Dezenfektan Paketleme İşi

Dezenfektan Paketleme İşi
Etiketler Evde Dezenfektan Paketleme İşi,hakkinda,bilgiler
iş imkanları Dezenfektan Paketleme İşi
Kategori is-imkanlari
Bu iş İlanı 7167 Kez Başvuru Almıştır
Yazar Eve ek iş veren firmalar

Sponsor Bağlantı


Dezenfektan Paketleme İşi Hakkında Detaylar

Evde Dezenfektan Paketleme İşi en yeni işleri arasina girmeyi başardi,Bu süreçte dezenfektan, maske ve dikiş ve katlama paketleme işleri ile sizlere

 

Evde el spreyi paketleme işi

Evde el spreyi paketleme işi Korona virüs ile karşı karşıya kaldığımız bu günlerde kişilerin ellerinin temizlenmesi açısından kolonya ve dezenfektan el spreylerinin önemi oldukça yüksektir. Önemin artış göstermesi evlerde ek iş uygulayan kişilere yeni bir iş alanı oluşturmuştur.

Evde el spreyi paketleme işini nasıl alırım?

Evde el spreyi paketlemesi geçtiğimiz günlerde gündeme gelen işlerdendir. Korona virüs ile mücadele çerçevesinde el spreyine isteğin artış göstermesi ile birlikte birçok firma bu istekleri karşılayabilmek adına evlere ek iş vermeye başladı.

Evde El Spreyi Paketleme İşi nasıl alınır sorusuna şu şekilde cevap vermek mümkündür; el spreyi satan firmalar, sprey şişelerini hazır halde satıcılara dağıtmak için evlere ek iş vermektedir. Sprey şişelerinin doldurulması ve paketlenmesi aşaması ile uğraşarak vakit kaybetmek istemeyen firmalar, bu sayede daha hızlı ve çok üretim yapabilmektedir.

Evde el spreyi paketleme işi nasıl yapılır?

Evde el spreyi yapabilmek için öncelikle el spreyi üretimi yapan şirketler ile görüşme ayarlamanız gerekmektedir. Şirket tarafından verilen malzemeler ile birlikte evde üretim yapabilme imkanı sunmaktadır. Firmalar, evde el spreyi paketleme işini yapmaya başlayan kişilere tüm malzemeleri teslim edillir. Verilen bu maddelerin bazıları el sprey şişeleri, şişelerin içine koyulacak olan dezenfektanlar ve şişelerin hepsinin yerleştirilmesinin yapılacağı kutular bulunmaktadır.

Evde el spreyi paketleme işi nasıl yapılır sorusunun cevabı şöyledir ki, evde el spreyi paketleme işini yapacak olan kişiler ilk olarak kendilerine yolalnan maske, eldiven tarzı şartları yerine getirerek, takmaları gerekir. Bu hem hijyen için hem de iş yapan kişinin zarar görmemesi açısından oldukça önemlidir. Gereken malzemelerin takılmasının sonrasında dezenfektan malzeme, firmaya ait sprey şişelerinin belirlenen boyutlar doğrultusunda boşaltarak sprey ucu takılır.

Hazırlanmış olan sprey şişesi, yine şirketin vermiş olduğu kutuların içine koyarak, kolilemek gerekir. Yapılan bu işlemlerin ardından ürünler bütün bir şekilde şirket görevlilerine ileterek, ücret elden alınır.

Evde el spreyi paketleme işi veren firmalar hangileridir?

Evde el spreyi yapma işi ile uğraşmak isteyen kişiler ilk olarak bu işi veren şirketler ile görüşmeleri gerekmektedir. Evinde el spreyi paketleme işini yapan şirketler, intenet üzerinden de basit bir şekilde bulunabilir. Şirketin bulunmasının ardından başvuru yaparak geri dönüş beklenebilir.

Ev içerisinde el spreyi paketlemesi işini yapan şirketlerin büyük bir çoğunluğu temizlik malzemeleri satan şirketlerden oluşmaktadır. Bu tür şirketler ürünlerini satmadan önce en son paketleme işlerini evlere ek iş halinde yaptırmaktadır. Bununla birlikte vatandaşa ek kazanç sağlanmış olur.

