Kartvizit Paketleme İşi

Kartvizit Paketleme İşi
Etiketler Evde Kartvizit Paketleme İşi,telefon,iletişim,başvuru
iş imkanları Kartvizit Paketleme İşi
Kategori is-imkanlari
Bu iş İlanı 18591 Kez Başvuru Almıştır
Yazar Eve ek iş veren firmalar

Sponsor Bağlantı


Kartvizit Paketleme İşi Hakkında Detaylar

Evde Kartvizit Paketleme İşi haberi bizden araştirip işi alip yapmasi sizden Evde Ek İş Kartvizit Paketleyerek Ek Gelir Elde Etmek artik Çok kolay iletişim eve iş veren fabrikalarin telefon numaralari nasil başvuru yapilir ne kazadirir hepsi bizde

 

Evde kartvizit paketleme işi

Evde ek iş yapmak isteyenler için her gün yeni ek iş ilanları nı sizler için inceden ipliğe araştirip en güzel getirisi olan işkur iş tarzinda olanlari sitemizde yayinlıyoruz. Bizi takip ederek eve ek iş veren sitemizde yayınlanan her güncel iş haberlerinden anında haberdar olabilirsiniz. Çok yoğun bir iş temposu içerisinde imalat yapmakta olan firmalar, iş yoğunluklarından dolayı bazı siparişlerine yetişmekte güçlük çekebilirler. İş yüklerini azaltmak istedikleri için, ellerinde ki kartvizit paketleme işlerini dışarıda işkur ek iş olarak yaptırırlar. Bugün sizlere Evde kartvizit paketleme işinden bahsedeceğiz.

Kartvizit Neden Önemlidir

Kartvizitin en önemli işlevi işletmenizle potansiyel müşterileriniz arasındaki iletişimi sürdürülebilir kılmasıdır. Bir toplantıda, organizasyonda, eğitimde ya da günlük hayatta tanıştığınız kişilere işletmeniz hakkında bilgi vermek ve akılda kalmanızı sağlayacak somut bir ürün sağlayabilmek adına kartvizit önemlidir.

Kartvizit sayesinde karşı tarafla temas kurarak bir iz bırakabilirsiniz. Kartvizit kurumsal iletişim ve iş ilişkisi adına büyük yarar sağlar. Aynı zamanda hedef kitlenizin üzerinde marka bilinirliği adına da önemli bir araçtır.

İş yaşamında çok küçük bir detay olsa da kartvizit size itibar kazandıracaktır. Karşılıklı bir iş ilişkisinde karşıdaki işletme ya da kişiye kartvizitinizi vermediğinizde itibarınız zedelenebilir. Bu yüzden kurumsal kimlik adına kartvizitiniz mutlaka olmalıdır.

Kartvizit paketleme işi nasıl yapılır

Ofset ve matbaalar aracılığı ile size getirilecek olan binlerce kartvizit olacak. Paketleme işlemine geçmeden önce karışık bir halde size getirilen kartvizitleri tek tek detaylı bir şekilde ayırıp, 100 adet olacak şekilde paket lastiğine saracaksınız. Her firmanın kartviziti farklı renk ve tasarımda olduğu için ayırt etmeniz çok da zor olmayacaktır. 100 adet olarak sardığınız her kartviziti daha sonra ufak kutularına koyacaksınız. En son işlem olarak da, kutuladığınız kartvizitleri firmaların markasının olduğu kolilere dizip paketleme işlemini tamamlamış olacaksınız.

Matbaadan gelecek olan görevli işi size teslim ettikten sonra, kutulama ve paketleme işlemlerini nasıl yapacağınız konusunda eğitim verecek. Paketleme işi sırasında gerekli olan tüm ekipmanı da ücretsiz olarak teslim edecek. Günlük olarak gelip sizden paketlediğiniz kartvizitleri alıp ödemenizi elden yapacak.

Başvuru nasıl yapılır?

internet üzerinden evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. son zamanlarda google üzerinden reklam verip sizden onden kapora kımlık bilgisi gun tarih isteyen insanlara kesinlıkle itibar etmeyınız alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok insanlari iş verme vaadi ile dolandiran firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir

Kartvizit paketleme işi Ayda ne  kadar kazandırır

Bu işi yaparak aylık 1.000 TL ile 1.500 TL arası kazanç elde edebilirsiniz. Ne kadar kazanacağınız sizin elinizde olup gün içerisinde bu işene kadar vakit ayırırsanız aylık geliriniz o kadar çok olur Firma sizden memnun kalırsa eğer her gün size iş getirecektir. Düzenli bir şekilde yapacağınız paketleme işinden aylık 1500 TL gelir sağlamış olursunuz. Kotayı tutturduğunuz sürece günlük ödeme almaya devam edersiniz. Kotayı tutturamadığınız taktir de firmadan uyarı alırsınız, 3 uyarıdan sonra firma sizinle çalışmayı durduracaktır bilginiz olsun.

