Şampuan Paketleme İşi

Şampuan Paketleme İşi
Etiketler Evde Şampuan Paketleme İşi
iş imkanları Şampuan Paketleme İşi
Kategori evde-para-kazan
Bu iş İlanı 22343 Kez Başvuru Almıştır
Yazar Eve ek iş veren firmalar

Sponsor Bağlantı


Şampuan Paketleme İşi Hakkında Detaylar

İŞET SİZLERE yeni bi İş imkani Evde Şampuan Paketleme İşi artık sirf şampunlarla başini yıkamayacaksınız paketleme yapip evinize katki ek gelir hatta tum ihtiyaclarini karlşiliyıcak kadar kazanç sağlaaybılrısınız,şampuanı paketleme işi yaparak para kazanın.

 

Evde şampuan paketleme işi

her gün yeni bir İş Sürekli evde paketleme işlerini araştırıp siz değerli Geçim sıkıntısı çeken ve bizi takip eden ziyaretçilerimize iş fikirlerini burda yayınlamaya çalişiyoruz sabit işi dışında ek işveren firmalar  dan iş alip yapmayı tercih edenler için yada. Sabit bir işi olmayan ev hanımları veya dersleri dışında boş vakti olan öğrenciler de ek iş yaparak harçlıklarını çıkartıp aile ekonomisine katkı sağlıyorlar.

Ek iş olarak genellikle evdeşampuan paketleme tercih ediliyor. Paketleme işleri yapımı kolay ve getirisi fazla olduğu için bir çok kişinin ilk tercihi arasında yer alıyor. Şampuanlar günümüzde modern fabrikalarda üretilmektedir. Yasal bakımdan Sağlık Bakanlığı’nın GMP koşullarına göre kozmetikte kullanımına izin verilen hammaddelerle üretilmektedir..Bugün sizlere Evde şampuan paketleme işinden bahsedeceğiz.

şampuan paketleme nasıl yapılır

Kozmetik firmasından gelecek olan görevli, yapacağınız paketleme işi hakkında size detaylı bir eğitim verecek. Şampuan modellerini ve markalarını nasıl ayıracağınızı, paketlerine nasıl koyacağınızı ve kolilere nasıl dizeceğinizi size detaylı bir şekilde anlatacak. Yaptığınız paketleri günlük olarak gelip sizden teslim alacak.

Şampuan Nedir, Nasıl Üretilir, İçeriği ve Tarihçesi

Saçlarımızı temizlemek için kullandığımız şampuanların tarihçesini merak ettiniz mi? Biz bu merakınızı gidermek için araştırdık ve tarihteki ilk şampuan üretimihangi medeniyette ortaya çıkmış öğrendik.

Eski Mısır’da saçlarını sitrik asitle yıkayan insanlar, sabunla bu maddeyi karıştırarak kullanıyordu. Daha sonra kaynar suya potas ve soda da katarak bir karışım ortaya çıkardılar. Evlerde üretilen bu madde, günümüzde kullanılan şampuanları atası olarak bilindi.

Başvuru nasıl yapılır

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

Şampuan paketleme Aylık ne kazandırır

Yeterli paketleme alanına sahipseniz, evde fazlası ile boş vaktiniz varsa ve el becerinize güveniyorsanız eğer Bu işten ne kadar kazanacağınız size bağlı gün içerisinde bu işe ne kadar fazla vakit ayırırsanız aylık kazancınız o kadar çok olur günce normal bir çalışma ile ayda 2.500 TL ile 3.000 TL arası kazanç elde edebilirsiniz. Bu işe başvuru yapmak isteyen kişilerin internet ortamından ufak bir araştırma yaparak firmaları ulaşıp başvuru yapmaları gerekmektedir

DUYURU: Ek iş gönderimi altında sizden kapora, ön ödeme, para isteyen kimselere lütfen para göndermeyin, sizden para talep edenlerin sitemizle bir ilgisi bulunmamaktadır. Sitemiz bilgi amaçlı yayın yapmaktadır.

