Diş Fırçası Paketleme

 Diş Fırçası Paketleme
Etiketler Evde Diş, Fırçası, Paketleme İşi,iletişim,başvuru
iş imkanları Diş Fırçası Paketleme
Kategori evde-para-kazan
Bu iş İlanı 20560 Kez Başvuru Almıştır
Yazar Eve ek iş veren firmalar

Sponsor Bağlantı


Diş Fırçası Paketleme Hakkında Detaylar

Evde Diş Fırçası Paketleme İşi yeni çikti ama çok güzel kazandirmakta dişlerinizi firçaladiğiniz o diş firçalari artık cebınızde para olmasini sağlayacak iş imkani ile geri dondu, Diş Fırçası Paketleme yı nasil alırım başvuru nasil yaparim ve kaç para kazandirir sorularina yanit verıyoruz

 

Evde diş fırçası paketleme işi

Her gün yeni bir iş her dakka yeni iş imkanlari ile karşinizdayız sizler için durmadan  paylaştığımız evde ek iş paketleme ilanlarına bugün bir yenisi daha eklendi. ve bu iş ne die soracak olursaniz Evde diş fırçası paketleme işini sizler için araştırıp en ince püf noktalarini sizler için yayınlamaya karar verdık bunun gibi diğer tüm iş fikirlerini görmek için ana sayfamıza girmeniz yeterli bizi takip ederek te her gün yayınlanan iş haberlerinden haberdar olabilirsiniz ve kolayca ek iş almak için başvuru yapabilirsiniz 

Diş fırçası, hem ağız ve diş bakımını sağlamak hem de çeşitli ağız ve diş hastalıklarının önüne geçmek açısından büyük bir önem taşımaktadır.. Sabit bir  bulamayanlar, okumak için maddi desteğe ihtiyacı olan öğrenciler, ev işleri dışında pek vakti olmayan ev hanımları yada yaşı artık ilerlediği için çalışamayan ve emekli olmuş bir çok kişi evde eve ek iş yaparak geçimlerini sağlamakta. Diş fırçası paketleme işi de ek iş modellerinden birisidir. Diş fırçası imalatı yapan bir çok büyük firma, ellerinde ki paketleme işlerini iş istihdamı yaratmak için evlerinde çalışan kişilere yaptırmayı tercih ediyorlar.

Diş Fırçası Ne Kadar Kullanılmalıdır?

Diş fırçası, ortalama 2 veya 3 ay kullanılabilir. Düzenli kullanımda diş fırçası eskir. Bu da eski işlevini yitirmesine ve fayda sağlamamasına neden olur. Fayda sağlamama kıstası da tüm dişlere ulaşamaması ve temizlik işleminin gerçekleşmemesidir. Tabii ki düzenli kullanılmasa dahi diş fırçası bulunduğu bölgede süreç içerisinde bakteri oluşturabilir. Bu yüzden mutlaka en geç 4 ay sonra değiştirilmelidir. Süreç içinde diş fırçasının kılları da bükülür ve bu yüzden de değiştirilmesi gerekir. Eğer kılları bükülen diş fırçası kullanılırsa fayda sağlanmaz. Ancak en geç 4 ayda bir değiştirilirse dişlerin ve diş etlerinin yüzeyindeki plağı en iyi performansla temizleyen bir diş fırçası kullanılmış olur.

Diş fırçası Paketlemesi nasıl yapılır

Firma tarafından size getirilecek olan çeşitli renk, boy ve farklı uç yapılarında ki diş fırçalarını, her biri aynı model olacak şekilde ayırıp kutularına koyacaksınız.

İlk iş olarak firmanın size vereceği diş fırçası listesinde ki model numaralarına göre fırçaları ayırmanız gerekecek. Her modelin kendisine özel kutusu bulunmakta, ayırdığınız fırçaları aynı modelde ki kutularına koyup paketleme aşamasını çok kolay bir şekilde tamamlamış olacaksınız. Son işlem olarak da diş fırçası paketlerinin içerisine promosyon olarak ufak diş macunları koyacaksınız ve paketleme işini tamamlamış olacaksınız.

Diş fırçası paketleme işine başvuru yapmadan önce, firmaların ve sağlık bakanlığının çok önem verdiği bir kaç prosedürden bahsetmek istiyoruz. Bu işi yapacak kişi yada kişilerin herhangi bir sağlık probleminin olmaması gerekmekte (grip, nezle, cilt hastalığı vb.). Aynı zamanda işin yapılacağı bölgenin sadece bu işi için kullanılması şartı bulunmaktadır. İşin yapılacağı bölge, iş bitimine kadar paketleme dışında başka bir amaç için kullanılmamalıdır. Firmadan gelecek olan görevli işin yapılacağı alanı kontrol edecek, sağlık bakanlığı şartlarına göre olumsuz bir durum olmadığına kanaat getirdikten sonra işe başlayabileceksiniz. Son olarak, paketleme işini yapacak kişilerin eldiven, galoş, ağız maskesi takması zorunluluğu olduğunun altını çizmek istiyoruz.

Diş fırçası paketleme işi ne kadar kazanirim

Diş fırçası paketleme işinden haftalık yapacağiniz iş perfonmansina gore değişebilir düzenli yaptığınız taktirde ise aylık 1600 TL kazanç elde edersiniz. Aynı zamanda bakanlığa bağlı bir iş olduğu içinde, işi yapacak kişilere iş boyunca sigorta (ssk) yapılacaktır.Bu işi yaparak aylık 1.800 TL ile 2.000 TL arası kazanç elde edebilirsiniz. Bu rakamı artırmakta sizin elinizde gün içerisinde bu işe biraz daha fazla vakit ayırarak aylık kazancınızı kolayca artırabilirsiniz. Bu işi ister tek başınıza yapın istersenizde bir grup kurarak grup halinde yapın her iki türlüde aylık kazancı sizi mutlu edecektir. Bu işi almak isteyen kişilerin internet ortamından ufak bir araştırma yaparak firmalara ulaşıp başvuru yapması gerekmektedir.