Evde Dezenfektan İşinden Aylık Ne Kadar Kazanırım

Ev içerisinde hazırlanan el spreyi paketleme işi için gereken sprey kutuları şirketin görevli kişisine verildikten sonra ödeme anında alınır. El spreylerinin şirketin istediği biçimde düzenlenmiş olması gerekmektedir. Bu görevli doğru paketlenmemiş olan ürünler için para vermeyecektir. Bu konu oldukça önemlidir.Bu işi veren firmaların bazıları adet başına ücretlendirme yaparken bazıları ise koli başına ücretlendirme yapmaktadır. Siz firmanız ile nasıl anlaşma yapmak isterseniz firmanız kabul edecektir. Firmalar ödemeler konusunda da iki ayrılmaktadır bazıları haftalık ödeme yaparken bazıları aylık ödeme yapmaktadır yine aynı şekilde buda siz nasıl anlaşırsanız öyle ödeme alabilirsiniz. Firmalar ödeme konusunda bir çok kolaylık sağlamaktadır isterseniz yaptığınız ürünü teslim ederken ödemenizi alabilirsiniz.

 

İLETİŞİM FORMU


Sıradaki İş fikirleri

 • Evde Baharat Paketle Evde Baharat Paketle Evde Baharat Paketleyerek Para Kazanmak evden para kazan 2020 para kazandıran iş fikirleri sende kazanmaya başla.Evde Baharat Paketleyerek Para Kazanmak sizlerle yakından takip et Evde Baharat Paketleyerek Para Kazanmak ilk sen haberdar ol sosyal medyada paylaş.
 • Evde Gül Paketleme İşi Evde Gül Paketleme İşi Evde Gül Paketleme İşi,diyince aklıma kapina güller serdim şarkısı gelıor,Gül paketleme işi yaparak aylık 2400 TL ek gelir kazanmak istiyorsanız eğer, sitemizden ek iş ilanlari ve iş fikirleri yazilarini takip yapın evde ek iş fırsatını kaçırmayın
 • Evlere Kalem Montaj İşi Evlere Kalem Montaj İşi 2020 yilina girmiş bulunmaktayız yeni yilin ocak ayinda Ev hanımlarına yönelik ek işlerin başında evde kalem montaj işi gelmektedir. Bu işde diğer ek işler gibi evinden çalışıp para kazanmak isteyenlerin çok sık olarak yaptığı işlerin başında gelmektedir.
 • Dezenfektan Paketleme İşi Dezenfektan Paketleme İşi Evde Dezenfektan Paketleme İşi en yeni işleri arasina girmeyi başardi,Bu süreçte dezenfektan, maske ve dikiş ve katlama paketleme işleri ile sizlere
 • Zarf katlama 2021 Zarf katlama 2021 Zarf katlama evden para kazan 2022 para kazandıran iş fikirleri sende kazanmaya başla.Katlama işlemleri zarf içinde geçerli olabilir. Bu davetiye için daha çok özel davetiye diyebiliriz. Çünkü klasik davetiyelerin dışında bir modeldir.Zarf katlama sizlerle yakından takip et Zarf katlama ilk sen haberdar ol sosyal medyada paylaş.
 • Evde Çorap İşi Evde Çorap İşi Evde Çorap İşleri Yaparak Yaz kış fark etmeksizin her mevsim işleri yoğun olan bu firmalar çorap paketleme işi olduğu zaman evlere yönlendiriyor. Evde çok basit bir şekilde çorap paketleme işi yapabilir aylık yüksek ücretler kazanabilirsiniz.
 • Eve İş Veren Fabrikalar Eve İş Veren Fabrikalar Evlere İş Veren Firmalar Listesi,Bazı Mağazalar Ürünlerini Müşterilerine Kağıt Torbalar İçerisinde Sunarlar. Mağazalar Matbaalarda Bastırdıkları Üzerinde İsimlerinin Geçtiği Bu Süslü Kağıtları Katlamaları İçin Evlere Vermektedir.
 • Evde Çivi Paketleme İşi Evde Çivi Paketleme İşi Evde Çivi Paketleme İşi nedir nasil yapilir,Evde çivi paketleme işi yaparak para kazanacağınız ek iş fırsatı sizi bekliyor,Evde çalışarak para kazanma hayalinizi en kısa sürede karşılamak için sizlere yardımcı oluyoruz.
 • Nikah Şekeri İşi 2021 Nikah Şekeri İşi 2021 Nikah Şekeri İşi Para Kazanma evden para kazanma,Nikah şekeri işi veren firmalar ve bu işten ne kadar para kazanabiliriz Düğün ve nikah hazırlıkların da öncelikli olarak listenin başında halledilmesi gereken, hanımların çok önem verdiği nikah şekeri gelmektedir.
 • Mandal İşi Yaparak Para Kazanma İş Fikri Mandal İşi Yaparak Para Kazanma İş Fikri evden para kazan 2018 para kazandıran iş fikirleri sende kazanmaya başla. sizlerle yakından takip et ilk sen haberdar ol sosyal medyada paylaş.