Evde Etiket İşi

Evde Etiket İşi
Etiketler Evde Etiket paketleme, İşi ile Ayda, güzel para kazanma
iş imkanları Evde Etiket İşi
Kategori evde-para-kazan
Bu iş İlanı 18438 Kez Başvuru Almıştır
Yazar Eve ek iş veren firmalar

Sponsor Bağlantı


Evde Etiket İşi Hakkında Detaylar

Evde Etiket paketleme İşi ile Ayda evinize güzel ek gelir elde etmek istemezmisiniz,Evlere Etiket İşi Veren Yerler,Ev hanımlarına yönelik olan işler azımsanamayacak kadar fazla,Evde ek iş ilanları 2021 dahilinde etiket paketleme işi veren firmalar

 

Etiketleme Nedir

Öncelikli olarak bu işi yapmak isteyenlere bu işin tanımını verelim. Etiketleme; herhangi bir ürüne veya malzemeye bu ürün ile alakalı bilgiler içeren veya ürünün özelliklerini gösteren çeşitli malzemelerin monte edilmesidir.

Etiketleme işi genellikle giysiler, nikah şekerleri ve gıda ürünleri üzerine yapılmaktadır. Etiketleme için çeşitli yöntemler kullanılabilir. Genellikle yapışma özelliği olan kağıtlar veya özellikle nikah şekerleri için zımba kullanılabilmektedir.

Evde Etiket Paketleme İşi 

Son zamanlarda siz değerli ziyaretçilerimizden gelen yoğün istek üzerine herkesin ortak iş arayişlari arasinda Evde etiket paketleme olduğünu keşfettık size bu işi arıyorsanız o halde sizler için araştirmiş olduğum bu iş imkani tam size gore diyebılırım.etiket işi Evlere paketleme işi veren firmalar arasında güzel kazandıran bir sektör olduğunu keşfettim. Sizinde Bilindiğiniz gibi insanlar artık tek maaş ile yetinemez hale geldi bunda yaşam şartlarının
her geçen gün pahalılaşması en büyük etkenlerden bir tanesidir. Bu sebeple de insanlar evde ek iş yapmaya başlıyor ve bunu genellikle ev hanımları ve öğrenciler yapmaktadır. Evde yapılan ek işlerin başında bir çok iş gelmektedir bunları sayacak olursak; paketleme işlerinin hemen hemen hepsi, etiket işi ve zarf işleri gelmektedir.

Bu paketleme işini  Türkiye’nin her ilinden  kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için size en yakın olan işyerine başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Etiket paketleme işi nasıl yapılır?

Ek gelir oluşturmak ve boş zamanlarınızı değerlendirmek artık hayal değil. Pek çok kişi boş zamanlarını değerlendirirken para kazanmak ister. Yapacağınız küçük çalışmalar ile sizler de artık kolay şekilde gelir elde edebileceksiniz. Evde etiket paketleme işi ile hayatınıza yoğun bir tempo kazandırarak boş zamanlarınızı değerlendirebilecek ve bunların yanında bu işten para kazanabileceksiniz.  Ev hanımları, emekliler, öğrenciler, gençler ve yaşlılar kısacası ek gelir elde etmek isteyen ek iş arayan herkes için geçerli olan evde etiket paketleme işi ile ek gelir elde etmek oldukça kolay.

Pek çok kişinin aklına etiket paketleme işi neden evden yapılıyor? Gibi bir soru gelebilir. Arkadaşlar etiket paketleme işi genellikle ev gibi ortamlardan yapılır, çünkü işletmelerin pek çoğu bu gibi işler için eleman ayırmaz, bu yüzden bu işler için evlerde çalışmak isteyen gönüllü ve hızlı şekilde etiket paketleyecek kişiler aranır. Bu kişiler genellikle evde etiket paketler ve kolay şekilde bu ürünlerini ilgili firmaya teslim eder. Böylece firma sahipleri de bünyesinde personel çalıştırıp personelin sigorta ve maaş gibi temel giderlerinden kurtulmuş olur, maddi açıdan büyük rahatlık sağlayan firma, etiket paketleme işi yaptırmak istediği kişilerin evlerine kadar bu servisi sağlar. Haftalık ya da günlük olarak ürünler teslim edilir ve ardından hızlı şekilde paketlenen ürünler ilgili firmalar aracılığı ile satışı yapılacak olan mağazalarda listelenmeye başlar.

Etiketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Bu tamamen yapılan iş ile orantılıdır. Yapılan işe göre alacağınız rakam değişiklik göstermektedir. Genellikle firmalar adet bazlı olarak işleri vermektedir. Bu adetler yüz veya binin katı şeklinde size verilir. Örnek olarak her 1.000 adet için size bir rakam verirler. Tekstil firmalarında bu rakam işe göre değişmek ile beraber 50 ile 100 TL arasında değişmektedir. Yani haftada 10.000 adet etiketleme yaparsanız yaklaşık olarak 500 ile 1.000 TL arasında bir kazanç elde edersiniz.

