kaporasız eve ek iş

kaporasız eve ek iş
Etiketler kaporasız evde paketleme ,eve ek iş veren firmalar
iş imkanları kaporasız eve ek iş
Kategori is-imkanlari
Bu iş İlanı 76618 Kez Başvuru Almıştır
Yazar Eve ek iş veren firmalar

Sponsor Bağlantı


kaporasız eve ek iş Hakkında Detaylar

Kaporasız Evde yapabiliceğiniz Ek İş İlanları,Fabrikalardan Evlere ek İş İmkanı veren İş-kur Evde Paketleme İşi Veriyor Mu, Nolur işe çok ihtiyacım var ama kapora vermeme diyen ev hanimlarina güzel fikirler eve ek iş nasil alabilicekleri hakkında bilgiler

 

Evde kaporasiz Paketleme İşi 

Türkiye’deki ambalaj firmaları en iyi ticari kreatif çalışmaları da sürdürmektedir. Ülkemizde ev ambalajı sağlayan birçok firma var ve bu firmalar aracılığıyla ayda 4000 liraya kadar ek kazanç elde edebilirsiniz.

Bu ticari şirketler özellikle son yıllarda oldukça artmıştır. Evde boş vaktini para kazanarak değerlendirmek isteyen öğrenciler ve ev hanımları için bu fırsatlar çok önemlidir. Aynı zamanda 5-6 kişilik kolektif bir ekibiniz varsa, bir ev paketleme şirketinden iş bulma şansı artacaktır. Evde fazladan iş yaparak aile ekonomisine katkıda bulunmak ve bunun için daha fazla iş fikri aramak istiyorsanız evde paketleme işi, yapabileceğiniz en kolay işlerden biridir.

Evde Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Paketleme işinin nasıl yapıldığı neyin paketlendiğine göre değişir. Akla gelmeyecek pek çok şeyi evde paketleyerek kazanç elde etmek mümkündür. Sabundan kınaya, pipetten plastik bardağa kadar pek çok şeyi evde kendiniz paketleyebilirsiniz. Evde paketleme işi yapmak için herhangi bir beceriye sahip olmanıza gerek yoktur. Bu sayede daha az emek harcayarak siz de evde ek kazanç sahibi olabilirsiniz.

Evde paketleme işi yapmak için hangi firma ile çalışıyorsanız onlar size gerekli malzemeleri verir. Bu sayede evde paketleme işi yapmak için herhangi bir masraf yapmanıza gerek kalmaz. Yani elde ettiğiniz tüm kazanç size kalır. Bu sayede hem hesaplı hem de kolay bir şekilde ek kazanç elde edebilirsiniz.

Evde Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Ev ambalajı ile elde edeceğiniz gelir genellikle iş yükünüzle orantılıdır. Normalde bir kişi ayda 4.000 liralık paketleme ücreti kazanabilir. Bununla birlikte, ev paketleme işiyle uğraşan şirketler genellikle bir kişiyi işe almazlar. Şirketler genellikle 5-6 kişilik ekipleri işe alma eğilimindedir.

İŞKUR ev paketleme işletmesinin her ay ne kadar para kazanabileceği her değişir. İŞKUR’un ev ambalajlama işinin aylık geliri kişinin becerisine göre farklılaşır. İŞKUR ailesi ambalaj projesi kapsamında ev hanımları daha çok çalışmakla birlikte; cetvel seti hazırlama, sabun, tel düğme, takı tasarımı, tırnak boksu, gömlek yaka dikişi, peçete halkası vb. çeşitli işler sunulur. Günde ortalama 4 saat gerektiren esnek çalışma sayesinde bu işi yapan kişiler evde iş imkanı paketleme kazancı ile kendilerine bir gelir kapısı sağlayabilirler.

Evde Paketleme İşi Hangi Firmalar Veriyor?

Evde paketleme işi veren firmalar Türkiye’nin dört bir yanına dağılmıştır. Paketleme işi yapılacak şeyin ne olduğuna bağlı olarak bu firmalar farklı şehirlerde yoğunlaşmaktadır. Genellikle evde paketleme işi veren firmalar büyük şehirlerde yer almaktadır. Eğer bulunduğunuz şehirde bir evde paketleme firması yoksa bu firmalar ile mail, telefon aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Bazı firmalar farklı şehirlerdeki kişilere kargo ile evde paketleme işi vermektedir.

Yaşadığınız şehirde hangi alanda daha çok üretim yapılıyorsa o firmalar ile iletişime geçerek evde çalışma talebinde bulunabilirsiniz. Aynı zamanda son dönemlerde evden çalışarak para kazanmak için firmalar çoğaldı.

Evde Paketleme İşi Verenler Telefon Numarası Nedir?

Evde paketleme işi için bu firmalara telefonla da ulaşabilirsiniz. Ayrıca online başvuru yapabilir ve bilgi alabilirsiniz. Bizi hemen takip edebilir, ev paketleme işi ile iletişime geçebilir ve güncel gönderi bilgilerini görüntüleyebilirsiniz. Bu sayede hangi firmanın personele ihtiyacı olduğunu hemen anlayabilir ve başvurabilirsiniz. Evlere paketleme işi veren firmalar iletişim kurma yolları çok geniş bir yelpaze sunar.

Evde Paketleme İşi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bir ev paketleme işi başvurusu yapmak genel olarak bu işi yapan kişiler arasında yayılmaktadır. Ev paketleme işine katılmak isteyen kadınlar, adreslerine en yakın İŞKUR şubesine giderek kayıt olacak. Kayıttan önce İŞKUR evde diğer iş başvuru formlarını dolduracaktır.

