kuş salıncağı paketleme işi

kuş salıncağı paketleme işi
Etiketler Evde kuş salıncağı paketleme işi,iletişim,başvuru,telefon
iş imkanları kuş salıncağı paketleme işi
Kategori is-imkanlari
Bu iş İlanı 3084 Kez Başvuru Almıştır
Yazar Eve ek iş veren firmalar

Sponsor Bağlantı


kuş salıncağı paketleme işi Hakkında Detaylar

Muhabbet kuşu sevenlerin en Çok seviniceği Evde kuş salıncağı paketleme işi artik ek gelir imkani oldu bile sizlerde bu firmalarla anlaşarak evinizde kuş salıncağı hazırlayıp paketleyerek para kazanmış olursunuz Evde Telefon Kılıfı paketleme işi iletişim Eminönü evde paketleme iş ilanları Evde anahtarlık paketleme işi Evde zımba makinesi paketleme işi Konya evde paketleme işi telefon numarası Sivas evde pipet paketleme işi veren firmalar Evde Poşet Tutacağı paketleme İşi Pursaklar Evde paketleme işi

 

Muhabbet kuşu sevenler , saka küşü sevenler her çeşit küşlarla yakından ilgilnler için çok güzel bir haberımız var Kafes salıncağı olarak da bilinen bu salıncak, kuşlara uygun boyutu, farklı özelliklere sahip modelleri ve eğlenceli görünümü ile kafes içindeki kuşların oyalanmasını ve eğlenmesini sağlamaktadır. Kuş salıncakları veya kafes salıncakları arasında farklı özelliklere sahip birçok model bulunmaktadır. Bügün Sizlere bu makalemizde evde kuş salıncağı paketleyerek nasıl para kazanacağınızdan bahsedeceğiz.

Kuş Salıncağı Nasıl Seçilir?

Kuş salıncağı seçerken öncelikle dikkat edilmesi gereken unsur kuşun boyutlarıdır. Papağan, kanarya ve muhabbet kuş salıncağı modelleri her zaman özel olarak ayrılmayabilirler. Ancak kuş sahipleri kuşun boyutlarına, hareket düzeyine bakarak doğru salıncağı seçebilir. Salıncak alırken kafeste yeterince yer olduğundan emin olmak da önemlidir. Kuşun rahat bir şekilde hareket edebilmesi, salıncağında keyifle zaman geçirebilmesi ve oynaması için özel olarak alan yarattıktan sonra kuş kafesi salıncak modelleri arasından uygun bir ürün seçilebilir. Bazı salıncak modellerinin üzerinde çeşitli oyuncaklar ve aksesuarlar bulunur. Bunun sebebi kuşun ilgisini çekmek ve daha çok oyun oynamasını sağlamaktır. Hışırtı benzeri sesler çıkaran, sert dokulu ve hareketli oyuncaklar kuşların ilgisini kolayca çeker.

Kuş Salıncağı Çeşitleri Nelerdir?

Kuş salıncağı çeşitleri genellikle ikili, tekli, oyuncaklı ve aynalı salıncak gibi tasarıma bağlı farklılıklarla üretilmektedir. İlk kez kullanılacak ürün tekli modeller arasından seçilebilir. Eğer kuş tek başına ise aynalı modeller arasından seçim yapılması önerilir. Kuş salıncakları ile birlikte merdivenler de kuşların keyifle kullandığı oyuncaklardır. Salıncak tasarımlı merdivenler de kuş sahipleri tarafından rahatlıkla tercih edilebilir.

Kuş salıncağı  paketleme işi nasıl yapılır

Kuşların tutunup, durduğu ana gövdenin sağ ve sol kısımlarında delikler bulunmaktadır. Bu deliklerden süslü, boncuklu aksesuarların yer aldığı telleri geçireceksiniz. Tabi telleri bu deliklerden geçirmeden önce boncukları yerleştirmeniz gerekiyor. Deliklere yerleştireceğiniz her telin üzerine, firmanın size belirteceği adetlerde renkli boncukları yerleştireceksiniz.

