Takı Askısı Paketleme İşi

Takı Askısı Paketleme İşi
Etiketler Evde Takı Askısı Montaj ve Paketleme İşi
iş imkanları Takı Askısı Paketleme İşi
Kategori evde-para-kazan
Bu iş İlanı 7076 Kez Başvuru Almıştır
Yazar Eve ek iş veren firmalar

Sponsor Bağlantı


Takı Askısı Paketleme İşi Hakkında Detaylar

Evde ek iş olarak yapılabilecek işlerden biri de Evde Takı Askısı Montaj ve Paketleme İşi dir Evlere bileklik işi verilir Evde PAKETLEME işi veren firmalar Takı montaj işi Takı montaj işi nasıl yapılır Kaporasız evde PAKETLEME işi Adanada evde PAKETLEME işi yapanların yorumları Evlere is veren Güvenilir firmalar Evde ek is ilanları

 

Evde takı askısı montaj ve paketleme işi

Takı Askılığı. Şık görünmek ya da kendini daha iyi hissetmek… Kadınlar aksesuar takarak kombinlerini tamamlarken aynı zamanda bunun keyfini de ekstra olarak Takılar, aksesuarlar, mücevheratlar kadınların vazgeçemedikleri eşyaları arasında yer almaktadır. Küpe, bilezik, bileklik, halhal, gözlük ve daha bir çok takı ve aksesuar ürünü kadınların gündelik hayatta kullandıkları ürünler arasındadır Aklınıza gelen tüm klasik takı askılarını unutun. Manken şeklinde olanlar, dolap gibi görünenler, adeta bir iğnelik gibi şekli olan tüm askıları artık geride bırakmanın zamanı geldi şüan tüm taki imalat yaan fabrikalar imalat aşamasından sonra bir kaç işlemden oluşan montaj işlemi uygulanmaktadır. Bu aşamada fabrikalar montaj işlerini ve paketleme işlerini fabrika dışında yaptırmayı tercih etmektedir.

İşkur ek iş ilanları yayınlamaya başladı. Sitemizde bulunan bir çok ek iş ilanı İŞKUR ek iş ilanları arasında yer almaktadır. Paylaştığımız bilgilerden yeterli detayı alamadığını düşünen takipçilerimizi İŞKUR ek iş ilanları sayfasına bakmaya tavsiye ederiz.

Takı askısı montaj ve paketleme işi nasıl yapılır

Takı askısının montaj ve paketleme işlemi oldukça basittir. Her bir parçanın üzerinde montaj için vida delikleri bulunmaktadır. Size verilecek olan askı modelleri 7 parça ile 10 parça arasında değişecektir. Takı askılarının 2 uzun demir parçası olur. Bu iki parçanın uç kısımlarına ürünü asabilmek için plastik L şeklinde askılar takıp demir parçasına vida ile tutturacaksınız. Uzun demirlerin diğer ucuna yani altta kalacak kısmına ufak sepet şeklinde gözlük yada benzeri aksesuarları koymaya yarayan parçayı vidalayacaksınız. Demir parçaların orta kısımlarına ise küpe, şal, fular, kemer, çanta, bilezik, kolye yada bileklik ürünleri koymak yada takmak için gerekli olan diğer parçaları vidalayıp montaj işlemini tamamlayacaksınız.

Montaj işi biten takı askısını temizlik bezi ile silip temizledikten sonra şeffaf poşetine koyacaksınız. Daha sonra bu poşeti de ürünün özel kutusuna koyacaksınız. Kutunun içerisine firmanın kartvizitini de koyduktan sonra ağız kısmını para bandı ile bantlayıp kapatacaksınız. İşlemi biten kutuları daha sonra kolilere yerleştirip paketleme işlemini tamamlamış olacaksınız.

Taki paketleme Başvurusu nasıl yapılır

size en yakın taki imalati yaapn fabrikalarin web sitelerindekı. Başvuru formu istedikleri format da doldurup göndererek takı askısı işi için başvuruda bulunabilirsiniz. Başvurunuz paketleme ekibi tarafından değerlendirmeye alındıktan sonra yayına alınacaktır. Yayınlanan başvurular firmalar tarafından incelemeye alınacaktır. Gerekli incelemelerin ardından evlere ek iş veren firmalar en kısa sürede sizinle irtibata geçerek işleri adresinize teslim edeceklerdir. İŞKUR tüm Türkiye genelinde ek iş ve paketleme işi vermekte İnternet üzerinden İŞKUR resmi internet adresinden İŞKUR ek iş ilanları bölümüne girerek oradan da kolaylıkla başvuru yapabilirsiniz.

Evde takı askısı montaj ve paketleme işi ayda kaç para kazandırır

Evde paketleme işi veren firmalar yönelik araştırma yaparken çok yüksek rakamlarda gelir iddiasında bulunan işletmelere karşı dikkatli olun. Evde paketleme işi ile aylık 6 bin liradan fazla gelir elde etmek bu işin üst zirveleri arasında yer almaktadır. Firmalar sizden memnun kaldıkları süre boyunca düzenli olarak iş getirmeye devam ederler. Yıllardır evinde bu işi yaparak geçimini sağlayan bir çok kişi bulunmakta.

