Bayram Şekeri Paketleme İşi

 Bayram Şekeri Paketleme İşi
Etiketler Evde Bayram Şekeri Paketleme İşi,başvuru,iletişim tel,nasil yapilir
iş imkanları Bayram Şekeri Paketleme İşi
Kategori evde-para-kazan
Bu iş İlanı 15487 Kez Başvuru Almıştır
Yazar Eve ek iş veren firmalar

Sponsor Bağlantı


Bayram Şekeri Paketleme İşi Hakkında Detaylar

Evde Bayram Şekeri Paketleme İşi bayram seyran derken bayram gunleri çocuklara verdiğimiz bayram şekerleri yada eve bayramımızı tebrik etmeye gelenlere ikram ettiğimiz şekerler artık paketleme yaparak para kazandirmaya başladi bır yandan para verip şeker alip bir yandan paketleme yapip o verdiğimiz paranın fazlasi ile geri kazanabılırsınız

 

Evde bayram şekeri paketleme işi

Bayramlar, Bizim kırmızı çizgimiz çocuklari sevindirme gunumuz helekı şeker bayrami siraay giren çocuklara şeker dağitmakla geçer. Bayram günü, çocuklar yeni kıyafetlerini giyinip el öpmek için, bayram şekeri toplayıp bir poşette toplamak için koşe bucak dolaşirlar. Aynı şekilde yetişkinlerde büyüklerini ziyaret ederek, el öperek bayramlaşmak için sabırsızlanmaktadır. Gelen misafirlere bayram şekeri ve kolonya tutarak ikramlarda bulunulur. Yaklaşan Ramazan bayramı ve Kurban bayramı herkes da tatlı bir telaşa sebep olur.Bugün sizlere Evde bayram şekeri paketleme işinden bahsedeceğiz,Evde bayram şekeri paketleme işi yaparak geçimini sağlayan bir çok kişi bulunmakta. Bu kişiler, evlere ek iş veren firmalar aracılığı ile paketleme işlerine başvuru yaparlar.

Ramazan Bayramı'na neden Şeker Bayramı denir

Bazen doğrusunun Ramazan Bayramı olduğu savunulurken bazı durumlarda da Şeker Bayramı'nın daha doğru bir tanım olduğu düşünülüyor. Peki işin aslı nedir? Ramazan Bayramı'na neden Şeker Bayramı denir?

Ramazan Bayramı'nın Arapçası

Bu soruya doğru cevap vermek için öncelikle Ramazan Bayramı'nın Arapçasına bakmak gerek. Ramazan Bayramı Arapça'da "eid ul-fitr" anlamına gelir. Tam Türkçesi "iftar bayramı" demektir. Yani Arap ülkelerinde Ramazan Bayramı aslında İftar Bayramı olarak kutlanır. Bunun sebebi de 30 gün boyunca tutulan oruçlar için son kez iftar yapacak olmalarıdır.
Fakat seneler geçtikçe İftar Bayramı, Şükür bayramına dönüştüğü için Türkçe'ye de "şeker" olarak geçmiş. Dolayısıyla da Şeker Bayramı olarak kutlanmaya başlamış.

Bayram şekeri paketleme işi nasıl yapılır

Farklı renklerde ve farklı meyve özüne sahip şekerleri, her bir paket 1 kilo olacak şekilde poşetlere koymanız gerekmekte. Firma size şekerleri tartmanız için hassas terazi temin edecek. Şeffaf poşetlere plastik kürek ile şekerleri doldurup tartı yardımı ile 1 kiloya ayarladıktan sonra, üzerine teraziden çıkacak olan barkodlu etiketleri yapıştırarak paketleme işini tamamlamış olursunuz. İşlemi biten paketleri kolilere dizip firma görevlisinin gelip paketleri teslim almasını sağlayacaksınız.

Firma görevlisi paketleme işi hakkında size kısa bir eğitim verecek. Paketleme işi yaparken sağlıklı olması açısından işi yapacak kişilerin eldiven takması gerekmektedir. 

 Başvuru nasıl yapılır?

Yaklaşan bayramlardan dolayı firmalar işleri yetiştirmekte güçlük çekmekteler. İşlerin daha hızlı bir şekilde teslim edilebilmesi içinde, paketleme işlerine önem verirler. Bu yüzden paketleme işini yapacak kişilere piyasa şartlarına göre daha yüksek ücret öderler.Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir

Bayram Şekeri paketleme işi ne kadar kazandırır

şeker paketleme işi için aylık olarak asgeri ücrete yakın  ödeme yaparlar. Üstelik bu iş sağlık bakanlığı tarafından denetlendiği için, çalışan kişilere SSK yapılması zorunludur.Bu işi yapan gişilee sorduğümuzda ise bazilari ile ayda 2.500 TL ile 4.000 TL arası kazanç elde ettiklerini soylediler. sizde Gün içerisinde çalışma saatlerinizi ekip arkadaşlarinizla grup halinde yapmaniz size daha çok para kazanmaniza vesile olucaktir. Bu işi yapmak isteyenler internetten ufak bir araştırma yaparak firmalara ulaşıp başvuru yapabilirler.

