kaporasız eve ek iş

kaporasız eve ek iş
Etiketler kaporasız evde paketleme ,eve ek iş veren firmalar
iş imkanları kaporasız eve ek iş
Kategori is-imkanlari
Bu iş İlanı 83148 Kez Başvuru Almıştır
Yazar Eve ek iş veren firmalar

Sponsor Bağlantı


kaporasız eve ek iş Hakkında Detaylar

Kaporasız Evde yapabiliceğiniz Ek İş İlanları,Fabrikalardan Evlere ek İş İmkanı veren İş-kur Evde Paketleme İşi Veriyor Mu, Nolur işe çok ihtiyacım var ama kapora vermeme diyen ev hanimlarina güzel fikirler eve ek iş nasil alabilicekleri hakkında bilgiler

 

Evde kaporasiz Paketleme İşi 

Türkiye’deki ambalaj firmaları en iyi ticari kreatif çalışmaları da sürdürmektedir. Ülkemizde ev ambalajı sağlayan birçok firma var ve bu firmalar aracılığıyla ayda 4000 liraya kadar ek kazanç elde edebilirsiniz.

Bu ticari şirketler özellikle son yıllarda oldukça artmıştır. Evde boş vaktini para kazanarak değerlendirmek isteyen öğrenciler ve ev hanımları için bu fırsatlar çok önemlidir. Aynı zamanda 5-6 kişilik kolektif bir ekibiniz varsa, bir ev paketleme şirketinden iş bulma şansı artacaktır. Evde fazladan iş yaparak aile ekonomisine katkıda bulunmak ve bunun için daha fazla iş fikri aramak istiyorsanız evde paketleme işi, yapabileceğiniz en kolay işlerden biridir.

Evde Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Paketleme işinin nasıl yapıldığı neyin paketlendiğine göre değişir. Akla gelmeyecek pek çok şeyi evde paketleyerek kazanç elde etmek mümkündür. Sabundan kınaya, pipetten plastik bardağa kadar pek çok şeyi evde kendiniz paketleyebilirsiniz. Evde paketleme işi yapmak için herhangi bir beceriye sahip olmanıza gerek yoktur. Bu sayede daha az emek harcayarak siz de evde ek kazanç sahibi olabilirsiniz.

Evde paketleme işi yapmak için hangi firma ile çalışıyorsanız onlar size gerekli malzemeleri verir. Bu sayede evde paketleme işi yapmak için herhangi bir masraf yapmanıza gerek kalmaz. Yani elde ettiğiniz tüm kazanç size kalır. Bu sayede hem hesaplı hem de kolay bir şekilde ek kazanç elde edebilirsiniz.

Evde Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Ev ambalajı ile elde edeceğiniz gelir genellikle iş yükünüzle orantılıdır. Normalde bir kişi ayda 4.000 liralık paketleme ücreti kazanabilir. Bununla birlikte, ev paketleme işiyle uğraşan şirketler genellikle bir kişiyi işe almazlar. Şirketler genellikle 5-6 kişilik ekipleri işe alma eğilimindedir.

İŞKUR ev paketleme işletmesinin her ay ne kadar para kazanabileceği her değişir. İŞKUR’un ev ambalajlama işinin aylık geliri kişinin becerisine göre farklılaşır. İŞKUR ailesi ambalaj projesi kapsamında ev hanımları daha çok çalışmakla birlikte; cetvel seti hazırlama, sabun, tel düğme, takı tasarımı, tırnak boksu, gömlek yaka dikişi, peçete halkası vb. çeşitli işler sunulur. Günde ortalama 4 saat gerektiren esnek çalışma sayesinde bu işi yapan kişiler evde iş imkanı paketleme kazancı ile kendilerine bir gelir kapısı sağlayabilirler.

Evde Paketleme İşi Hangi Firmalar Veriyor?

