Evde duy paketleme işi

Evde duy paketleme işi
Etiketler Evde duy paketleme işi,nedir ne kadar kazandirir,ek iş başvuru formunu
iş imkanları Evde duy paketleme işi
Kategori evde-para-kazan
Bu iş İlanı 5556 Kez Başvuru Almıştır
Yazar Eve ek iş veren firmalar

Sponsor Bağlantı


Evde duy paketleme işi Hakkında Detaylar

Evinizden çıkmadan rahat bir şekilde kazanç elde etmek istiyorsanız işte sizee firsat Evde duy paketleme işi yapafak butçenıze ek gelir elde edebılrısınız Evde vidalama işi Fason lehim işi Evlere kalem işi verilir Evde kablo takma işi Evde lehim işi Elektronik montaj işi Veren Firmalar Evde priz işi Fason Elektrik işi

 

Evde duy paketleme işi

Duy, bir lambanın elektrik bağlantısını yapan ve onu sabitleyen cihazlara denir. Duy sayesinde lambalar, arıza durumunda veya yükseltilmesi istendiğinde kolayca yenisiyle değiştirilebilir,Çok kullanılan hızlı tüketim ürünü olan duy, bir çok firma tarafından seri olarak üretilmektedir. İş yoğunluğundan dolayı firmalar gelen siparişleri yetiştirmek de zorlanabiliyorlar bugun sizlere Evde duy paketleme işinden bahsedeceğiz..

Duy Nedir?

Duy nedir? Sorusuna cevaplar arayalım. Duy, en kısa yoldan bir lambanın takıldığı yerdir. Lambanın elektrik bağlantısını yapan duy aynı zamanda mekanik olarak sabitleme görevini de üstlenir. Ampul yuvası olan duylar arızalandığında yenisi ile değiştirilebilir. Ayrıca duyun bağlı olduğu kablonun kısaltılıp uzatılmasıyla yükseklik ayarı da yapılabilir.

En Çok Kullanılan Duy Tipleri

Lambaların enerji bağlantısını sağlayan duy, ev, iş yeri, alışveriş merkezi, kamu binası gibi tüm yaşam alanlarında kullanılır. İstenildiğinde kolayca bulunabilmesi veya alternatif üreticiler arasında seçim imkânı olması açısından standart hale getirilen duy tipleri standart lamba veya ampul üretimine de olanak tanır.

Duy paketleme işi nasıl yapılır

Elektrik firmaları yada nalburlarda satılan duy ürününü evinizde paketleyerek ek gelir elde edebilirsiniz. Duy paketleme işi çok basit bir kaç aşamadan oluşmaktadır. Bu aşamaların ilki, firmanın getirdiği duyun arka kısmına huni şeklinde olan duy kapağını takmanız gerekmekte. Duy kapağını taktıktan sonra, dışarıda fazlalık olarak kalan duy kablosunun ucunu pense ile kesmelisiniz. Duy üzerinde kalan 2 parça kablonun ucunu da para bandı ile birbirine yapıştırdıktan sonra son işleme geçebilirsiniz. En son işlem olarak da, duyları her bir kutuya 3 yada 5 adet gelecek şekilde dizdikten sonra kolilere koyarak paketleme işlemini tamamlamış olacaksınız.

Elektrikçilerden nasıl montaj yapıldığını görmenizde yarar vardır. Daha sonra aynı düzende sizler de işler yapabilirsiniz. Firmalar ile iletişime geçmek isterseniz bu yazımızın altına ad soyad şehir ve mail adresinizi yazmanız yeterli olacaktır. 

Paketleme işini size teslim edecek olan firma görevlisi duy kablolarını nasıl keseceğinizi, nasıl bantlayıp kolilere dizeceğinizi size detaylı bir şekilde gösterip anlatacak. Paketleme işi sırasında lazım olacak olan tüm malzemeyi ücretsiz olarak size verecek. Günlük olarak yaptığınız paketleri gelip adresinizden alacak.

Duy Alırken Nelere Dikkat Edilir?

Öncelikle kullanılacak ampulle uyumlu olması açısından duy tipinin doğru belirlenmesi gerekir. Örneğin normal bir ampul E14 duya takılamaz. Bu ampul için normal duy yani E27 duy satın alınmalıdır. Piyasa E27’yi E14’e dönüştüren adaptörler de mevcuttur.

Bir tasarım için duy seçimi yapılacaksa farklı renk ve görünümlerde üretilen dekoratif duylar tercih edilmelidir. Yüksek güce sahip üst düzey bir ampul kullanılacaksa duyun maksimum kaç Watt güce dayanabileceği öğrenilmelidir.

Duy paketleme başvurusu nasıl yapılır

Elektrik ustasıyım Boş vakitlerimi doldurmak maksadıyla bu başvuruyu yapıyorum,Verilen işide en kısa sürede teslim edebilme imkanımda var İŞKUR tüm Türkiye genelinde ek iş ve paketleme işi vermekte İnternet üzerinden İŞKUR resmi internet adresinden İŞKUR ek iş ilanları bölümüne girerek oradan da kolaylıkla başvuru yapabilirsiniz. ek iş başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurup göndererek duy paketleme işine başvuruda bulunabilirsiniz. Yapılan tüm başvurular elektrik firmaları ve ek iş veren firmalar tarafından günlük olarak kontrol edilip değerlendirilmekte. Başvurunuz olumlu değerlendirildiği taktirde firma görevlisi size mail ile dönüş yapıp adres bilgileriniz alacak. Anlaşma sağlandığı taktirde yapacağınız iş adresinize kadar getirilip işe başlayacaksınız.