Ek iş gönderimi altında sizden kapora, ön ödeme, para isteyen kimselere lütfen para göndermeyin, sizden para talep edenlerin sitemizle bir ilgisi bulunmamaktadır. Sitemiz bilgi amaçlı yayın yapmaktadır.

İLETİŞİM FORMU


Sıradaki İş fikirleri

 • Sıcak Su Torbası Paketleme İşi Sıcak Su Torbası Paketleme İşi sicak para kazanmak isteyenler artık evden Sıcak Su Torbası Paketleme İşi yapmaya başladi bile paketleme işi nedir nasil yapilir başvuruyu nereye yapacağiz aramalar Sıcak su torbası Yerine ne kullanılabilir Sıcak su torbası Nasıl doldurulur Sıcak Su Torbası Sıcak su torbası nasıl yapılır Nohuttan sıcak su torbası Pratik sıcak su torbası Pirinçten sıcak su torbası Evde sıcak su torbası yapımı
 • Ek İş Yapmak 2021 Ek İş Yapmak 2021 Pek Bilinmeyen Çok Kazandıran Ek İş Fikirleri 2021 Genellikle sizlere verilen iş paketleme işidir. Örneğin, size kutu içerisinde gelen vidaları paketleme yapmanız istenebilir. Ya da belirli sayıda toplu iğne verilerek bunları paketlemeniz istenebilir. Diğer bir yandan bazı montaj işleri verilerek ürünler oluşturma işi almanızda mümkündür.
 • para kazandıran fikirler para kazandıran fikirler para kazandıran fikirler,ünya genelinde birbirinden ilginç, çılgınca işler yaparak para kazanan ve adını dünya zenginleri arasına yazdıran kişiler olduğunu biliyoruz.
 • Evde İskambil Kağıdı Paketleme İşi Evde İskambil Kağıdı Paketleme İşi Evde İskambil Kağıdı Paketleme İşi yaparak eğlenceli bir şekılde para kazanamak isteyen ev hanimlari emeklıler gencler sizlerina lişkın olduğü Evde hazırlayıp paketleyeceğiniz iskambil kağıdı işinden haftalık 1000 TL ödeme alacaksınız İskambil kâğıdı anlamları Kupa iskambil Sinek iskambil Papaz iskambil İskambil kâğıdı kaç tane olur İskambil Kağıdı İskambil kâğıdı vale Maça iskambil Anlamı
 • kaporasız eve ek iş kaporasız eve ek iş Kaporasız Evde yapabiliceğiniz Ek İş İlanları,Fabrikalardan Evlere ek İş İmkanı veren İş-kur Evde Paketleme İşi Veriyor Mu, Nolur işe çok ihtiyacım var ama kapora vermeme diyen ev hanimlarina güzel fikirler eve ek iş nasil alabilicekleri hakkında bilgiler
 • dolap ve çekmece kilidi paketleme dolap ve çekmece kilidi paketleme Evde Bebek Dolap, ve Çekmece Kilidi evlere ek iş veren firmalara yaptırırlar Evde Bebek Dolap ve Çekmece Kilidi Paketleme İşi nedir nasil yapilir ne kadar ek gelir elde edebilirsiniz başvuru nereye aypilir eve ek iş veren firmalar nerde aramalar Ketbox Çocuk Bebek Çekmece Dolap Beyaz Eşya Güvenlik Emniyet Kilidi Çok Amaçlı Kilit 10 Adet Bebek Dolap Kilidi Dolap kilit aparatı Ketbox Çok Amaçlı Kilit Bulaşık Makinesi düğme Koruyucu Çekmece Kilidi Çekmece Emniyet Kilidi Bebek Çekmece Kilidi nasıl takılır
 • Yara Bandı Paketleme Yara Bandı Paketleme Evde Yara Bandı Paketleme İşi yarama merhem olurmusun parmak kesilince ilk akla gelen yara bandi artik gunumuzdeki işsizlik yarasina da merhem oluyor ,Yara bandı paketleme işi yaparak aylık bütçenize katki sağlayip ek gelir elde edin. Detaylı bilgi ve paketleme nasil yapilir yazımızda
 • İnternetten Part Time Ek İş İnternetten Part Time Ek İş evden para kazan 2020 para kazandıran iş fikirleri Her Şeye Rağmen Oturarak Çalışmak İstiyorsanız İnternette Araştırma Yaptığınızda Bu Tür Firmalarla Karşılaşacaksınız. O Firmalara Başvurarak Makale Yazdığınız Taktirde Para Kazanabilirsiniz.
 • Yapılabilecek Karlı işler Yapılabilecek Karlı işler Unutmayın, her Para Kazandıran iş fikri size uygun olmayabilir, bu nedenle yapılabilecek tüm iş fikri ikirlerimizi incelerken, yeteneklerinizi ve daha önce yapıp yapmadığınız işleri göz önünde bulundurun
 • Ek iş evde ek iş Ek iş evde ek iş  Ek iş evde ek iş evden para kazan 2020 para kazandıran iş fikirleri sende kazanmaya başla.Ek iş evde ek iş sizlerle yakından takip et Ek iş evde ek iş ilk sen haberdar ol sosyal medyada paylaş.