kaporasız eve ek iş

kaporasız eve ek iş
Etiketler kaporasız evde paketleme ,eve ek iş veren firmalar
iş imkanları kaporasız eve ek iş
Kategori is-imkanlari
Bu iş İlanı 53860 Kez Başvuru Almıştır
Yazar Eve ek iş veren firmalar

Sponsor Bağlantı


kaporasız eve ek iş Hakkında Detaylar

Kaporasız Evde yapabiliceğiniz Ek İş İlanları,Fabrikalardan Evlere ek İş İmkanı veren İş-kur Evde Paketleme İşi Veriyor Mu, Nolur işe çok ihtiyacım var ama kapora vermeme diyen ev hanimlarina güzel fikirler eve ek iş nasil alabilicekleri hakkında bilgiler

 

Evde kaporasiz Paketleme İşi 

Türkiye’deki ambalaj firmaları en iyi ticari kreatif çalışmaları da sürdürmektedir. Ülkemizde ev ambalajı sağlayan birçok firma var ve bu firmalar aracılığıyla ayda 4000 liraya kadar ek kazanç elde edebilirsiniz.

Bu ticari şirketler özellikle son yıllarda oldukça artmıştır. Evde boş vaktini para kazanarak değerlendirmek isteyen öğrenciler ve ev hanımları için bu fırsatlar çok önemlidir. Aynı zamanda 5-6 kişilik kolektif bir ekibiniz varsa, bir ev paketleme şirketinden iş bulma şansı artacaktır. Evde fazladan iş yaparak aile ekonomisine katkıda bulunmak ve bunun için daha fazla iş fikri aramak istiyorsanız evde paketleme işi, yapabileceğiniz en kolay işlerden biridir.

Evde Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Paketleme işinin nasıl yapıldığı neyin paketlendiğine göre değişir. Akla gelmeyecek pek çok şeyi evde paketleyerek kazanç elde etmek mümkündür. Sabundan kınaya, pipetten plastik bardağa kadar pek çok şeyi evde kendiniz paketleyebilirsiniz. Evde paketleme işi yapmak için herhangi bir beceriye sahip olmanıza gerek yoktur. Bu sayede daha az emek harcayarak siz de evde ek kazanç sahibi olabilirsiniz.

Evde paketleme işi yapmak için hangi firma ile çalışıyorsanız onlar size gerekli malzemeleri verir. Bu sayede evde paketleme işi yapmak için herhangi bir masraf yapmanıza gerek kalmaz. Yani elde ettiğiniz tüm kazanç size kalır. Bu sayede hem hesaplı hem de kolay bir şekilde ek kazanç elde edebilirsiniz.

Evde Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Ev ambalajı ile elde edeceğiniz gelir genellikle iş yükünüzle orantılıdır. Normalde bir kişi ayda 4.000 liralık paketleme ücreti kazanabilir. Bununla birlikte, ev paketleme işiyle uğraşan şirketler genellikle bir kişiyi işe almazlar. Şirketler genellikle 5-6 kişilik ekipleri işe alma eğilimindedir.

İŞKUR ev paketleme işletmesinin her ay ne kadar para kazanabileceği her değişir. İŞKUR’un ev ambalajlama işinin aylık geliri kişinin becerisine göre farklılaşır. İŞKUR ailesi ambalaj projesi kapsamında ev hanımları daha çok çalışmakla birlikte; cetvel seti hazırlama, sabun, tel düğme, takı tasarımı, tırnak boksu, gömlek yaka dikişi, peçete halkası vb. çeşitli işler sunulur. Günde ortalama 4 saat gerektiren esnek çalışma sayesinde bu işi yapan kişiler evde iş imkanı paketleme kazancı ile kendilerine bir gelir kapısı sağlayabilirler.

Evde Paketleme İşi Hangi Firmalar Veriyor?

Evde paketleme işi veren firmalar Türkiye’nin dört bir yanına dağılmıştır. Paketleme işi yapılacak şeyin ne olduğuna bağlı olarak bu firmalar farklı şehirlerde yoğunlaşmaktadır. Genellikle evde paketleme işi veren firmalar büyük şehirlerde yer almaktadır. Eğer bulunduğunuz şehirde bir evde paketleme firması yoksa bu firmalar ile mail, telefon aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Bazı firmalar farklı şehirlerdeki kişilere kargo ile evde paketleme işi vermektedir.

Yaşadığınız şehirde hangi alanda daha çok üretim yapılıyorsa o firmalar ile iletişime geçerek evde çalışma talebinde bulunabilirsiniz. Aynı zamanda son dönemlerde evden çalışarak para kazanmak için firmalar çoğaldı.

Evde Paketleme İşi Verenler Telefon Numarası Nedir?

Evde paketleme işi için bu firmalara telefonla da ulaşabilirsiniz. Ayrıca online başvuru yapabilir ve bilgi alabilirsiniz. Bizi hemen takip edebilir, ev paketleme işi ile iletişime geçebilir ve güncel gönderi bilgilerini görüntüleyebilirsiniz. Bu sayede hangi firmanın personele ihtiyacı olduğunu hemen anlayabilir ve başvurabilirsiniz. Evlere paketleme işi veren firmalar iletişim kurma yolları çok geniş bir yelpaze sunar.

Evde Paketleme İşi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bir ev paketleme işi başvurusu yapmak genel olarak bu işi yapan kişiler arasında yayılmaktadır. Ev paketleme işine katılmak isteyen kadınlar, adreslerine en yakın İŞKUR şubesine giderek kayıt olacak. Kayıttan önce İŞKUR evde diğer iş başvuru formlarını dolduracaktır.

