kazanan ve adını dünya zenginleri arasına yazdıran kişiler olduğunu biliyoruz.
 • Evde Kanca Paketleme İşi Evde Kanca Paketleme İşi Evde Kanca Paketleme İşi nedir,Bir zamanlar anca beraber kanca beraber derdik şimdi ise Kanca paketleme ek iş imkani olmuş,Evde kanca paketleme işi yaparak aylık ek gelir nasıl kazanılır
 • Evde Sabun Paketleme Evde Sabun Paketleme evde sabun paketleme işi için toptancıların bulunduğu veya üretici firmanın olduğu yerlere giderek sabun paketleme işi istiyorsunuz. Firma bazen size doğrudan bazende evinize belirli sayıda sabun gönderiyorEvde Sabun Paketleme İşi evden para kazan 2020 para kazandıran iş fikirleri sende kazanmaya başla.Evde Sabun Paketleme İşi sizlerle yakından takip et Evde Sabun Paketleme İşi.
 • Bardak Altlığı Paketleme Bardak Altlığı Paketleme Bardak Altlığı Paketleme,Evde bardak altlığı paketleme işi 2020 ye girdiğimiz bu sene başinda ocak ayının birçok kişinin evden gelir sağlamak için başvurduğu işlerin başinda gelmektedır
 • Yapılabilecek Karlı işler Yapılabilecek Karlı işler Unutmayın, her Para Kazandıran iş fikri size uygun olmayabilir, bu nedenle yapılabilecek tüm iş fikri ikirlerimizi incelerken, yeteneklerinizi ve daha önce yapıp yapmadığınız işleri göz önünde bulundurun