Evde paketleme işi veren firmalar Türkiye’nin dört bir yanına dağılmıştır. Paketleme işi yapılacak şeyin ne olduğuna bağlı olarak bu firmalar farklı şehirlerde yoğunlaşmaktadır. Genellikle evde paketleme işi veren firmalar büyük şehirlerde yer almaktadır. Eğer bulunduğunuz şehirde bir evde paketleme firması yoksa bu firmalar ile mail, telefon aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Bazı firmalar farklı şehirlerdeki kişilere kargo ile evde paketleme işi vermektedir.

Yaşadığınız şehirde hangi alanda daha çok üretim yapılıyorsa o firmalar ile iletişime geçerek evde çalışma talebinde bulunabilirsiniz. Aynı zamanda son dönemlerde evden çalışarak para kazanmak için firmalar çoğaldı.

Evde Paketleme İşi Verenler Telefon Numarası Nedir?

Evde paketleme işi için bu firmalara telefonla da ulaşabilirsiniz. Ayrıca online başvuru yapabilir ve bilgi alabilirsiniz. Bizi hemen takip edebilir, ev paketleme işi ile iletişime geçebilir ve güncel gönderi bilgilerini görüntüleyebilirsiniz. Bu sayede hangi firmanın personele ihtiyacı olduğunu hemen anlayabilir ve başvurabilirsiniz. Evlere paketleme işi veren firmalar iletişim kurma yolları çok geniş bir yelpaze sunar.

Evde Paketleme İşi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bir ev paketleme işi başvurusu yapmak genel olarak bu işi yapan kişiler arasında yayılmaktadır. Ev paketleme işine katılmak isteyen kadınlar, adreslerine en yakın İŞKUR şubesine giderek kayıt olacak. Kayıttan önce İŞKUR evde diğer iş başvuru formlarını dolduracaktır.

Form doldurulduktan sonra İŞKUR evde paketleme işine başvurmak isteyen kadınlara yönelik eğitim sertifika belgeleri profesyonel bir danışman tarafından kayıt altına alınır. Kayıt olduktan sonra cep telefonu numarası ve iletişim bilgileri sisteme eklenir. Sisteme kayıtlı kişilere uygun bir ev paketleme firması geldiğinde İŞKUR tarafından cep telefonuna SMS gönderilir. Gelen kısa mesajların işini kabul eden ev hanımları para kazanmaya başlayabilir.

İŞKUR haricinde evlere paketleme işi veren firmalar, en başta yapılan tüm başvuruları kontrol ettikten sonra, çalışmak istediği kişiye cep telefonu üzerinden ulaşır. Yoğunluğa bağlı olarak geri dönüş süresi daha uzun olabilir. 

Paketleme işi başvuru sırasında e – posta adresinizi ve telefonunuzu kimse göremez. Geri dönüşler telefonla yapılacaktır. Yaşadığınız il, cep telefonu numaranız ve e-posta adresiniz gibi bilgileri mutlaka yazmalısınız. Paketleme işi başvurularındaki yoğunluktan dolayı geri dönüş süresi uzayabilir lütfen sabırlı olunuz.

DUYURU: Ek iş gönderimi altında sizden kapora, ön ödeme, para isteyen kimselere lütfen para göndermeyin, sizden para talep edenlerin sitemizle bir ilgisi bulunmamaktadır. Sitemiz bilgi amaçlı yayın yapmaktadır.

 