Duy paketleme işi kaç para kazandırır

Aylık olarak duy paketleme işinden 2500 TL civarında kazanç elde edebileceğinizi söyleyebiliriz. Bu ücret işi yapacak kişilerin el becerisine göre her ay artış gösterecektir. Firma sizden memnun kaldığı sürece düzenli olarak iş verip ücreti yükseltecektir.

Ek iş gönderimi altında sizden kapora, ön ödeme, para isteyen kimselere lütfen para göndermeyin, sizden para talep edenlerin sitemizle bir ilgisi bulunmamaktadır. Sitemiz bilgi amaçlı yayın yapmaktadır.

İLETİŞİM FORMU


Sıradaki İş fikirleri

 • Evde Paketleme İşi Evde Paketleme İşi Dolandirilmadan Evde Paketleme İşi Nasil yapılır Kaporasız Evde Paketleme İşi varmi Evde paketleme işi için kimlik istenir mi İŞKUR evde paketleme Nasıl Başvurulur İŞKUR eve is veriyor mu Evde Ek İş Veren Firmalar hangileri Kaporasız evde paketleme işi veren firmalar hangileridir Güvenilir evde PAKETLEME işi Kaporasız evde PAKETLEME işi telefon numarası Evde PAKETLEME işi yapanların Yorumları 81 ile evde PAKETLEME işi Evde PAKETLEME işi veren firmalar Kaporasız evde PAKETLEME işi Instagram Kaporasız evde PAKETLEME işi İŞKUR Bayanlara evde PAKETLEME işi
 • 81 ile evde PAKETLEME işi 81 ile evde PAKETLEME işi 81 ile evde PAKETLEME işi Kaporasız Evde Paketleme İşi Başvuru Evde Paketleme İşi Veren Firmalar Evde paketleme işine nasıl başvurabilirim 81 ilin her yerinden müracaat edebilirsiniz Bu süreçte evden paketleme işiyle aile ekonomisine katkı yapmak isteyenlerin sayısında da artış görüldü. Evde paketleme işleri gunden gune arama sayısını artitrmaktadir Güvenilir evde PAKETLEME işi Balon paketleme işi telefon numarası istanbul da evde paketleme işi Evde PAKETLEME işi Evde PAKETLEME işi yapanlar Kadınlar Kulübü Kaporasız evde PAKETLEME işi Haftalık evde PAKETLEME işi Evde PAKETLEME işi yapanların Yorumları
 • Evden Ek İş Evden Ek İş Bayanların tercih ettiği işlerden birisi olan poşet katlama işi basit olduğu için herkes tarafından rahatlıkla yapılabilir. Bilindiği üzere poşetlerin belirli sayılara ayrılarak katlanması işi poşet imalatı yapan firmalar tarafından verilmektedir
 • Ek İş Yapmak 2021 Ek İş Yapmak 2021 Pek Bilinmeyen Çok Kazandıran Ek İş Fikirleri 2021 Genellikle sizlere verilen iş paketleme işidir. Örneğin, size kutu içerisinde gelen vidaları paketleme yapmanız istenebilir. Ya da belirli sayıda toplu iğne verilerek bunları paketlemeniz istenebilir. Diğer bir yandan bazı montaj işleri verilerek ürünler oluşturma işi almanızda mümkündür.
 • Kürdan Paketleme Kürdan Paketleme Evde yapılabilecek en kolay işlerden biridir kürdan paketleme işi. Bu iş için öncelikle tabii bu işi verecek firma bulmanız gerekiyor.Kürdan Paketleme ve Süsleme İşi Para Kazanma
 • Evde yapiliabilicek Ek İşler neler Evde yapiliabilicek Ek İşler neler Özellikle annelerin bebekleri için istediği yelek, ceket ve şapka modellerini yaparak para kazanmak bir hayli kolaydır. Forum sitelerinden ya da sosyal paylaşım sitelerinden ördüğünüz her örgüyü paylaşıp müşteri kitlesi oluşturabilirsiniz
 • kaporasız eve ek iş kaporasız eve ek iş Kaporasız Evde yapabiliceğiniz Ek İş İlanları,Fabrikalardan Evlere ek İş İmkanı veren İş-kur Evde Paketleme İşi Veriyor Mu, Nolur işe çok ihtiyacım var ama kapora vermeme diyen ev hanimlarina güzel fikirler eve ek iş nasil alabilicekleri hakkında bilgiler
 • para kazandıran fikirler para kazandıran fikirler para kazandıran fikirler,ünya genelinde birbirinden ilginç, çılgınca işler yaparak para kazanan ve adını dünya zenginleri arasına yazdıran kişiler olduğunu biliyoruz.
 • Yara Bandı Paketleme Yara Bandı Paketleme Evde Yara Bandı Paketleme İşi yarama merhem olurmusun parmak kesilince ilk akla gelen yara bandi artik gunumuzdeki işsizlik yarasina da merhem oluyor ,Yara bandı paketleme işi yaparak aylık bütçenize katki sağlayip ek gelir elde edin. Detaylı bilgi ve paketleme nasil yapilir yazımızda
 • İnternetten Part Time Ek İş İnternetten Part Time Ek İş evden para kazan 2020 para kazandıran iş fikirleri Her Şeye Rağmen Oturarak Çalışmak İstiyorsanız İnternette Araştırma Yaptığınızda Bu Tür Firmalarla Karşılaşacaksınız. O Firmalara Başvurarak Makale Yazdığınız Taktirde Para Kazanabilirsiniz.