DUYURU: Ek iş gönderimi altında sizden kapora, ön ödeme, para isteyen kimselere lütfen para göndermeyin, sizden para talep edenlerin sitemizle bir ilgisi bulunmamaktadır. Sitemiz bilgi amaçlı yayın yapmaktadır.

 

İLETİŞİM FORMU


Sıradaki İş fikirleri

 • Sıcak Su Torbası Paketleme İşi Sıcak Su Torbası Paketleme İşi sicak para kazanmak isteyenler artık evden Sıcak Su Torbası Paketleme İşi yapmaya başladi bile paketleme işi nedir nasil yapilir başvuruyu nereye yapacağiz aramalar Sıcak su torbası Yerine ne kullanılabilir Sıcak su torbası Nasıl doldurulur Sıcak Su Torbası Sıcak su torbası nasıl yapılır Nohuttan sıcak su torbası Pratik sıcak su torbası Pirinçten sıcak su torbası Evde sıcak su torbası yapımı
 • Ek İş Yapmak 2021 Ek İş Yapmak 2021 Pek Bilinmeyen Çok Kazandıran Ek İş Fikirleri 2021 Genellikle sizlere verilen iş paketleme işidir. Örneğin, size kutu içerisinde gelen vidaları paketleme yapmanız istenebilir. Ya da belirli sayıda toplu iğne verilerek bunları paketlemeniz istenebilir. Diğer bir yandan bazı montaj işleri verilerek ürünler oluşturma işi almanızda mümkündür.
 • para kazandıran fikirler para kazandıran fikirler para kazandıran fikirler,ünya genelinde birbirinden ilginç, çılgınca işler yaparak para kazanan ve adını dünya zenginleri arasına yazdıran kişiler olduğunu biliyoruz.
 • Evde İskambil Kağıdı Paketleme İşi Evde İskambil Kağıdı Paketleme İşi Evde İskambil Kağıdı Paketleme İşi yaparak eğlenceli bir şekılde para kazanamak isteyen ev hanimlari emeklıler gencler sizlerina lişkın olduğü Evde hazırlayıp paketleyeceğiniz iskambil kağıdı işinden haftalık 1000 TL ödeme alacaksınız İskambil kâğıdı anlamları Kupa iskambil Sinek iskambil Papaz iskambil İskambil kâğıdı kaç tane olur İskambil Kağıdı İskambil kâğıdı vale Maça iskambil Anlamı
 • kaporasız eve ek iş kaporasız eve ek iş Kaporasız Evde yapabiliceğiniz Ek İş İlanları,Fabrikalardan Evlere ek İş İmkanı veren İş-kur Evde Paketleme İşi Veriyor Mu, Nolur işe çok ihtiyacım var ama kapora vermeme diyen ev hanimlarina güzel fikirler eve ek iş nasil alabilicekleri hakkında bilgiler
 • dolap ve çekmece kilidi paketleme dolap ve çekmece kilidi paketleme Evde Bebek Dolap, ve Çekmece Kilidi evlere ek iş veren firmalara yaptırırlar Evde Bebek Dolap ve Çekmece Kilidi Paketleme İşi nedir nasil yapilir ne kadar ek gelir elde edebilirsiniz başvuru nereye aypilir eve ek iş veren firmalar nerde aramalar Ketbox Çocuk Bebek Çekmece Dolap Beyaz Eşya Güvenlik Emniyet Kilidi Çok Amaçlı Kilit 10 Adet Bebek Dolap Kilidi Dolap kilit aparatı Ketbox Çok Amaçlı Kilit Bulaşık Makinesi düğme Koruyucu Çekmece Kilidi Çekmece Emniyet Kilidi Bebek Çekmece Kilidi nasıl takılır
 • Yara Bandı Paketleme Yara Bandı Paketleme Evde Yara Bandı Paketleme İşi yarama merhem olurmusun parmak kesilince ilk akla gelen yara bandi artik gunumuzdeki işsizlik yarasina da merhem oluyor ,Yara bandı paketleme işi yaparak aylık bütçenize katki sağlayip ek gelir elde edin. Detaylı bilgi ve paketleme nasil yapilir yazımızda
 • İnternetten Part Time Ek İş İnternetten Part Time Ek İş evden para kazan 2020 para kazandıran iş fikirleri Her Şeye Rağmen Oturarak Çalışmak İstiyorsanız İnternette Araştırma Yaptığınızda Bu Tür Firmalarla Karşılaşacaksınız. O Firmalara Başvurarak Makale Yazdığınız Taktirde Para Kazanabilirsiniz.
 • Yapılabilecek Karlı işler Yapılabilecek Karlı işler Unutmayın, her Para Kazandıran iş fikri size uygun olmayabilir, bu nedenle yapılabilecek tüm iş fikri ikirlerimizi incelerken, yeteneklerinizi ve daha önce yapıp yapmadığınız işleri göz önünde bulundurun
 • Ek iş evde ek iş Ek iş evde ek iş  Ek iş evde ek iş evden para kazan 2020 para kazandıran iş fikirleri sende kazanmaya başla.Ek iş evde ek iş sizlerle yakından takip et Ek iş evde ek iş ilk sen haberdar ol sosyal medyada paylaş.