Eğer sizler bu konuda  nereden iş bulurum? Bu işi nasıl alırım gibi soruları merak ediyorsanız, yakınınızda bulunan bir tekstil atölyesine giderek  derdinizi anlattığınızda kolay şekilde evde etiket paketleme işine sahip olabileceksiniz. Çünkü pek çok firma bu tür çalıştırarak işini daha ucuza getirme peşindedir bu yüzden pek çok firma maliyetleri en aza indirmek için ek iş konusunda evlere iş gönderir.

DUYURU: Ek iş gönderimi altında sizden kapora, ön ödeme, para isteyen kimselere lütfen para göndermeyin, sizden para talep edenlerin sitemizle bir ilgisi bulunmamaktadır. Sitemiz bilgi amaçlı yayın yapmaktadır.

İLETİŞİM FORMU


Sıradaki İş fikirleri

 • Evde Baharat Paketle Evde Baharat Paketle Evde Baharat Paketleyerek Para Kazanmak evden para kazan 2020 para kazandıran iş fikirleri sende kazanmaya başla.Evde Baharat Paketleyerek Para Kazanmak sizlerle yakından takip et Evde Baharat Paketleyerek Para Kazanmak ilk sen haberdar ol sosyal medyada paylaş.
 • Evde Gül Paketleme İşi Evde Gül Paketleme İşi Evde Gül Paketleme İşi,diyince aklıma kapina güller serdim şarkısı gelıor,Gül paketleme işi yaparak aylık 2400 TL ek gelir kazanmak istiyorsanız eğer, sitemizden ek iş ilanlari ve iş fikirleri yazilarini takip yapın evde ek iş fırsatını kaçırmayın
 • Evlere Kalem Montaj İşi Evlere Kalem Montaj İşi 2020 yilina girmiş bulunmaktayız yeni yilin ocak ayinda Ev hanımlarına yönelik ek işlerin başında evde kalem montaj işi gelmektedir. Bu işde diğer ek işler gibi evinden çalışıp para kazanmak isteyenlerin çok sık olarak yaptığı işlerin başında gelmektedir.
 • Dezenfektan Paketleme İşi Dezenfektan Paketleme İşi Evde Dezenfektan Paketleme İşi en yeni işleri arasina girmeyi başardi,Bu süreçte dezenfektan, maske ve dikiş ve katlama paketleme işleri ile sizlere
 • Zarf katlama 2021 Zarf katlama 2021 Zarf katlama evden para kazan 2022 para kazandıran iş fikirleri sende kazanmaya başla.Katlama işlemleri zarf içinde geçerli olabilir. Bu davetiye için daha çok özel davetiye diyebiliriz. Çünkü klasik davetiyelerin dışında bir modeldir.Zarf katlama sizlerle yakından takip et Zarf katlama ilk sen haberdar ol sosyal medyada paylaş.
 • Evde Çorap İşi Evde Çorap İşi Evde Çorap İşleri Yaparak Yaz kış fark etmeksizin her mevsim işleri yoğun olan bu firmalar çorap paketleme işi olduğu zaman evlere yönlendiriyor. Evde çok basit bir şekilde çorap paketleme işi yapabilir aylık yüksek ücretler kazanabilirsiniz.
 • Eve İş Veren Fabrikalar Eve İş Veren Fabrikalar Evlere İş Veren Firmalar Listesi,Bazı Mağazalar Ürünlerini Müşterilerine Kağıt Torbalar İçerisinde Sunarlar. Mağazalar Matbaalarda Bastırdıkları Üzerinde İsimlerinin Geçtiği Bu Süslü Kağıtları Katlamaları İçin Evlere Vermektedir.
 • Evde Çivi Paketleme İşi Evde Çivi Paketleme İşi Evde Çivi Paketleme İşi nedir nasil yapilir,Evde çivi paketleme işi yaparak para kazanacağınız ek iş fırsatı sizi bekliyor,Evde çalışarak para kazanma hayalinizi en kısa sürede karşılamak için sizlere yardımcı oluyoruz.
 • Nikah Şekeri İşi 2021 Nikah Şekeri İşi 2021 Nikah Şekeri İşi Para Kazanma evden para kazanma,Nikah şekeri işi veren firmalar ve bu işten ne kadar para kazanabiliriz Düğün ve nikah hazırlıkların da öncelikli olarak listenin başında halledilmesi gereken, hanımların çok önem verdiği nikah şekeri gelmektedir.
 • Mandal İşi Yaparak Para Kazanma İş Fikri Mandal İşi Yaparak Para Kazanma İş Fikri evden para kazan 2018 para kazandıran iş fikirleri sende kazanmaya başla. sizlerle yakından takip et ilk sen haberdar ol sosyal medyada paylaş.