kaporasız eve ek iş

kaporasız eve ek iş
Etiketler kaporasız evde paketleme ,eve ek iş veren firmalar
iş imkanları kaporasız eve ek iş
Kategori is-imkanlari
Bu iş İlanı 7779 Kez Başvuru Almıştır
Yazar Eve ek iş veren firmalar

Sponsor Bağlantı


kaporasız eve ek iş Hakkında Detaylar

Kaporasız Evde yapabiliceğiniz Ek İş İlanları,Fabrikalardan Evlere ek İş İmkanı veren İş-kur Evde Paketleme İşi Veriyor Mu, Nolur işe çok ihtiyacım var ama kapora vermeme diyen ev hanimlarina güzel fikirler eve ek iş nasil alabilicekleri hakkında bilgiler

 

Evde kaporasiz Paketleme İşi 

Türkiye’deki ambalaj firmaları en iyi ticari kreatif çalışmaları da sürdürmektedir. Ülkemizde ev ambalajı sağlayan birçok firma var ve bu firmalar aracılığıyla ayda 4000 liraya kadar ek kazanç elde edebilirsiniz.

Bu ticari şirketler özellikle son yıllarda oldukça artmıştır. Evde boş vaktini para kazanarak değerlendirmek isteyen öğrenciler ve ev hanımları için bu fırsatlar çok önemlidir. Aynı zamanda 5-6 kişilik kolektif bir ekibiniz varsa, bir ev paketleme şirketinden iş bulma şansı artacaktır. Evde fazladan iş yaparak aile ekonomisine katkıda bulunmak ve bunun için daha fazla iş fikri aramak istiyorsanız evde paketleme işi, yapabileceğiniz en kolay işlerden biridir.

Evde Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Paketleme işinin nasıl yapıldığı neyin paketlendiğine göre değişir. Akla gelmeyecek pek çok şeyi evde paketleyerek kazanç elde etmek mümkündür. Sabundan kınaya, pipetten plastik bardağa kadar pek çok şeyi evde kendiniz paketleyebilirsiniz. Evde paketleme işi yapmak için herhangi bir beceriye sahip olmanıza gerek yoktur. Bu sayede daha az emek harcayarak siz de evde ek kazanç sahibi olabilirsiniz.

Evde paketleme işi yapmak için hangi firma ile çalışıyorsanız onlar size gerekli malzemeleri verir. Bu sayede evde paketleme işi yapmak için herhangi bir masraf yapmanıza gerek kalmaz. Yani elde ettiğiniz tüm kazanç size kalır. Bu sayede hem hesaplı hem de kolay bir şekilde ek kazanç elde edebilirsiniz.

Evde Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Ev ambalajı ile elde edeceğiniz gelir genellikle iş yükünüzle orantılıdır. Normalde bir kişi ayda 4.000 liralık paketleme ücreti kazanabilir. Bununla birlikte, ev paketleme işiyle uğraşan şirketler genellikle bir kişiyi işe almazlar. Şirketler genellikle 5-6 kişilik ekipleri işe alma eğilimindedir.

İŞKUR ev paketleme işletmesinin her ay ne kadar para kazanabileceği her değişir. İŞKUR’un ev ambalajlama işinin aylık geliri kişinin becerisine göre farklılaşır. İŞKUR ailesi ambalaj projesi kapsamında ev hanımları daha çok çalışmakla birlikte; cetvel seti hazırlama, sabun, tel düğme, takı tasarımı, tırnak boksu, gömlek yaka dikişi, peçete halkası vb. çeşitli işler sunulur. Günde ortalama 4 saat gerektiren esnek çalışma sayesinde bu işi yapan kişiler evde iş imkanı paketleme kazancı ile kendilerine bir gelir kapısı sağlayabilirler.

Evde Paketleme İşi Hangi Firmalar Veriyor?

