Dezenfektan Paketleme İşi

Dezenfektan Paketleme İşi
Etiketler Evde Dezenfektan Paketleme İşi,hakkinda,bilgiler
iş imkanları Dezenfektan Paketleme İşi
Kategori is-imkanlari
Bu iş İlanı 15645 Kez Başvuru Almıştır
Yazar Eve ek iş veren firmalar

Sponsor Bağlantı


Dezenfektan Paketleme İşi Hakkında Detaylar

Evde Dezenfektan Paketleme İşi en yeni işleri arasina girmeyi başardi,Bu süreçte dezenfektan, maske ve dikiş ve katlama paketleme işleri ile sizlere

 

Evde el spreyi paketleme işi

Evde el spreyi paketleme işi Korona virüs ile karşı karşıya kaldığımız bu günlerde kişilerin ellerinin temizlenmesi açısından kolonya ve dezenfektan el spreylerinin önemi oldukça yüksektir. Önemin artış göstermesi evlerde ek iş uygulayan kişilere yeni bir iş alanı oluşturmuştur.

Evde el spreyi paketleme işini nasıl alırım?

Evde el spreyi paketlemesi geçtiğimiz günlerde gündeme gelen işlerdendir. Korona virüs ile mücadele çerçevesinde el spreyine isteğin artış göstermesi ile birlikte birçok firma bu istekleri karşılayabilmek adına evlere ek iş vermeye başladı.

Evde El Spreyi Paketleme İşi nasıl alınır sorusuna şu şekilde cevap vermek mümkündür; el spreyi satan firmalar, sprey şişelerini hazır halde satıcılara dağıtmak için evlere ek iş vermektedir. Sprey şişelerinin doldurulması ve paketlenmesi aşaması ile uğraşarak vakit kaybetmek istemeyen firmalar, bu sayede daha hızlı ve çok üretim yapabilmektedir.

Evde el spreyi paketleme işi nasıl yapılır?

Evde el spreyi yapabilmek için öncelikle el spreyi üretimi yapan şirketler ile görüşme ayarlamanız gerekmektedir. Şirket tarafından verilen malzemeler ile birlikte evde üretim yapabilme imkanı sunmaktadır. Firmalar, evde el spreyi paketleme işini yapmaya başlayan kişilere tüm malzemeleri teslim edillir. Verilen bu maddelerin bazıları el sprey şişeleri, şişelerin içine koyulacak olan dezenfektanlar ve şişelerin hepsinin yerleştirilmesinin yapılacağı kutular bulunmaktadır.

Evde el spreyi paketleme işi nasıl yapılır sorusunun cevabı şöyledir ki, evde el spreyi paketleme işini yapacak olan kişiler ilk olarak kendilerine yolalnan maske, eldiven tarzı şartları yerine getirerek, takmaları gerekir. Bu hem hijyen için hem de iş yapan kişinin zarar görmemesi açısından oldukça önemlidir. Gereken malzemelerin takılmasının sonrasında dezenfektan malzeme, firmaya ait sprey şişelerinin belirlenen boyutlar doğrultusunda boşaltarak sprey ucu takılır.

Hazırlanmış olan sprey şişesi, yine şirketin vermiş olduğu kutuların içine koyarak, kolilemek gerekir. Yapılan bu işlemlerin ardından ürünler bütün bir şekilde şirket görevlilerine ileterek, ücret elden alınır.

Evde el spreyi paketleme işi veren firmalar hangileridir?

Evde el spreyi yapma işi ile uğraşmak isteyen kişiler ilk olarak bu işi veren şirketler ile görüşmeleri gerekmektedir. Evinde el spreyi paketleme işini yapan şirketler, intenet üzerinden de basit bir şekilde bulunabilir. Şirketin bulunmasının ardından başvuru yaparak geri dönüş beklenebilir.

Ev içerisinde el spreyi paketlemesi işini yapan şirketlerin büyük bir çoğunluğu temizlik malzemeleri satan şirketlerden oluşmaktadır. Bu tür şirketler ürünlerini satmadan önce en son paketleme işlerini evlere ek iş halinde yaptırmaktadır. Bununla birlikte vatandaşa ek kazanç sağlanmış olur.