Başvuru nasıl yapılır?

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz.Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

DUYURU: Ek iş gönderimi altında sizden kapora, ön ödeme, para isteyen kimselere lütfen para göndermeyin, sizden para talep edenlerin sitemizle bir ilgisi bulunmamaktadır. Sitemiz bilgi amaçlı yayın yapmaktadır.

İLETİŞİM FORMU


Sıradaki İş fikirleri

 • Sıcak Su Torbası Paketleme İşi Sıcak Su Torbası Paketleme İşi sicak para kazanmak isteyenler artık evden Sıcak Su Torbası Paketleme İşi yapmaya başladi bile paketleme işi nedir nasil yapilir başvuruyu nereye yapacağiz aramalar Sıcak su torbası Yerine ne kullanılabilir Sıcak su torbası Nasıl doldurulur Sıcak Su Torbası Sıcak su torbası nasıl yapılır Nohuttan sıcak su torbası Pratik sıcak su torbası Pirinçten sıcak su torbası Evde sıcak su torbası yapımı
 • Ek İş Yapmak 2021 Ek İş Yapmak 2021 Pek Bilinmeyen Çok Kazandıran Ek İş Fikirleri 2021 Genellikle sizlere verilen iş paketleme işidir. Örneğin, size kutu içerisinde gelen vidaları paketleme yapmanız istenebilir. Ya da belirli sayıda toplu iğne verilerek bunları paketlemeniz istenebilir. Diğer bir yandan bazı montaj işleri verilerek ürünler oluşturma işi almanızda mümkündür.
 • para kazandıran fikirler para kazandıran fikirler para kazandıran fikirler,ünya genelinde birbirinden ilginç, çılgınca işler yaparak para kazanan ve adını dünya zenginleri arasına yazdıran kişiler olduğunu biliyoruz.
 • Evde İskambil Kağıdı Paketleme İşi Evde İskambil Kağıdı Paketleme İşi Evde İskambil Kağıdı Paketleme İşi yaparak eğlenceli bir şekılde para kazanamak isteyen ev hanimlari emeklıler gencler sizlerina lişkın olduğü Evde hazırlayıp paketleyeceğiniz iskambil kağıdı işinden haftalık 1000 TL ödeme alacaksınız İskambil kâğıdı anlamları Kupa iskambil Sinek iskambil Papaz iskambil İskambil kâğıdı kaç tane olur İskambil Kağıdı İskambil kâğıdı vale Maça iskambil Anlamı
 • kaporasız eve ek iş kaporasız eve ek iş Kaporasız Evde yapabiliceğiniz Ek İş İlanları,Fabrikalardan Evlere ek İş İmkanı veren İş-kur Evde Paketleme İşi Veriyor Mu, Nolur işe çok ihtiyacım var ama kapora vermeme diyen ev hanimlarina güzel fikirler eve ek iş nasil alabilicekleri hakkında bilgiler
 • dolap ve çekmece kilidi paketleme dolap ve çekmece kilidi paketleme Evde Bebek Dolap, ve Çekmece Kilidi evlere ek iş veren firmalara yaptırırlar Evde Bebek Dolap ve Çekmece Kilidi Paketleme İşi nedir nasil yapilir ne kadar ek gelir elde edebilirsiniz başvuru nereye aypilir eve ek iş veren firmalar nerde aramalar Ketbox Çocuk Bebek Çekmece Dolap Beyaz Eşya Güvenlik Emniyet Kilidi Çok Amaçlı Kilit 10 Adet Bebek Dolap Kilidi Dolap kilit aparatı Ketbox Çok Amaçlı Kilit Bulaşık Makinesi düğme Koruyucu Çekmece Kilidi Çekmece Emniyet Kilidi Bebek Çekmece Kilidi nasıl takılır
 • Yara Bandı Paketleme Yara Bandı Paketleme Evde Yara Bandı Paketleme İşi yarama merhem olurmusun parmak kesilince ilk akla gelen yara bandi artik gunumuzdeki işsizlik yarasina da merhem oluyor ,Yara bandı paketleme işi yaparak aylık bütçenize katki sağlayip ek gelir elde edin. Detaylı bilgi ve paketleme nasil yapilir yazımızda
 • İnternetten Part Time Ek İş İnternetten Part Time Ek İş evden para kazan 2020 para kazandıran iş fikirleri Her Şeye Rağmen Oturarak Çalışmak İstiyorsanız İnternette Araştırma Yaptığınızda Bu Tür Firmalarla Karşılaşacaksınız. O Firmalara Başvurarak Makale Yazdığınız Taktirde Para Kazanabilirsiniz.
 • Yapılabilecek Karlı işler Yapılabilecek Karlı işler Unutmayın, her Para Kazandıran iş fikri size uygun olmayabilir, bu nedenle yapılabilecek tüm iş fikri ikirlerimizi incelerken, yeteneklerinizi ve daha önce yapıp yapmadığınız işleri göz önünde bulundurun
 • Ek iş evde ek iş Ek iş evde ek iş  Ek iş evde ek iş evden para kazan 2020 para kazandıran iş fikirleri sende kazanmaya başla.Ek iş evde ek iş sizlerle yakından takip et Ek iş evde ek iş ilk sen haberdar ol sosyal medyada paylaş.