Banyo Kesesi Paketleme

Banyo Kesesi Paketleme
Etiketler Banyo Kesesi Paketleme İşi,nedir nasil yapılır,başvuru,iletişim
iş imkanları Banyo Kesesi Paketleme
Kategori is-imkanlari
Bu iş İlanı 19253 Kez Başvuru Almıştır
Yazar Eve ek iş veren firmalar

Sponsor Bağlantı


Banyo Kesesi Paketleme Hakkında Detaylar

Banyo Kesesi Paketleme İşi nedir artık banyo yaparken sirtimizi ekseledeğimiz o keseler bize para kesesi olarak geri donmekte Hamam kesesi olarak da bilinen banyo keseleri paketleyerek aylık butçenize ek gelir sağlayabılırsınız

 

Banyo kesesi paketleme işi

Biz türk milleti banyo yaparken olmazsa olmazlarimizdan birisi sirtimizi keselediğimiz hamam keseleridir Birbirinden farklı banyo kesesi modelleri bulunmaktadır. Sırt kesesi, el kesesi, yumak kese ve bunların dışında evde ev hanımlarının kendi imkanları ile diktikleri el yapımı banyo keseleri de bulunmaktadır,son aldiğimiz duyumlara gore bu keseleri paketleyerek para kazananlar varmiş,Banyo kesesi paketleme işi sayesinde dışarıda çalışmaya imkanı olmayan ev hanımları, öğrenciler, emekliler yada engelli bir çok kişi evde çalışarak para kazanıp ek gelir elde etmiş olur. Bugün sizlere Banyo kesesi paketleme işinden bahsedeceğiz.

Banyo kesesi nedir

Banyo kesesi, cilde peeling yaparak (soyarak) ciltte oluşan ölü derinin ve cildin gözeneklerinde birikmiş olan kirin atılması için yapılan keselenme uygulaması sırasında kullanılan bir cilt bakım malzemesidir. Banyo keseleri doğal ürünlerden üretiliyor. Banyo kesesi ile uygulama yapmanın faydaları şu şekilde sıralanabilir:

Cildin soyulması ile kir ve ölü deri giderilir. 
Aknelerin oluşumu engellenir.
Cilt altı kan dolaşımı hızlandırılır.
Ciltteki yenilenmeyi artırır.
Ciltteki gözenekleri açar.
Batık problemlerinin giderilmesi sağlanır.
Keselenmek ciltteki lekeli kısımların giderilmesine yardımcı olur.
Kese uygulaması ile masaj yapılınca selülit oluşumunun azalması sağlanır.

Banyo kesesi paketleme işi nasıl yapılır

Banyo kesesi imalatı yapan firmalar, paketlemeniz için birbirinden farklı renk ve modelde ki banyo keselerini firma görevlisi aracılığı ile size teslim edecek. Gelen keseleri renklerine ve şekillerine göre tek tek ayıracaksınız. Keselerin üzerinde fazlalık ip vb. parçalar varsa onları kesip temizleyeceksiniz. Ayırma ve temizleme işlemleri bittikten sonra her kesenin üzerine firmanın markasının yer aldığı, hediye duş jelini paket lastiği ile sarıp, şeffaf poşetine koyacaksınız. Poşetin ağzını ucunda firmanın kartının bulunduğu ince bir iple sarıp kapatarak paketleme işini bitirmiş olacaksınız.

İşi yapacak kişilerin hijyen açısından eldiven, ağız maskesi ve bone takması zorunlu olduğu olduğunun altını çizmek istiyoruz. Banyo kesesi paketleme işi hijyen ve temizlik isteyen bir iş modelidir. Elinizde ki tüm paketleri bitirdikten sonra firma görevlisini arayarak işleri teslim edebilirsiniz.

Başvuru nasıl yapılır?

Adim aYşe :İş deneyimim var yardımcı olurmusunuz iki çocuğum var dışarıda iş yapamıyorum şimdiden teşekkur ederim

İsim soyisim:Fatma demirhan
Şehir semt:istanbul fatih
Yaş:19 Daha önce paketleme işi yaptınız mı? :hayır yapmadım ama çok ihtiyacım var yapabileceğime eminim

yukarida bulunan ek iş başvuru orneğini, detaylı bir şekilde doldurup göndererek  paketleme için size en yakın kese işi yapan fabrikalara başvuruda bulunabilirsiniz. Başvurunuz ek iş veren firmalar tarafından incelenip değerlendirildikten sonra iş durumuna göre size dönüş yapılacak.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Banyo kesesi paketleme işinde günlük 1000 adet paketleme kotanız bulunmakta. Firma her gün 1000 adet kese paketlemenizi isteyecek sizden. Paketleri haftalık olarak gelip teslim alacaklar Bu işi yaparak aylık en düşük 2.000 TL ile 3.500 TL kazanç elde edebilirsiniz. Gün içerisinde bu işe biraz daha fazla zaman ayırırsanız aylık kazancınızı ona göre artırabilirsiniz. Bu işi yapmak için her hangi bir tecrübeye veya bilgiye sahip olmanıza gerek yoktur. Bu işi almak isteyenlerin internet ortamındab ufak bir araştırma yaparak firmalara ulaşıp başvuru yapmaları gerekmektedir.