İLETİŞİM FORMU


Sıradaki İş fikirleri

 • Sıcak Su Torbası Paketleme İşi Sıcak Su Torbası Paketleme İşi sicak para kazanmak isteyenler artık evden Sıcak Su Torbası Paketleme İşi yapmaya başladi bile paketleme işi nedir nasil yapilir başvuruyu nereye yapacağiz aramalar Sıcak su torbası Yerine ne kullanılabilir Sıcak su torbası Nasıl doldurulur Sıcak Su Torbası Sıcak su torbası nasıl yapılır Nohuttan sıcak su torbası Pratik sıcak su torbası Pirinçten sıcak su torbası Evde sıcak su torbası yapımı
 • Ek İş Yapmak 2021 Ek İş Yapmak 2021 Pek Bilinmeyen Çok Kazandıran Ek İş Fikirleri 2021 Genellikle sizlere verilen iş paketleme işidir. Örneğin, size kutu içerisinde gelen vidaları paketleme yapmanız istenebilir. Ya da belirli sayıda toplu iğne verilerek bunları paketlemeniz istenebilir. Diğer bir yandan bazı montaj işleri verilerek ürünler oluşturma işi almanızda mümkündür.
 • para kazandıran fikirler para kazandıran fikirler para kazandıran fikirler,ünya genelinde birbirinden ilginç, çılgınca işler yaparak para kazanan ve adını dünya zenginleri arasına yazdıran kişiler olduğunu biliyoruz.
 • kaporasız eve ek iş kaporasız eve ek iş Kaporasız Evde yapabiliceğiniz Ek İş İlanları,Fabrikalardan Evlere ek İş İmkanı veren İş-kur Evde Paketleme İşi Veriyor Mu, Nolur işe çok ihtiyacım var ama kapora vermeme diyen ev hanimlarina güzel fikirler eve ek iş nasil alabilicekleri hakkında bilgiler
 • Evde İskambil Kağıdı Paketleme İşi Evde İskambil Kağıdı Paketleme İşi Evde İskambil Kağıdı Paketleme İşi yaparak eğlenceli bir şekılde para kazanamak isteyen ev hanimlari emeklıler gencler sizlerina lişkın olduğü Evde hazırlayıp paketleyeceğiniz iskambil kağıdı işinden haftalık 1000 TL ödeme alacaksınız İskambil kâğıdı anlamları Kupa iskambil Sinek iskambil Papaz iskambil İskambil kâğıdı kaç tane olur İskambil Kağıdı İskambil kâğıdı vale Maça iskambil Anlamı
 • dolap ve çekmece kilidi paketleme dolap ve çekmece kilidi paketleme Evde Bebek Dolap, ve Çekmece Kilidi evlere ek iş veren firmalara yaptırırlar Evde Bebek Dolap ve Çekmece Kilidi Paketleme İşi nedir nasil yapilir ne kadar ek gelir elde edebilirsiniz başvuru nereye aypilir eve ek iş veren firmalar nerde aramalar Ketbox Çocuk Bebek Çekmece Dolap Beyaz Eşya Güvenlik Emniyet Kilidi Çok Amaçlı Kilit 10 Adet Bebek Dolap Kilidi Dolap kilit aparatı Ketbox Çok Amaçlı Kilit Bulaşık Makinesi düğme Koruyucu Çekmece Kilidi Çekmece Emniyet Kilidi Bebek Çekmece Kilidi nasıl takılır
 • Yara Bandı Paketleme Yara Bandı Paketleme Evde Yara Bandı Paketleme İşi yarama merhem olurmusun parmak kesilince ilk akla gelen yara bandi artik gunumuzdeki işsizlik yarasina da merhem oluyor ,Yara bandı paketleme işi yaparak aylık bütçenize katki sağlayip ek gelir elde edin. Detaylı bilgi ve paketleme nasil yapilir yazımızda
 • İnternetten Part Time Ek İş İnternetten Part Time Ek İş evden para kazan 2020 para kazandıran iş fikirleri Her Şeye Rağmen Oturarak Çalışmak İstiyorsanız İnternette Araştırma Yaptığınızda Bu Tür Firmalarla Karşılaşacaksınız. O Firmalara Başvurarak Makale Yazdığınız Taktirde Para Kazanabilirsiniz.
 • Yapılabilecek Karlı işler Yapılabilecek Karlı işler Unutmayın, her Para Kazandıran iş fikri size uygun olmayabilir, bu nedenle yapılabilecek tüm iş fikri ikirlerimizi incelerken, yeteneklerinizi ve daha önce yapıp yapmadığınız işleri göz önünde bulundurun
 • Ek iş evde ek iş Ek iş evde ek iş  Ek iş evde ek iş evden para kazan 2020 para kazandıran iş fikirleri sende kazanmaya başla.Ek iş evde ek iş sizlerle yakından takip et Ek iş evde ek iş ilk sen haberdar ol sosyal medyada paylaş.