Evde paketleme işi veren firmalar Türkiye’nin dört bir yanına dağılmıştır. Paketleme işi yapılacak şeyin ne olduğuna bağlı olarak bu firmalar farklı şehirlerde yoğunlaşmaktadır. Genellikle evde paketleme işi veren firmalar büyük şehirlerde yer almaktadır. Eğer bulunduğunuz şehirde bir evde paketleme firması yoksa bu firmalar ile mail, telefon aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Bazı firmalar farklı şehirlerdeki kişilere kargo ile evde paketleme işi vermektedir.

Yaşadığınız şehirde hangi alanda daha çok üretim yapılıyorsa o firmalar ile iletişime geçerek evde çalışma talebinde bulunabilirsiniz. Aynı zamanda son dönemlerde evden çalışarak para kazanmak için firmalar çoğaldı.

Evde Paketleme İşi Verenler Telefon Numarası Nedir?

Evde paketleme işi için bu firmalara telefonla da ulaşabilirsiniz. Ayrıca online başvuru yapabilir ve bilgi alabilirsiniz. Bizi hemen takip edebilir, ev paketleme işi ile iletişime geçebilir ve güncel gönderi bilgilerini görüntüleyebilirsiniz. Bu sayede hangi firmanın personele ihtiyacı olduğunu hemen anlayabilir ve başvurabilirsiniz. Evlere paketleme işi veren firmalar iletişim kurma yolları çok geniş bir yelpaze sunar.

Evde Paketleme İşi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bir ev paketleme işi başvurusu yapmak genel olarak bu işi yapan kişiler arasında yayılmaktadır. Ev paketleme işine katılmak isteyen kadınlar, adreslerine en yakın İŞKUR şubesine giderek kayıt olacak. Kayıttan önce İŞKUR evde diğer iş başvuru formlarını dolduracaktır.

Form doldurulduktan sonra İŞKUR evde paketleme işine başvurmak isteyen kadınlara yönelik eğitim sertifika belgeleri profesyonel bir danışman tarafından kayıt altına alınır. Kayıt olduktan sonra cep telefonu numarası ve iletişim bilgileri sisteme eklenir. Sisteme kayıtlı kişilere uygun bir ev paketleme firması geldiğinde İŞKUR tarafından cep telefonuna SMS gönderilir. Gelen kısa mesajların işini kabul eden ev hanımları para kazanmaya başlayabilir.

İŞKUR haricinde evlere paketleme işi veren firmalar, en başta yapılan tüm başvuruları kontrol ettikten sonra, çalışmak istediği kişiye cep telefonu üzerinden ulaşır. Yoğunluğa bağlı olarak geri dönüş süresi daha uzun olabilir. 

Paketleme işi başvuru sırasında e – posta adresinizi ve telefonunuzu kimse göremez. Geri dönüşler telefonla yapılacaktır. Yaşadığınız il, cep telefonu numaranız ve e-posta adresiniz gibi bilgileri mutlaka yazmalısınız. Paketleme işi başvurularındaki yoğunluktan dolayı geri dönüş süresi uzayabilir lütfen sabırlı olunuz.

DUYURU: Ek iş gönderimi altında sizden kapora, ön ödeme, para isteyen kimselere lütfen para göndermeyin, sizden para talep edenlerin sitemizle bir ilgisi bulunmamaktadır. Sitemiz bilgi amaçlı yayın yapmaktadır.

 