Form doldurulduktan sonra İŞKUR evde paketleme işine başvurmak isteyen kadınlara yönelik eğitim sertifika belgeleri profesyonel bir danışman tarafından kayıt altına alınır. Kayıt olduktan sonra cep telefonu numarası ve iletişim bilgileri sisteme eklenir. Sisteme kayıtlı kişilere uygun bir ev paketleme firması geldiğinde İŞKUR tarafından cep telefonuna SMS gönderilir. Gelen kısa mesajların işini kabul eden ev hanımları para kazanmaya başlayabilir.

İŞKUR haricinde evlere paketleme işi veren firmalar, en başta yapılan tüm başvuruları kontrol ettikten sonra, çalışmak istediği kişiye cep telefonu üzerinden ulaşır. Yoğunluğa bağlı olarak geri dönüş süresi daha uzun olabilir. 

Paketleme işi başvuru sırasında e – posta adresinizi ve telefonunuzu kimse göremez. Geri dönüşler telefonla yapılacaktır. Yaşadığınız il, cep telefonu numaranız ve e-posta adresiniz gibi bilgileri mutlaka yazmalısınız. Paketleme işi başvurularındaki yoğunluktan dolayı geri dönüş süresi uzayabilir lütfen sabırlı olunuz.

DUYURU: Ek iş gönderimi altında sizden kapora, ön ödeme, para isteyen kimselere lütfen para göndermeyin, sizden para talep edenlerin sitemizle bir ilgisi bulunmamaktadır. Sitemiz bilgi amaçlı yayın yapmaktadır.

 

İLETİŞİM FORMU


Sıradaki İş fikirleri

 • Evde Saat Pili Paketleme Evde Saat Pili Paketleme Evde Saat Pili Paketleme İşi Nedir nasil yapilir saati koluma taktim havami attim diyenler saat in pili bitince Saat Pili Paketleme den gelen saat pillerini takacaksiniz artik saat pilide bir iş imkani haline gelmiştir ,Ev hanımları, öğrenciler, iş arayanlar! Oturduğunuz yerden para kazanmak ister misiniz
 • Çöp Poşeti Paketleme Çöp Poşeti Paketleme Ev hanımlarının en çok çop atmada kullandiklari çop poşetleri artik paketleme işi olarak karşimiza bir Evde Çöp Poşeti Paketleme İşi olarak çikmiş olup sizde Evde poşet paketleyerek para kazanın
 • stres çarkı paketleme stres çarkı paketleme Stres oLmaya Son Evde stres çarkı paketleme işi ev hanimlari işde size 2020 yilinin en rahat işi ve Evde ek iş fırsatı. Stres çarkı paketleme işi yaparak aylık evinize mutfak masrafiniza katki sağlamak için çok güzel bir iş imkani
 • Ayakkabı Çekeceği Paketleme Ayakkabı Çekeceği Paketleme Evde Ayakkabı Çekeceği Paketleme İşi,Evde Ayakkabı Çekeceği Paketleme İşi nedir diye soranlar eve ek iş almak isteyenler işin sirri bizde ,Ayakkabı çekeceği ya da bir diğer adıyla kerata işindne para kazanmak isteyenler iş firsatini kaçirmayın yazımızı dikkatle Okuyunuz
 • Evde Maket Bıçağı Montajı Evde Maket Bıçağı Montajı Evde Maket Bıçağı Montajı ve Paketleme İşi nedir nasil yapilir ne kazandirir,Evinizde maket bıçağı montaj işi ve paketleme işi yaparak aylık butçenize katki sağlayabılır evinizin faturalarini odeyebılırsınız,Montaj işi ve paketleme işi hakkında tüm detaylar sayfamızda
 • Mandal İşi Yaparak Para Kazanma İş Fikri Mandal İşi Yaparak Para Kazanma İş Fikri evden para kazan 2018 para kazandıran iş fikirleri sende kazanmaya başla. sizlerle yakından takip et ilk sen haberdar ol sosyal medyada paylaş.
 • demlik çayı paketleme demlik çayı paketleme Evde çay paketleme işi veren firmalar Evde demlik çayı paketleme nasil yapilir Çay tirkayileri Bu tam sizlık iş hem çayınızı yudumlayın tavşan kani rize çayi hemde paketleme yaparak para kazanin çaylar firmadan içelim durmadan ,Kaçırılmayacak ek iş fırsatı
 • Evde Fermuar Paketleme İşi Evde Fermuar Paketleme İşi Evde Fermuar Paketleme İşi nedir diye soran ve evde oturup boş vakti olan hanımlar Yeni iş imkani olan Fermuar Paketleme İşi sizi bekliyor. Evinizde fermuar çeker paketleme işi yaparak para kazanmak istiyorsanız hemen sitemizi ziyaret edin
 • Terlik Paketleme Terlik Paketleme Terlik Paketleme İle Kazanmak isteyen ev hanımlari evden para kazan Sizde terlik paketleme işi yaparak ek gelir kazanmak istiyorsanız, bu iş modeli ile ilgili aşağıda vereceğimiz detaylara göz atabilirsiniz.
 • bulaşık fırçası paketleme bulaşık fırçası paketleme Bu ilan ev hanimlarini ilgilendirıyor Evde bulaşık fırçası paketleme işi,artik para kazanirmya başladi desem bana gülersiniz ama o bülaaşik yikarken kullandiğiniz firçalar iş imkani haine gelmiş durumda