 • Sevimli kuşlarınızın kafeslerine takabileceğiniz bu şık görünümlü salıncak ile dostlarınız çok eğlenecek.

Tellere boncukları dizdikten sonra, deliklerden geçireceksiniz. Delik kısmından geçirdiğiniz tellerin uç kısımlarına, delikten çıkmaması için ufak halkalar yerleştirip pense ile sıkacaksınız. Daha sonra salıncağı kafese asmak için kullanılan zincir kancayı boncuklu telin en üst orta kısmına yerleştirerek işlemi tamamlayacaksınız.

Tüm işlemlerin ardından kuş salıncaklarını şeffaf poşetlere koyarak ağızlarını yapıştıracaksınız. Poşetlediğiniz ürünleri sayılı bir şekilde kolilere koyup, kolinin üzerine kaç adet kuş salıncağı koyduysanız yazarak bantlayıp kapatarak paketleme işlemini de tamamlamış olacaksınız

Küş salincaği paketleme Başvurusu nasıl yapılır

Size en yakın küş salincaği imal eden ve Evlere paketleme işi veren firmalar,in web sitelerinden yaptığınız başvuruyu inceledikten sonra, başvurunuzu olumlu buldukları taktirde sizinle iletişime geçeceklerdir. Firmaların her başvuruya dönüş yapamadığını bilmenizi isteriz.

Kuş salıncağı paketleme işi Aylik kaç para kazandırır

Evlere ek iş veren  Firmaların vereceği malzemeler ve ekipmanlarla basit bir şekilde hazırlayıp paketleyeceğiniz kuş salıncağı işinden, haftalık 500 TL ile 700 TL arasında kazanç sağlamanız mümkün. İş yoğunluğuna göre hazırlayacağınız ürünlerin adetleri değişeceği için haftalık alacağınız ücretlerde değişkenlik gösterecektir.

İşler yoğun olduğu zaman adetler de artacaktır. Adetler arttıkça kazanacağınız ücret de artacaktır. İş yoğunluğu olduğu dönemlerde haftalık 700 ile 800 TL arasında kazanmanız bile mümkün. Firmalar yaptığınız işlerden memnun kaldığı sürece size düzenli olarak iş getirmeye devam edeceklerdir. Bu işi düzenli yaparak aylık 2.400 TL ile 3.000 TL arasında sabit gelir elde edebilirsiniz. Yeter ki işinizi eksiksiz ve temiz yapın.

Duyuru : Ek iş gönderimi altında sizden kapora, ön ödeme, para isteyen kimselere lütfen para göndermeyin, sizden para talep edenlerin sitemizle bir ilgisi bulunmamaktadır. Sitemiz bilgi amaçlı yayın yapmaktadır.