İLETİŞİM FORMU


Sıradaki İş fikirleri

 • Bardak Altlığı Paketleme Bardak Altlığı Paketleme Bardak Altlığı Paketleme,Evde bardak altlığı paketleme işi 2020 ye girdiğimiz bu sene başinda ocak ayının birçok kişinin evden gelir sağlamak için başvurduğu işlerin başinda gelmektedır
 • Evde Davetiye Katlama İşi Evde Davetiye Katlama İşi Evde Davetiye Katlama İşi,yakinda evlenecek olanlar davetiye işine goz atmayi unutmayin sizde ek gelir nedir die evlendikden sonra çok arayacaksınız,Evde düğün davetiyesi yaş gunu ve diğer paketleme işi yaparak aylık evine gelir katki sağlayabılırsınız
 • Ev Hanımlarına Emeklilik 2021 Ev Hanımlarına Emeklilik 2021 En az 25 yıl evli kalmak. 50 yaşını dolsurmak. Yaşlılık maaşı almamak. Her hangi bir gelirinin bulunmamasi Ev Hanımlarına Emeklilik Emeklilik süreleri dolanlar bir an önce emekliliğe ayrılsınlar ben buradan acil olarak söylüyorum. Yoksa aylıklarından 2.9-3 liralık bir düşüş var. O yüzden asgari ücretle çalışan kişiler varsa kesinlikle işlerinden ayrılıp emekli olmalarını tavsiye ederim
 • Evde Örgü Yaparak Ek İş İmkanı Evde Örgü Yaparak Ek İş İmkanı Evde Örgü Yaparak Ek İş İmkanı evden para kazan 2020 para kazandıran iş fikirleri sende kazanmaya başla.Evde Örgü Yaparak Ek İş İmkanı sizlerle yakından takip et Evde Örgü Yaparak Ek İş İmkanı ilk sen haberdar ol sosyal medyada paylaş.
 • Evde Sabun Paketleme Evde Sabun Paketleme evde sabun paketleme işi için toptancıların bulunduğu veya üretici firmanın olduğu yerlere giderek sabun paketleme işi istiyorsunuz. Firma bazen size doğrudan bazende evinize belirli sayıda sabun gönderiyorEvde Sabun Paketleme İşi evden para kazan 2020 para kazandıran iş fikirleri sende kazanmaya başla.Evde Sabun Paketleme İşi sizlerle yakından takip et Evde Sabun Paketleme İşi.
 • Abaküs Montaj İşi 2021 Abaküs Montaj İşi 2021 Abaküs Montaj İşi İle Para Kazanma evden para kazan,Her çocuğun okula başladığı dönemden itibaren oldukça sık vakit geçirdiği abaküsler artik ek kazanç sağlamakta Abaküs montajından para kazanmak için öncelikle bu işi yapan bir firma ya da kişi ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. İletişime geçebilmek için de internet kullanmanız şarttır. Çünkü bu tarz işlerin ilanları sadece internette veriliyor
 • İnternetten Para Kazanilirmi İnternetten Para Kazanilirmi 2020 ye gireceğimiz bu zamanlarda malum tüm turkiye İnternetten para kazanma yöntemleri nelerdir merak ediyor, en kolay para kazanma yöntemlerini içeriğimizden tüm detayları ile bulabilirsiniz.
 • islak Mendil Paketleme İşi islak Mendil Paketleme İşi Evde islak Mendil Paketleme İşi El temizliğine dikkat hemen hemen her gun islak mendil Kullanmaya gayret edıyrouz hal boyle olunca da tuketım çok oluyor ve buda bize ek iş imkani na neden oluyor eve iş veren firmalarin islak mendil paketleme işini yetiştiremdikleri için dişariya iş vermeye başladi bile
 • Telefon Kılıfı Paketleme İşi Telefon Kılıfı Paketleme İşi Evde Telefon Kılıfı Paketleme İşi denilince aklıma telefon tellerine küşlarmi konar şarkisi gelıyor ama şüan telefon tellerine para konuyor,Evinizde Telefon Kılıfı Paketleme İşi Yaparak Para Kazanmak isteyen ev hanimleri beyler yaşlilar bu haberimizi kaçirmayin
 • kaporasız eve ek iş kaporasız eve ek iş Kaporasız Evde yapabiliceğiniz Ek İş İlanları,Fabrikalardan Evlere ek İş İmkanı veren İş-kur Evde Paketleme İşi Veriyor Mu, Nolur işe çok ihtiyacım var ama kapora vermeme diyen ev hanimlarina güzel fikirler eve ek iş nasil alabilicekleri hakkında bilgiler