Form doldurulduktan sonra İŞKUR evde paketleme işine başvurmak isteyen kadınlara yönelik eğitim sertifika belgeleri profesyonel bir danışman tarafından kayıt altına alınır. Kayıt olduktan sonra cep telefonu numarası ve iletişim bilgileri sisteme eklenir. Sisteme kayıtlı kişilere uygun bir ev paketleme firması geldiğinde İŞKUR tarafından cep telefonuna SMS gönderilir. Gelen kısa mesajların işini kabul eden ev hanımları para kazanmaya başlayabilir.

İŞKUR haricinde evlere paketleme işi veren firmalar, en başta yapılan tüm başvuruları kontrol ettikten sonra, çalışmak istediği kişiye cep telefonu üzerinden ulaşır. Yoğunluğa bağlı olarak geri dönüş süresi daha uzun olabilir. 

Paketleme işi başvuru sırasında e – posta adresinizi ve telefonunuzu kimse göremez. Geri dönüşler telefonla yapılacaktır. Yaşadığınız il, cep telefonu numaranız ve e-posta adresiniz gibi bilgileri mutlaka yazmalısınız. Paketleme işi başvurularındaki yoğunluktan dolayı geri dönüş süresi uzayabilir lütfen sabırlı olunuz.

DUYURU: Ek iş gönderimi altında sizden kapora, ön ödeme, para isteyen kimselere lütfen para göndermeyin, sizden para talep edenlerin sitemizle bir ilgisi bulunmamaktadır. Sitemiz bilgi amaçlı yayın yapmaktadır.

 

İLETİŞİM FORMU


Sıradaki İş fikirleri

 • Hızlı Para Kazan Hızlı Para Kazan 2022 senesine girmeden en iyi kisa vadede para kazanabılıceğiniz işler üzerinde çalişma yaparak Peki, kısa vadede para kazanma yöntemleri nelerdir? Bu konuda biz de sizlere bazı yeni iş fikirleri önerilerinde bulunmak istedik
 • Saç Boyası Paketleme Saç Boyası Paketleme Evde ek iş arayanlar için paketleme işi olan Evde Saç Boyası Paketleme İşi nedir nasil yapilir ayda kaç paa kazandirir eve paketleme işi nasil alinir başvuru nasil yapilir eve ek iş veren firmalara nasil ülaşilir tüm bu sorulara cevap arayanlar bizi izlameye devam edin
 • Papyon Paketleme İşi Papyon Paketleme İşi Papyon u takarim İşime bakarim diyenlere seslenıyroum Evde Papyon Paketleme İşi yapan varmi aranizda yada iletişim telefon numaralari bilen varmi duyduğüma gore Evde Papyon Paketleme İşinden çok iyi paralar kazananlar varmiş,sizde evinize ek gelir elde etmek butçenize katkıda bulunmak istıyrosanız bu iş ilani haberimize iyi bakın
 • Evde yapılacak ek işler Evde yapılacak ek işler Bugün neredeyse on binlerce hatta yüz binlerce kişi oturduğu yerden evlerinde para kazanıyor. Bu da demek oluyor ki, evden de oturarak para kazanılabiliyor.
 • Ev Hanımlarna Ek İş Ev Hanımlarna Ek İş Ev Hanımları İçin Ek İş Fikirleri Ev hanımları için bazı firmalar iş verebilmekte bu firmalardan iş alabilmek için firmaları araştırarak başvuru yapmalısınız
 • kaporasız eve ek iş kaporasız eve ek iş Kaporasız Evde yapabiliceğiniz Ek İş İlanları,Fabrikalardan Evlere ek İş İmkanı veren İş-kur Evde Paketleme İşi Veriyor Mu, Nolur işe çok ihtiyacım var ama kapora vermeme diyen ev hanimlarina güzel fikirler eve ek iş nasil alabilicekleri hakkında bilgiler
 • Ek İş Yapmak 2021 Ek İş Yapmak 2021 Pek Bilinmeyen Çok Kazandıran Ek İş Fikirleri 2021 Genellikle sizlere verilen iş paketleme işidir. Örneğin, size kutu içerisinde gelen vidaları paketleme yapmanız istenebilir. Ya da belirli sayıda toplu iğne verilerek bunları paketlemeniz istenebilir. Diğer bir yandan bazı montaj işleri verilerek ürünler oluşturma işi almanızda mümkündür.
 • Yara Bandı Paketleme Yara Bandı Paketleme Evde Yara Bandı Paketleme İşi yarama merhem olurmusun parmak kesilince ilk akla gelen yara bandi artik gunumuzdeki işsizlik yarasina da merhem oluyor ,Yara bandı paketleme işi yaparak aylık bütçenize katki sağlayip ek gelir elde edin. Detaylı bilgi ve paketleme nasil yapilir yazımızda
 • Duş Jeli Paketleme İşi Duş Jeli Paketleme İşi Evde ek iş arayanlar alin size 2022 nin en güzel iş firsati Evde Duş Jeli Paketleme İşi yaparak evinize butçenize cebinize para girmesini istıyrosaniz Duş Jeli Paketleme İşinden bahsedeceğimiz haber yazimizi iyice okuyunuz
 • Evden Ek İş Evden Ek İş Bayanların tercih ettiği işlerden birisi olan poşet katlama işi basit olduğu için herkes tarafından rahatlıkla yapılabilir. Bilindiği üzere poşetlerin belirli sayılara ayrılarak katlanması işi poşet imalatı yapan firmalar tarafından verilmektedir