Magnet Paketleme İşi

 Magnet Paketleme İşi
Etiketler Evde Magnet Paketleme İşi,veren firmalar,başvuru,iletişim numarasi
iş imkanları Magnet Paketleme İşi
Kategori is-imkanlari
Bu iş İlanı 34571 Kez Başvuru Almıştır
Yazar Eve ek iş veren firmalar

Sponsor Bağlantı


Magnet Paketleme İşi Hakkında Detaylar

Evde Magnet Paketleme İşi nerden alinir ek iş başvuru formu için yada Buzdolabı Magneti Paketleme İşi ile evden para kazanma. Eve buzdolabı magnet paketleme işi veren firmalar hangileri iletişim telefon numarasi nasıl buluruz

 

Evde magnet paketleme işi

her geçen gün araştirmalarimiza goze betan konu başliği Evde ek iş veren firmalarin gün geçtikte artmakta olmasidir bu duruma en çok eve ek iş alan kişiler sevinmesini normal karşilıyoruz Bugun bızde neler yapılabılır die araştirma içine girdiğimizde . Ek iş olarak yapılabilecek bir çok iş modeli bulunmakta.olduğünu keşfettık  Bunlar arasında en çok ilgiyi paketleme işleri görüyor. Özellikle evde magnet paketleme işi en çok yapılan ek iş modelleri arasında yer alıyor. Bu yazımızda sizlere magnet paketleme işini nasıl yapacağınızı, bu iş modeline nasıl başvuru yapacağınızı detaylı bir şekilde anlatacağız.

Magnet Nedir

Buzdolapların vazgeçilmez kapak süsleri olan magnetler, bir çok yerde kullanılan dekoratif objelerdir. Arka kısmı mıknatıslı, ön yüzü farklı renk, ebat, şekil ve yapıda olan magnetler çok iyi bir dekoratif reklam aracıdır. Son günlerin promosyon ürünleri içinde oldukça rağbet gören bu ürünlerin sayısız çeşidi olup, yaşam alanlarına renk ve neşe katan objeler olarak kullanımı giderek yaygınlaşmaktadır.Magnetlere koruyucu özellik sağlayan selefon, mat ve parlak çeşitleri olan bir kaplama türüdür. Dayanıklı ve uzun ömürlü magnet isteyenler için tercih edilen bir yöntemdir.

Magnet Paketleme Nasıl Yapılır

Özel kesimler müşterilerin akılda kalıcılığı sağlama bakımından çok daha fazla tercih ettiği kesimlerdir. Hem ekonomik hem de etkili bir reklam aracı olarak magnet talebi her geçen gün artmaktadır.Gelişen rekabet ortamını fırsata çevirmek isteyen firmalar, magnetlerin üzerine kendi reklamlarını yaparak marka bilinirliklerini arttırırlar. Bir çok matbaa bu firmalar için magnet üretimi yapmakta. İş yoğunluklarından dolayı da magnetleri paketlemek de güçlük çekiyorlar ve işleri yetiştiremiyorlar. Bu yüzden de ellerinde ki bu magnet paketleme işlerini evde ek iş yapan kişilere vermekteler. Sizde bu magnetleri paketleyerek aylık güzel paralar kazanabilirsiniz.

Magnet paketleme işi çok kolay bir iş modelidir. Yapmanız gereken çeşitli marka ve desenlerde ki magnetleri birbirinden ayırmak ve bu magnetleri ufak jelatinlerine koymak. Ayırdığınız bu magnetleri poşetlerine koyduktan sonra paketleme işini bitirmiş olursunuz. Matbaa görevlisi size paketleme işini nasıl yapacağınızı detaylı bir şekilde anlatacak. İş yoğunluğu olduğu içinde yaptığınız magnetleri günlük olarak gelip sizden teslim alacak.

Magnet paketleme işinden Ne kazanirim

Magnet paketleme işi yaptıracak olan her matbaa firmasının bu iş için ödeyeceği ücret değişiklik gösterir. Bazı matbaa firmaları haftalık olarak ödeme yapmayı tercih ederken, bazı firmalar ise aylık olarak toplu ödeme yaparlar.Bu işi yapanlara sorduğumuz zaman günde normal bir çalışma ile ortalama ayda 2.000 TL ile 2.500 TL arası kazanç elde edebilirsiniz. Bu işe günlük biraz daha fazla zamanınızı ayırarak aylık kazancınızı artırabilirsiniz. Bu işebaşvuruda bulunmak isteyen kişilerin internet ortamından ufak bir araştırma yaparak firmalara kolayca ulaşıp başvuruda bulunabilirler.

Sadece buzdolaplarını değil evin her yerini süsleyen ve güzelleştiren dekoratif magnetler için kendi özel tasarımınızı yapabileceğiniz ve en ekonomik fiyatlarla magnet satın alabileceğiniz Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

UYURU: Ek iş gönderimi altında sizden kapora, ön ödeme, para isteyen kimselere lütfen para göndermeyin, sizden para talep edenlerin sitemizle bir ilgisi bulunmamaktadır. Sitemiz bilgi amaçlı yayın yapmaktadır.

