Evde montaj işi veren firmalar

Evde montaj işi veren firmalar
Etiketler Evde montaj işi veren firmalar,Evde iş yapmak için nereye başvurulur
iş imkanları Evde montaj işi veren firmalar
Kategori evde-para-kazan
Bu iş İlanı 5463 Kez Başvuru Almıştır
Yazar Eve ek iş veren firmalar

Sponsor Bağlantı


Evde montaj işi veren firmalar Hakkında Detaylar

Evde montaj işi veren firmalar Evde vidalama işi Evde montaj işi Elektronik montaj işi Veren Firmalar Evde priz montaj işi Veren firmalar Priz işi verilir LC Waikiki evlere is Güvenilir evde PAKETLEME işi Oyuncak montaj işi veren firmalar Evde iş yapmak için nereye başvurulur

 

Evde iş yapmak için nereye başvurulur?

İŞKUR evde iş imkanı fırsatından yararlanmak isteyen ev hanımları ilgili ilanın yayımlanması ile beraber kendilerine en yakın İŞKUR şubesine giderek İŞKUR evde ek  başvuru formu dolduracak. Bu form doldurulurken formu dolduran ev hanımının eğitim sertifika belgeleri meslek danışmmanı tarafından kayıt edilecek.

Evde Üçlü Priz Montajı Yaparak Ek Gelir

Evde üçlü priz montajı işi kolay gibi görünmekle birlikte tornavida kullanımı da gerektirdiği için eli yatkın olmayan kişilerin kolaylıkla yapabileceği bir iş değildir. Kişiler kendilerini öncelikle bu işi yaıp yapamayacağını sorgulamalıdır. Elektrikçilerden nasıl montaj yapıldığını görmenizde yarar vardır. Daha sonra aynı düzende sizler de işler yapabilirsiniz. Firmalar ile iletişime geçmek isterseniz bu yazımızın altına ad soyad şehir ve mail adresinizi yazmanız yeterli olacaktır. 

Evde Vida Paketleme İşi

Evde vida paketleme işi yapabilmek için önce işin nasıl bir süreçle işlediğini bilmeniz faydanıza olacaktır.

 • İlk önce sizin evde vida paketleme işi veren firmalardan biri ile anlaştığınızı farz edelim. Firma size çeşitli boyutlardaki vidaları ve paketleme için lazım olan malzemeleri getirir. Kimi zaman vidaları çeşitli ambalajlara yerleştirmeniz gerekiyor kimi zaman ise kutulara.
 • Size belirli bir sayıyla teslim edilecek bu vidaları sakın kaybetmeyin. Firma sizden bunları alırken yine sayıya göre teslim alacaktır. Vidaların her biri farklı boyutlarda olabilir. Örneğin 1numaralı, 2 numaralı, 3 numaralı diye vidalar boyutlarına göre ayrılıyor.
 • Başta yapmanız gereken bu vidaları ayrı ayrı ayıklamak. Her büyüklere göre vidaları ayırmanız gerekiyor. Sonrasında size boyutlarına göre paketlemenizi istedikleri ambalajlara ya da kutulara vidaları yerleştiriyorsunuz.
 • Paketlediğiniz vidaları bir yerde toplayıp, teslime hazır şekilde bırakmalısınız. Firmanın size vida paketleme işi için vermiş olduğu bir süre olacak. Belirlenen süre içerisinde bütün paketleme işlerini bitirmelisiniz.
 • Ardından belirlenen tarihte, firmaya paket dediğiniz vidaları teslim etmelisiniz. Eğer firma uzak bir yerde ise kargo ile göndermelisiniz. Bahsettiğim sürecin nasıl işleyeceğini, firma sizlere detaylıca anlatacaktır. Çalışma şekliniz den memnun kalan firma, tekrar sizinle çalışmak isteyecektir. ..

İŞKUR evde paketleme işi veriyor mu?

İŞKUR evlere iş veriyor muİŞKUR tarafından ev hanımlarına destek olmak amacıyla desteklenen ev paketleme işinde; Nikah şekeri, sabun, tel toka, kulak çubuğu paketleme, çanta katlama gibi işler var. Bu projeye katılan kadınların ev ekonomisine ve ülke ekonomisine olumlu katkıları devam ediyor.

Evde tornavida paketleme işi

Bir çok alanda kullanılan tornavidalar ile vida sökme, vida sıkma yada gevşetme gibi işlemler için kullanılmakta. Vidanın şekline göre uçları değiştirilebilen tornavidalar çeşitli boy ve şekillerde olabiliyor. Büyük yapı marketlerinde, nalbur yada elektrikçilerde satılan bu tornavidaları çok basit bir kaç işlemle paketleyerek aylık ek kazanç elde edebilirsiniz.

Ek iş gönderimi altında sizden kapora, ön ödeme, para isteyen kimselere lütfen para göndermeyin, sizden para talep edenlerin sitemizle bir ilgisi bulunmamaktadır. Sitemiz bilgi amaçlı yayın yapmaktadır.