İLETİŞİM FORMU


Sıradaki İş fikirleri

 • Evde İskambil Kağıdı Paketleme İşi Evde İskambil Kağıdı Paketleme İşi Evde İskambil Kağıdı Paketleme İşi yaparak eğlenceli bir şekılde para kazanamak isteyen ev hanimlari emeklıler gencler sizlerina lişkın olduğü Evde hazırlayıp paketleyeceğiniz iskambil kağıdı işinden haftalık 1000 TL ödeme alacaksınız İskambil kâğıdı anlamları Kupa iskambil Sinek iskambil Papaz iskambil İskambil kâğıdı kaç tane olur İskambil Kağıdı İskambil kâğıdı vale Maça iskambil Anlamı
 • Sıcak Su Torbası Paketleme İşi Sıcak Su Torbası Paketleme İşi sicak para kazanmak isteyenler artık evden Sıcak Su Torbası Paketleme İşi yapmaya başladi bile paketleme işi nedir nasil yapilir başvuruyu nereye yapacağiz aramalar Sıcak su torbası Yerine ne kullanılabilir Sıcak su torbası Nasıl doldurulur Sıcak Su Torbası Sıcak su torbası nasıl yapılır Nohuttan sıcak su torbası Pratik sıcak su torbası Pirinçten sıcak su torbası Evde sıcak su torbası yapımı
 • Ek İş Yapmak 2021 Ek İş Yapmak 2021 Pek Bilinmeyen Çok Kazandıran Ek İş Fikirleri 2021 Genellikle sizlere verilen iş paketleme işidir. Örneğin, size kutu içerisinde gelen vidaları paketleme yapmanız istenebilir. Ya da belirli sayıda toplu iğne verilerek bunları paketlemeniz istenebilir. Diğer bir yandan bazı montaj işleri verilerek ürünler oluşturma işi almanızda mümkündür.
 • para kazandıran fikirler para kazandıran fikirler para kazandıran fikirler,ünya genelinde birbirinden ilginç, çılgınca işler yaparak para kazanan ve adını dünya zenginleri arasına yazdıran kişiler olduğunu biliyoruz.
 • kaporasız eve ek iş kaporasız eve ek iş Kaporasız Evde yapabiliceğiniz Ek İş İlanları,Fabrikalardan Evlere ek İş İmkanı veren İş-kur Evde Paketleme İşi Veriyor Mu, Nolur işe çok ihtiyacım var ama kapora vermeme diyen ev hanimlarina güzel fikirler eve ek iş nasil alabilicekleri hakkında bilgiler
 • dolap ve çekmece kilidi paketleme dolap ve çekmece kilidi paketleme Evde Bebek Dolap, ve Çekmece Kilidi evlere ek iş veren firmalara yaptırırlar Evde Bebek Dolap ve Çekmece Kilidi Paketleme İşi nedir nasil yapilir ne kadar ek gelir elde edebilirsiniz başvuru nereye aypilir eve ek iş veren firmalar nerde aramalar Ketbox Çocuk Bebek Çekmece Dolap Beyaz Eşya Güvenlik Emniyet Kilidi Çok Amaçlı Kilit 10 Adet Bebek Dolap Kilidi Dolap kilit aparatı Ketbox Çok Amaçlı Kilit Bulaşık Makinesi düğme Koruyucu Çekmece Kilidi Çekmece Emniyet Kilidi Bebek Çekmece Kilidi nasıl takılır
 • Yara Bandı Paketleme Yara Bandı Paketleme Evde Yara Bandı Paketleme İşi yarama merhem olurmusun parmak kesilince ilk akla gelen yara bandi artik gunumuzdeki işsizlik yarasina da merhem oluyor ,Yara bandı paketleme işi yaparak aylık bütçenize katki sağlayip ek gelir elde edin. Detaylı bilgi ve paketleme nasil yapilir yazımızda
 • İnternetten Part Time Ek İş İnternetten Part Time Ek İş evden para kazan 2020 para kazandıran iş fikirleri Her Şeye Rağmen Oturarak Çalışmak İstiyorsanız İnternette Araştırma Yaptığınızda Bu Tür Firmalarla Karşılaşacaksınız. O Firmalara Başvurarak Makale Yazdığınız Taktirde Para Kazanabilirsiniz.
 • Yapılabilecek Karlı işler Yapılabilecek Karlı işler Unutmayın, her Para Kazandıran iş fikri size uygun olmayabilir, bu nedenle yapılabilecek tüm iş fikri ikirlerimizi incelerken, yeteneklerinizi ve daha önce yapıp yapmadığınız işleri göz önünde bulundurun
 • Ek iş evde ek iş Ek iş evde ek iş  Ek iş evde ek iş evden para kazan 2020 para kazandıran iş fikirleri sende kazanmaya başla.Ek iş evde ek iş sizlerle yakından takip et Ek iş evde ek iş ilk sen haberdar ol sosyal medyada paylaş.