İLETİŞİM FORMU


Sıradaki İş fikirleri

 • Sıcak Su Torbası Paketleme İşi Sıcak Su Torbası Paketleme İşi sicak para kazanmak isteyenler artık evden Sıcak Su Torbası Paketleme İşi yapmaya başladi bile paketleme işi nedir nasil yapilir başvuruyu nereye yapacağiz aramalar Sıcak su torbası Yerine ne kullanılabilir Sıcak su torbası Nasıl doldurulur Sıcak Su Torbası Sıcak su torbası nasıl yapılır Nohuttan sıcak su torbası Pratik sıcak su torbası Pirinçten sıcak su torbası Evde sıcak su torbası yapımı
 • Ek İş Yapmak 2021 Ek İş Yapmak 2021 Pek Bilinmeyen Çok Kazandıran Ek İş Fikirleri 2021 Genellikle sizlere verilen iş paketleme işidir. Örneğin, size kutu içerisinde gelen vidaları paketleme yapmanız istenebilir. Ya da belirli sayıda toplu iğne verilerek bunları paketlemeniz istenebilir. Diğer bir yandan bazı montaj işleri verilerek ürünler oluşturma işi almanızda mümkündür.
 • para kazandıran fikirler para kazandıran fikirler para kazandıran fikirler,ünya genelinde birbirinden ilginç, çılgınca işler yaparak para kazanan ve adını dünya zenginleri arasına yazdıran kişiler olduğunu biliyoruz.
 • Evde İskambil Kağıdı Paketleme İşi Evde İskambil Kağıdı Paketleme İşi Evde İskambil Kağıdı Paketleme İşi yaparak eğlenceli bir şekılde para kazanamak isteyen ev hanimlari emeklıler gencler sizlerina lişkın olduğü Evde hazırlayıp paketleyeceğiniz iskambil kağıdı işinden haftalık 1000 TL ödeme alacaksınız İskambil kâğıdı anlamları Kupa iskambil Sinek iskambil Papaz iskambil İskambil kâğıdı kaç tane olur İskambil Kağıdı İskambil kâğıdı vale Maça iskambil Anlamı
 • kaporasız eve ek iş kaporasız eve ek iş Kaporasız Evde yapabiliceğiniz Ek İş İlanları,Fabrikalardan Evlere ek İş İmkanı veren İş-kur Evde Paketleme İşi Veriyor Mu, Nolur işe çok ihtiyacım var ama kapora vermeme diyen ev hanimlarina güzel fikirler eve ek iş nasil alabilicekleri hakkında bilgiler
 • dolap ve çekmece kilidi paketleme dolap ve çekmece kilidi paketleme Evde Bebek Dolap, ve Çekmece Kilidi evlere ek iş veren firmalara yaptırırlar Evde Bebek Dolap ve Çekmece Kilidi Paketleme İşi nedir nasil yapilir ne kadar ek gelir elde edebilirsiniz başvuru nereye aypilir eve ek iş veren firmalar nerde aramalar Ketbox Çocuk Bebek Çekmece Dolap Beyaz Eşya Güvenlik Emniyet Kilidi Çok Amaçlı Kilit 10 Adet Bebek Dolap Kilidi Dolap kilit aparatı Ketbox Çok Amaçlı Kilit Bulaşık Makinesi düğme Koruyucu Çekmece Kilidi Çekmece Emniyet Kilidi Bebek Çekmece Kilidi nasıl takılır
 • Yara Bandı Paketleme Yara Bandı Paketleme Evde Yara Bandı Paketleme İşi yarama merhem olurmusun parmak kesilince ilk akla gelen yara bandi artik gunumuzdeki işsizlik yarasina da merhem oluyor ,Yara bandı paketleme işi yaparak aylık bütçenize katki sağlayip ek gelir elde edin. Detaylı bilgi ve paketleme nasil yapilir yazımızda
 • İnternetten Part Time Ek İş İnternetten Part Time Ek İş evden para kazan 2020 para kazandıran iş fikirleri Her Şeye Rağmen Oturarak Çalışmak İstiyorsanız İnternette Araştırma Yaptığınızda Bu Tür Firmalarla Karşılaşacaksınız. O Firmalara Başvurarak Makale Yazdığınız Taktirde Para Kazanabilirsiniz.
 • Yapılabilecek Karlı işler Yapılabilecek Karlı işler Unutmayın, her Para Kazandıran iş fikri size uygun olmayabilir, bu nedenle yapılabilecek tüm iş fikri ikirlerimizi incelerken, yeteneklerinizi ve daha önce yapıp yapmadığınız işleri göz önünde bulundurun
 • Ek iş evde ek iş Ek iş evde ek iş  Ek iş evde ek iş evden para kazan 2020 para kazandıran iş fikirleri sende kazanmaya başla.Ek iş evde ek iş sizlerle yakından takip et Ek iş evde ek iş ilk sen haberdar ol sosyal medyada paylaş.