İLETİŞİM FORMU


Sıradaki İş fikirleri

 • Sıcak Su Torbası Paketleme İşi Sıcak Su Torbası Paketleme İşi sicak para kazanmak isteyenler artık evden Sıcak Su Torbası Paketleme İşi yapmaya başladi bile paketleme işi nedir nasil yapilir başvuruyu nereye yapacağiz aramalar Sıcak su torbası Yerine ne kullanılabilir Sıcak su torbası Nasıl doldurulur Sıcak Su Torbası Sıcak su torbası nasıl yapılır Nohuttan sıcak su torbası Pratik sıcak su torbası Pirinçten sıcak su torbası Evde sıcak su torbası yapımı
 • Ek İş Yapmak 2021 Ek İş Yapmak 2021 Pek Bilinmeyen Çok Kazandıran Ek İş Fikirleri 2021 Genellikle sizlere verilen iş paketleme işidir. Örneğin, size kutu içerisinde gelen vidaları paketleme yapmanız istenebilir. Ya da belirli sayıda toplu iğne verilerek bunları paketlemeniz istenebilir. Diğer bir yandan bazı montaj işleri verilerek ürünler oluşturma işi almanızda mümkündür.
 • para kazandıran fikirler para kazandıran fikirler para kazandıran fikirler,ünya genelinde birbirinden ilginç, çılgınca işler yaparak para kazanan ve adını dünya zenginleri arasına yazdıran kişiler olduğunu biliyoruz.
 • Evde İskambil Kağıdı Paketleme İşi Evde İskambil Kağıdı Paketleme İşi Evde İskambil Kağıdı Paketleme İşi yaparak eğlenceli bir şekılde para kazanamak isteyen ev hanimlari emeklıler gencler sizlerina lişkın olduğü Evde hazırlayıp paketleyeceğiniz iskambil kağıdı işinden haftalık 1000 TL ödeme alacaksınız İskambil kâğıdı anlamları Kupa iskambil Sinek iskambil Papaz iskambil İskambil kâğıdı kaç tane olur İskambil Kağıdı İskambil kâğıdı vale Maça iskambil Anlamı
 • kaporasız eve ek iş kaporasız eve ek iş Kaporasız Evde yapabiliceğiniz Ek İş İlanları,Fabrikalardan Evlere ek İş İmkanı veren İş-kur Evde Paketleme İşi Veriyor Mu, Nolur işe çok ihtiyacım var ama kapora vermeme diyen ev hanimlarina güzel fikirler eve ek iş nasil alabilicekleri hakkında bilgiler
 • dolap ve çekmece kilidi paketleme dolap ve çekmece kilidi paketleme Evde Bebek Dolap, ve Çekmece Kilidi evlere ek iş veren firmalara yaptırırlar Evde Bebek Dolap ve Çekmece Kilidi Paketleme İşi nedir nasil yapilir ne kadar ek gelir elde edebilirsiniz başvuru nereye aypilir eve ek iş veren firmalar nerde aramalar Ketbox Çocuk Bebek Çekmece Dolap Beyaz Eşya Güvenlik Emniyet Kilidi Çok Amaçlı Kilit 10 Adet Bebek Dolap Kilidi Dolap kilit aparatı Ketbox Çok Amaçlı Kilit Bulaşık Makinesi düğme Koruyucu Çekmece Kilidi Çekmece Emniyet Kilidi Bebek Çekmece Kilidi nasıl takılır
 • Yara Bandı Paketleme Yara Bandı Paketleme Evde Yara Bandı Paketleme İşi yarama merhem olurmusun parmak kesilince ilk akla gelen yara bandi artik gunumuzdeki işsizlik yarasina da merhem oluyor ,Yara bandı paketleme işi yaparak aylık bütçenize katki sağlayip ek gelir elde edin. Detaylı bilgi ve paketleme nasil yapilir yazımızda
 • İnternetten Part Time Ek İş İnternetten Part Time Ek İş evden para kazan 2020 para kazandıran iş fikirleri Her Şeye Rağmen Oturarak Çalışmak İstiyorsanız İnternette Araştırma Yaptığınızda Bu Tür Firmalarla Karşılaşacaksınız. O Firmalara Başvurarak Makale Yazdığınız Taktirde Para Kazanabilirsiniz.
 • Yapılabilecek Karlı işler Yapılabilecek Karlı işler Unutmayın, her Para Kazandıran iş fikri size uygun olmayabilir, bu nedenle yapılabilecek tüm iş fikri ikirlerimizi incelerken, yeteneklerinizi ve daha önce yapıp yapmadığınız işleri göz önünde bulundurun
 • Ek iş evde ek iş Ek iş evde ek iş  Ek iş evde ek iş evden para kazan 2020 para kazandıran iş fikirleri sende kazanmaya başla.Ek iş evde ek iş sizlerle yakından takip et Ek iş evde ek iş ilk sen haberdar ol sosyal medyada paylaş.