İLETİŞİM FORMU


Sıradaki İş fikirleri

 • Sıcak Su Torbası Paketleme İşi Sıcak Su Torbası Paketleme İşi sicak para kazanmak isteyenler artık evden Sıcak Su Torbası Paketleme İşi yapmaya başladi bile paketleme işi nedir nasil yapilir başvuruyu nereye yapacağiz aramalar Sıcak su torbası Yerine ne kullanılabilir Sıcak su torbası Nasıl doldurulur Sıcak Su Torbası Sıcak su torbası nasıl yapılır Nohuttan sıcak su torbası Pratik sıcak su torbası Pirinçten sıcak su torbası Evde sıcak su torbası yapımı
 • Ek İş Yapmak 2021 Ek İş Yapmak 2021 Pek Bilinmeyen Çok Kazandıran Ek İş Fikirleri 2021 Genellikle sizlere verilen iş paketleme işidir. Örneğin, size kutu içerisinde gelen vidaları paketleme yapmanız istenebilir. Ya da belirli sayıda toplu iğne verilerek bunları paketlemeniz istenebilir. Diğer bir yandan bazı montaj işleri verilerek ürünler oluşturma işi almanızda mümkündür.
 • para kazandıran fikirler para kazandıran fikirler para kazandıran fikirler,ünya genelinde birbirinden ilginç, çılgınca işler yaparak para kazanan ve adını dünya zenginleri arasına yazdıran kişiler olduğunu biliyoruz.
 • Evde İskambil Kağıdı Paketleme İşi Evde İskambil Kağıdı Paketleme İşi Evde İskambil Kağıdı Paketleme İşi yaparak eğlenceli bir şekılde para kazanamak isteyen ev hanimlari emeklıler gencler sizlerina lişkın olduğü Evde hazırlayıp paketleyeceğiniz iskambil kağıdı işinden haftalık 1000 TL ödeme alacaksınız İskambil kâğıdı anlamları Kupa iskambil Sinek iskambil Papaz iskambil İskambil kâğıdı kaç tane olur İskambil Kağıdı İskambil kâğıdı vale Maça iskambil Anlamı
 • kaporasız eve ek iş kaporasız eve ek iş Kaporasız Evde yapabiliceğiniz Ek İş İlanları,Fabrikalardan Evlere ek İş İmkanı veren İş-kur Evde Paketleme İşi Veriyor Mu, Nolur işe çok ihtiyacım var ama kapora vermeme diyen ev hanimlarina güzel fikirler eve ek iş nasil alabilicekleri hakkında bilgiler
 • dolap ve çekmece kilidi paketleme dolap ve çekmece kilidi paketleme Evde Bebek Dolap, ve Çekmece Kilidi evlere ek iş veren firmalara yaptırırlar Evde Bebek Dolap ve Çekmece Kilidi Paketleme İşi nedir nasil yapilir ne kadar ek gelir elde edebilirsiniz başvuru nereye aypilir eve ek iş veren firmalar nerde aramalar Ketbox Çocuk Bebek Çekmece Dolap Beyaz Eşya Güvenlik Emniyet Kilidi Çok Amaçlı Kilit 10 Adet Bebek Dolap Kilidi Dolap kilit aparatı Ketbox Çok Amaçlı Kilit Bulaşık Makinesi düğme Koruyucu Çekmece Kilidi Çekmece Emniyet Kilidi Bebek Çekmece Kilidi nasıl takılır
 • Yara Bandı Paketleme Yara Bandı Paketleme Evde Yara Bandı Paketleme İşi yarama merhem olurmusun parmak kesilince ilk akla gelen yara bandi artik gunumuzdeki işsizlik yarasina da merhem oluyor ,Yara bandı paketleme işi yaparak aylık bütçenize katki sağlayip ek gelir elde edin. Detaylı bilgi ve paketleme nasil yapilir yazımızda
 • İnternetten Part Time Ek İş İnternetten Part Time Ek İş evden para kazan 2020 para kazandıran iş fikirleri Her Şeye Rağmen Oturarak Çalışmak İstiyorsanız İnternette Araştırma Yaptığınızda Bu Tür Firmalarla Karşılaşacaksınız. O Firmalara Başvurarak Makale Yazdığınız Taktirde Para Kazanabilirsiniz.
 • Yapılabilecek Karlı işler Yapılabilecek Karlı işler Unutmayın, her Para Kazandıran iş fikri size uygun olmayabilir, bu nedenle yapılabilecek tüm iş fikri ikirlerimizi incelerken, yeteneklerinizi ve daha önce yapıp yapmadığınız işleri göz önünde bulundurun
 • Ek iş evde ek iş Ek iş evde ek iş  Ek iş evde ek iş evden para kazan 2020 para kazandıran iş fikirleri sende kazanmaya başla.Ek iş evde ek iş sizlerle yakından takip et Ek iş evde ek iş ilk sen haberdar ol sosyal medyada paylaş.