DUYURU: Ek iş gönderimi altında sizden kapora, ön ödeme, para isteyen kimselere lütfen para göndermeyin, sizden para talep edenlerin sitemizle bir ilgisi bulunmamaktadır. Sitemiz bilgi amaçlı yayın yapmaktadır.

İLETİŞİM FORMU


Sıradaki İş fikirleri

 • Sıcak Su Torbası Paketleme İşi Sıcak Su Torbası Paketleme İşi sicak para kazanmak isteyenler artık evden Sıcak Su Torbası Paketleme İşi yapmaya başladi bile paketleme işi nedir nasil yapilir başvuruyu nereye yapacağiz aramalar Sıcak su torbası Yerine ne kullanılabilir Sıcak su torbası Nasıl doldurulur Sıcak Su Torbası Sıcak su torbası nasıl yapılır Nohuttan sıcak su torbası Pratik sıcak su torbası Pirinçten sıcak su torbası Evde sıcak su torbası yapımı
 • Ek İş Yapmak 2021 Ek İş Yapmak 2021 Pek Bilinmeyen Çok Kazandıran Ek İş Fikirleri 2021 Genellikle sizlere verilen iş paketleme işidir. Örneğin, size kutu içerisinde gelen vidaları paketleme yapmanız istenebilir. Ya da belirli sayıda toplu iğne verilerek bunları paketlemeniz istenebilir. Diğer bir yandan bazı montaj işleri verilerek ürünler oluşturma işi almanızda mümkündür.
 • para kazandıran fikirler para kazandıran fikirler para kazandıran fikirler,ünya genelinde birbirinden ilginç, çılgınca işler yaparak para kazanan ve adını dünya zenginleri arasına yazdıran kişiler olduğunu biliyoruz.
 • kaporasız eve ek iş kaporasız eve ek iş Kaporasız Evde yapabiliceğiniz Ek İş İlanları,Fabrikalardan Evlere ek İş İmkanı veren İş-kur Evde Paketleme İşi Veriyor Mu, Nolur işe çok ihtiyacım var ama kapora vermeme diyen ev hanimlarina güzel fikirler eve ek iş nasil alabilicekleri hakkında bilgiler
 • Evde İskambil Kağıdı Paketleme İşi Evde İskambil Kağıdı Paketleme İşi Evde İskambil Kağıdı Paketleme İşi yaparak eğlenceli bir şekılde para kazanamak isteyen ev hanimlari emeklıler gencler sizlerina lişkın olduğü Evde hazırlayıp paketleyeceğiniz iskambil kağıdı işinden haftalık 1000 TL ödeme alacaksınız İskambil kâğıdı anlamları Kupa iskambil Sinek iskambil Papaz iskambil İskambil kâğıdı kaç tane olur İskambil Kağıdı İskambil kâğıdı vale Maça iskambil Anlamı
 • dolap ve çekmece kilidi paketleme dolap ve çekmece kilidi paketleme Evde Bebek Dolap, ve Çekmece Kilidi evlere ek iş veren firmalara yaptırırlar Evde Bebek Dolap ve Çekmece Kilidi Paketleme İşi nedir nasil yapilir ne kadar ek gelir elde edebilirsiniz başvuru nereye aypilir eve ek iş veren firmalar nerde aramalar Ketbox Çocuk Bebek Çekmece Dolap Beyaz Eşya Güvenlik Emniyet Kilidi Çok Amaçlı Kilit 10 Adet Bebek Dolap Kilidi Dolap kilit aparatı Ketbox Çok Amaçlı Kilit Bulaşık Makinesi düğme Koruyucu Çekmece Kilidi Çekmece Emniyet Kilidi Bebek Çekmece Kilidi nasıl takılır
 • Yara Bandı Paketleme Yara Bandı Paketleme Evde Yara Bandı Paketleme İşi yarama merhem olurmusun parmak kesilince ilk akla gelen yara bandi artik gunumuzdeki işsizlik yarasina da merhem oluyor ,Yara bandı paketleme işi yaparak aylık bütçenize katki sağlayip ek gelir elde edin. Detaylı bilgi ve paketleme nasil yapilir yazımızda
 • İnternetten Part Time Ek İş İnternetten Part Time Ek İş evden para kazan 2020 para kazandıran iş fikirleri Her Şeye Rağmen Oturarak Çalışmak İstiyorsanız İnternette Araştırma Yaptığınızda Bu Tür Firmalarla Karşılaşacaksınız. O Firmalara Başvurarak Makale Yazdığınız Taktirde Para Kazanabilirsiniz.
 • Yapılabilecek Karlı işler Yapılabilecek Karlı işler Unutmayın, her Para Kazandıran iş fikri size uygun olmayabilir, bu nedenle yapılabilecek tüm iş fikri ikirlerimizi incelerken, yeteneklerinizi ve daha önce yapıp yapmadığınız işleri göz önünde bulundurun
 • Ek iş evde ek iş Ek iş evde ek iş  Ek iş evde ek iş evden para kazan 2020 para kazandıran iş fikirleri sende kazanmaya başla.Ek iş evde ek iş sizlerle yakından takip et Ek iş evde ek iş ilk sen haberdar ol sosyal medyada paylaş.