DUYURU: Ek iş gönderimi altında sizden kapora, ön ödeme, para isteyen kimselere lütfen para göndermeyin, sizden para talep edenlerin sitemizle bir ilgisi bulunmamaktadır. Sitemiz bilgi amaçlı yayın yapmaktadır.

İLETİŞİM FORMU


Sıradaki İş fikirleri

 • Sıcak Su Torbası Paketleme İşi Sıcak Su Torbası Paketleme İşi sicak para kazanmak isteyenler artık evden Sıcak Su Torbası Paketleme İşi yapmaya başladi bile paketleme işi nedir nasil yapilir başvuruyu nereye yapacağiz aramalar Sıcak su torbası Yerine ne kullanılabilir Sıcak su torbası Nasıl doldurulur Sıcak Su Torbası Sıcak su torbası nasıl yapılır Nohuttan sıcak su torbası Pratik sıcak su torbası Pirinçten sıcak su torbası Evde sıcak su torbası yapımı
 • Ek İş Yapmak 2021 Ek İş Yapmak 2021 Pek Bilinmeyen Çok Kazandıran Ek İş Fikirleri 2021 Genellikle sizlere verilen iş paketleme işidir. Örneğin, size kutu içerisinde gelen vidaları paketleme yapmanız istenebilir. Ya da belirli sayıda toplu iğne verilerek bunları paketlemeniz istenebilir. Diğer bir yandan bazı montaj işleri verilerek ürünler oluşturma işi almanızda mümkündür.
 • para kazandıran fikirler para kazandıran fikirler para kazandıran fikirler,ünya genelinde birbirinden ilginç, çılgınca işler yaparak para kazanan ve adını dünya zenginleri arasına yazdıran kişiler olduğunu biliyoruz.
 • kaporasız eve ek iş kaporasız eve ek iş Kaporasız Evde yapabiliceğiniz Ek İş İlanları,Fabrikalardan Evlere ek İş İmkanı veren İş-kur Evde Paketleme İşi Veriyor Mu, Nolur işe çok ihtiyacım var ama kapora vermeme diyen ev hanimlarina güzel fikirler eve ek iş nasil alabilicekleri hakkında bilgiler
 • dolap ve çekmece kilidi paketleme dolap ve çekmece kilidi paketleme Evde Bebek Dolap, ve Çekmece Kilidi evlere ek iş veren firmalara yaptırırlar Evde Bebek Dolap ve Çekmece Kilidi Paketleme İşi nedir nasil yapilir ne kadar ek gelir elde edebilirsiniz başvuru nereye aypilir eve ek iş veren firmalar nerde aramalar Ketbox Çocuk Bebek Çekmece Dolap Beyaz Eşya Güvenlik Emniyet Kilidi Çok Amaçlı Kilit 10 Adet Bebek Dolap Kilidi Dolap kilit aparatı Ketbox Çok Amaçlı Kilit Bulaşık Makinesi düğme Koruyucu Çekmece Kilidi Çekmece Emniyet Kilidi Bebek Çekmece Kilidi nasıl takılır
 • Yara Bandı Paketleme Yara Bandı Paketleme Evde Yara Bandı Paketleme İşi yarama merhem olurmusun parmak kesilince ilk akla gelen yara bandi artik gunumuzdeki işsizlik yarasina da merhem oluyor ,Yara bandı paketleme işi yaparak aylık bütçenize katki sağlayip ek gelir elde edin. Detaylı bilgi ve paketleme nasil yapilir yazımızda
 • İnternetten Part Time Ek İş İnternetten Part Time Ek İş evden para kazan 2020 para kazandıran iş fikirleri Her Şeye Rağmen Oturarak Çalışmak İstiyorsanız İnternette Araştırma Yaptığınızda Bu Tür Firmalarla Karşılaşacaksınız. O Firmalara Başvurarak Makale Yazdığınız Taktirde Para Kazanabilirsiniz.
 • Evde İskambil Kağıdı Paketleme İşi Evde İskambil Kağıdı Paketleme İşi Evde İskambil Kağıdı Paketleme İşi yaparak eğlenceli bir şekılde para kazanamak isteyen ev hanimlari emeklıler gencler sizlerina lişkın olduğü Evde hazırlayıp paketleyeceğiniz iskambil kağıdı işinden haftalık 1000 TL ödeme alacaksınız İskambil kâğıdı anlamları Kupa iskambil Sinek iskambil Papaz iskambil İskambil kâğıdı kaç tane olur İskambil Kağıdı İskambil kâğıdı vale Maça iskambil Anlamı
 • Yapılabilecek Karlı işler Yapılabilecek Karlı işler Unutmayın, her Para Kazandıran iş fikri size uygun olmayabilir, bu nedenle yapılabilecek tüm iş fikri ikirlerimizi incelerken, yeteneklerinizi ve daha önce yapıp yapmadığınız işleri göz önünde bulundurun
 • Ek iş evde ek iş Ek iş evde ek iş  Ek iş evde ek iş evden para kazan 2020 para kazandıran iş fikirleri sende kazanmaya başla.Ek iş evde ek iş sizlerle yakından takip et Ek iş evde ek iş ilk sen haberdar ol sosyal medyada paylaş.