Evde Etiket İşi

Evde Etiket İşi
Etiketler Evde Etiket paketleme, İşi ile Ayda, güzel para kazanma
iş imkanları Evde Etiket İşi
Kategori evde-para-kazan
Bu iş İlanı 40329 Kez Başvuru Almıştır
Yazar Eve ek iş veren firmalar

Sponsor Bağlantı


Evde Etiket İşi Hakkında Detaylar

Evde Etiket paketleme İşi ile Ayda evinize güzel ek gelir elde etmek istemezmisiniz,Evlere Etiket İşi Veren Yerler,Ev hanımlarına yönelik olan işler azımsanamayacak kadar fazla,Evde ek iş ilanları 2021 dahilinde etiket paketleme işi veren firmalar

 

Etiketleme Nedir

Öncelikli olarak bu işi yapmak isteyenlere bu işin tanımını verelim. Etiketleme; herhangi bir ürüne veya malzemeye bu ürün ile alakalı bilgiler içeren veya ürünün özelliklerini gösteren çeşitli malzemelerin monte edilmesidir.

Etiketleme işi genellikle giysiler, nikah şekerleri ve gıda ürünleri üzerine yapılmaktadır. Etiketleme için çeşitli yöntemler kullanılabilir. Genellikle yapışma özelliği olan kağıtlar veya özellikle nikah şekerleri için zımba kullanılabilmektedir.

Evde Etiket Paketleme İşi 

Son zamanlarda siz değerli ziyaretçilerimizden gelen yoğün istek üzerine herkesin ortak iş arayişlari arasinda Evde etiket paketleme olduğünu keşfettık size bu işi arıyorsanız o halde sizler için araştirmiş olduğum bu iş imkani tam size gore diyebılırım.etiket işi Evlere paketleme işi veren firmalar arasında güzel kazandıran bir sektör olduğunu keşfettim. Sizinde Bilindiğiniz gibi insanlar artık tek maaş ile yetinemez hale geldi bunda yaşam şartlarının
her geçen gün pahalılaşması en büyük etkenlerden bir tanesidir. Bu sebeple de insanlar evde ek iş yapmaya başlıyor ve bunu genellikle ev hanımları ve öğrenciler yapmaktadır. Evde yapılan ek işlerin başında bir çok iş gelmektedir bunları sayacak olursak; paketleme işlerinin hemen hemen hepsi, etiket işi ve zarf işleri gelmektedir.

Bu paketleme işini  Türkiye’nin her ilinden  kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için size en yakın olan işyerine başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Etiket paketleme işi nasıl yapılır?

Ek gelir oluşturmak ve boş zamanlarınızı değerlendirmek artık hayal değil. Pek çok kişi boş zamanlarını değerlendirirken para kazanmak ister. Yapacağınız küçük çalışmalar ile sizler de artık kolay şekilde gelir elde edebileceksiniz. Evde etiket paketleme işi ile hayatınıza yoğun bir tempo kazandırarak boş zamanlarınızı değerlendirebilecek ve bunların yanında bu işten para kazanabileceksiniz.  Ev hanımları, emekliler, öğrenciler, gençler ve yaşlılar kısacası ek gelir elde etmek isteyen ek iş arayan herkes için geçerli olan evde etiket paketleme işi ile ek gelir elde etmek oldukça kolay.

Pek çok kişinin aklına etiket paketleme işi neden evden yapılıyor? Gibi bir soru gelebilir. Arkadaşlar etiket paketleme işi genellikle ev gibi ortamlardan yapılır, çünkü işletmelerin pek çoğu bu gibi işler için eleman ayırmaz, bu yüzden bu işler için evlerde çalışmak isteyen gönüllü ve hızlı şekilde etiket paketleyecek kişiler aranır. Bu kişiler genellikle evde etiket paketler ve kolay şekilde bu ürünlerini ilgili firmaya teslim eder. Böylece firma sahipleri de bünyesinde personel çalıştırıp personelin sigorta ve maaş gibi temel giderlerinden kurtulmuş olur, maddi açıdan büyük rahatlık sağlayan firma, etiket paketleme işi yaptırmak istediği kişilerin evlerine kadar bu servisi sağlar. Haftalık ya da günlük olarak ürünler teslim edilir ve ardından hızlı şekilde paketlenen ürünler ilgili firmalar aracılığı ile satışı yapılacak olan mağazalarda listelenmeye başlar.

Etiketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Bu tamamen yapılan iş ile orantılıdır. Yapılan işe göre alacağınız rakam değişiklik göstermektedir. Genellikle firmalar adet bazlı olarak işleri vermektedir. Bu adetler yüz veya binin katı şeklinde size verilir. Örnek olarak her 1.000 adet için size bir rakam verirler. Tekstil firmalarında bu rakam işe göre değişmek ile beraber 50 ile 100 TL arasında değişmektedir. Yani haftada 10.000 adet etiketleme yaparsanız yaklaşık olarak 500 ile 1.000 TL arasında bir kazanç elde edersiniz.

Eğer sizler bu konuda  nereden iş bulurum? Bu işi nasıl alırım gibi soruları merak ediyorsanız, yakınınızda bulunan bir tekstil atölyesine giderek  derdinizi anlattığınızda kolay şekilde evde etiket paketleme işine sahip olabileceksiniz. Çünkü pek çok firma bu tür çalıştırarak işini daha ucuza getirme peşindedir bu yüzden pek çok firma maliyetleri en aza indirmek için ek iş konusunda evlere iş gönderir.

DUYURU: Ek iş gönderimi altında sizden kapora, ön ödeme, para isteyen kimselere lütfen para göndermeyin, sizden para talep edenlerin sitemizle bir ilgisi bulunmamaktadır. Sitemiz bilgi amaçlı yayın yapmaktadır.

İLETİŞİM FORMU


Sıradaki İş fikirleri

 • Sıcak Su Torbası Paketleme İşi Sıcak Su Torbası Paketleme İşi sicak para kazanmak isteyenler artık evden Sıcak Su Torbası Paketleme İşi yapmaya başladi bile paketleme işi nedir nasil yapilir başvuruyu nereye yapacağiz aramalar Sıcak su torbası Yerine ne kullanılabilir Sıcak su torbası Nasıl doldurulur Sıcak Su Torbası Sıcak su torbası nasıl yapılır Nohuttan sıcak su torbası Pratik sıcak su torbası Pirinçten sıcak su torbası Evde sıcak su torbası yapımı
 • Ek İş Yapmak 2021 Ek İş Yapmak 2021 Pek Bilinmeyen Çok Kazandıran Ek İş Fikirleri 2021 Genellikle sizlere verilen iş paketleme işidir. Örneğin, size kutu içerisinde gelen vidaları paketleme yapmanız istenebilir. Ya da belirli sayıda toplu iğne verilerek bunları paketlemeniz istenebilir. Diğer bir yandan bazı montaj işleri verilerek ürünler oluşturma işi almanızda mümkündür.
 • para kazandıran fikirler para kazandıran fikirler para kazandıran fikirler,ünya genelinde birbirinden ilginç, çılgınca işler yaparak para kazanan ve adını dünya zenginleri arasına yazdıran kişiler olduğunu biliyoruz.
 • kaporasız eve ek iş kaporasız eve ek iş Kaporasız Evde yapabiliceğiniz Ek İş İlanları,Fabrikalardan Evlere ek İş İmkanı veren İş-kur Evde Paketleme İşi Veriyor Mu, Nolur işe çok ihtiyacım var ama kapora vermeme diyen ev hanimlarina güzel fikirler eve ek iş nasil alabilicekleri hakkında bilgiler
 • dolap ve çekmece kilidi paketleme dolap ve çekmece kilidi paketleme Evde Bebek Dolap, ve Çekmece Kilidi evlere ek iş veren firmalara yaptırırlar Evde Bebek Dolap ve Çekmece Kilidi Paketleme İşi nedir nasil yapilir ne kadar ek gelir elde edebilirsiniz başvuru nereye aypilir eve ek iş veren firmalar nerde aramalar Ketbox Çocuk Bebek Çekmece Dolap Beyaz Eşya Güvenlik Emniyet Kilidi Çok Amaçlı Kilit 10 Adet Bebek Dolap Kilidi Dolap kilit aparatı Ketbox Çok Amaçlı Kilit Bulaşık Makinesi düğme Koruyucu Çekmece Kilidi Çekmece Emniyet Kilidi Bebek Çekmece Kilidi nasıl takılır
 • Yara Bandı Paketleme Yara Bandı Paketleme Evde Yara Bandı Paketleme İşi yarama merhem olurmusun parmak kesilince ilk akla gelen yara bandi artik gunumuzdeki işsizlik yarasina da merhem oluyor ,Yara bandı paketleme işi yaparak aylık bütçenize katki sağlayip ek gelir elde edin. Detaylı bilgi ve paketleme nasil yapilir yazımızda
 • Evde İskambil Kağıdı Paketleme İşi Evde İskambil Kağıdı Paketleme İşi Evde İskambil Kağıdı Paketleme İşi yaparak eğlenceli bir şekılde para kazanamak isteyen ev hanimlari emeklıler gencler sizlerina lişkın olduğü Evde hazırlayıp paketleyeceğiniz iskambil kağıdı işinden haftalık 1000 TL ödeme alacaksınız İskambil kâğıdı anlamları Kupa iskambil Sinek iskambil Papaz iskambil İskambil kâğıdı kaç tane olur İskambil Kağıdı İskambil kâğıdı vale Maça iskambil Anlamı
 • İnternetten Part Time Ek İş İnternetten Part Time Ek İş evden para kazan 2020 para kazandıran iş fikirleri Her Şeye Rağmen Oturarak Çalışmak İstiyorsanız İnternette Araştırma Yaptığınızda Bu Tür Firmalarla Karşılaşacaksınız. O Firmalara Başvurarak Makale Yazdığınız Taktirde Para Kazanabilirsiniz.
 • Yapılabilecek Karlı işler Yapılabilecek Karlı işler Unutmayın, her Para Kazandıran iş fikri size uygun olmayabilir, bu nedenle yapılabilecek tüm iş fikri ikirlerimizi incelerken, yeteneklerinizi ve daha önce yapıp yapmadığınız işleri göz önünde bulundurun
 • Ek iş evde ek iş Ek iş evde ek iş  Ek iş evde ek iş evden para kazan 2020 para kazandıran iş fikirleri sende kazanmaya başla.Ek iş evde ek iş sizlerle yakından takip et Ek iş evde ek iş ilk sen haberdar ol sosyal medyada paylaş.