Evde Dezenfektan İşinden Aylık Ne Kadar Kazanırım

Ev içerisinde hazırlanan el spreyi paketleme işi için gereken sprey kutuları şirketin görevli kişisine verildikten sonra ödeme anında alınır. El spreylerinin şirketin istediği biçimde düzenlenmiş olması gerekmektedir. Bu görevli doğru paketlenmemiş olan ürünler için para vermeyecektir. Bu konu oldukça önemlidir.Bu işi veren firmaların bazıları adet başına ücretlendirme yaparken bazıları ise koli başına ücretlendirme yapmaktadır. Siz firmanız ile nasıl anlaşma yapmak isterseniz firmanız kabul edecektir. Firmalar ödemeler konusunda da iki ayrılmaktadır bazıları haftalık ödeme yaparken bazıları aylık ödeme yapmaktadır yine aynı şekilde buda siz nasıl anlaşırsanız öyle ödeme alabilirsiniz. Firmalar ödeme konusunda bir çok kolaylık sağlamaktadır isterseniz yaptığınız ürünü teslim ederken ödemenizi alabilirsiniz.

 

İLETİŞİM FORMU


Sıradaki İş fikirleri

 • Sıcak Su Torbası Paketleme İşi Sıcak Su Torbası Paketleme İşi sicak para kazanmak isteyenler artık evden Sıcak Su Torbası Paketleme İşi yapmaya başladi bile paketleme işi nedir nasil yapilir başvuruyu nereye yapacağiz aramalar Sıcak su torbası Yerine ne kullanılabilir Sıcak su torbası Nasıl doldurulur Sıcak Su Torbası Sıcak su torbası nasıl yapılır Nohuttan sıcak su torbası Pratik sıcak su torbası Pirinçten sıcak su torbası Evde sıcak su torbası yapımı
 • Ek İş Yapmak 2021 Ek İş Yapmak 2021 Pek Bilinmeyen Çok Kazandıran Ek İş Fikirleri 2021 Genellikle sizlere verilen iş paketleme işidir. Örneğin, size kutu içerisinde gelen vidaları paketleme yapmanız istenebilir. Ya da belirli sayıda toplu iğne verilerek bunları paketlemeniz istenebilir. Diğer bir yandan bazı montaj işleri verilerek ürünler oluşturma işi almanızda mümkündür.
 • para kazandıran fikirler para kazandıran fikirler para kazandıran fikirler,ünya genelinde birbirinden ilginç, çılgınca işler yaparak para kazanan ve adını dünya zenginleri arasına yazdıran kişiler olduğunu biliyoruz.
 • kaporasız eve ek iş kaporasız eve ek iş Kaporasız Evde yapabiliceğiniz Ek İş İlanları,Fabrikalardan Evlere ek İş İmkanı veren İş-kur Evde Paketleme İşi Veriyor Mu, Nolur işe çok ihtiyacım var ama kapora vermeme diyen ev hanimlarina güzel fikirler eve ek iş nasil alabilicekleri hakkında bilgiler
 • dolap ve çekmece kilidi paketleme dolap ve çekmece kilidi paketleme Evde Bebek Dolap, ve Çekmece Kilidi evlere ek iş veren firmalara yaptırırlar Evde Bebek Dolap ve Çekmece Kilidi Paketleme İşi nedir nasil yapilir ne kadar ek gelir elde edebilirsiniz başvuru nereye aypilir eve ek iş veren firmalar nerde aramalar Ketbox Çocuk Bebek Çekmece Dolap Beyaz Eşya Güvenlik Emniyet Kilidi Çok Amaçlı Kilit 10 Adet Bebek Dolap Kilidi Dolap kilit aparatı Ketbox Çok Amaçlı Kilit Bulaşık Makinesi düğme Koruyucu Çekmece Kilidi Çekmece Emniyet Kilidi Bebek Çekmece Kilidi nasıl takılır
 • Yara Bandı Paketleme Yara Bandı Paketleme Evde Yara Bandı Paketleme İşi yarama merhem olurmusun parmak kesilince ilk akla gelen yara bandi artik gunumuzdeki işsizlik yarasina da merhem oluyor ,Yara bandı paketleme işi yaparak aylık bütçenize katki sağlayip ek gelir elde edin. Detaylı bilgi ve paketleme nasil yapilir yazımızda
 • İnternetten Part Time Ek İş İnternetten Part Time Ek İş evden para kazan 2020 para kazandıran iş fikirleri Her Şeye Rağmen Oturarak Çalışmak İstiyorsanız İnternette Araştırma Yaptığınızda Bu Tür Firmalarla Karşılaşacaksınız. O Firmalara Başvurarak Makale Yazdığınız Taktirde Para Kazanabilirsiniz.
 • Evde İskambil Kağıdı Paketleme İşi Evde İskambil Kağıdı Paketleme İşi Evde İskambil Kağıdı Paketleme İşi yaparak eğlenceli bir şekılde para kazanamak isteyen ev hanimlari emeklıler gencler sizlerina lişkın olduğü Evde hazırlayıp paketleyeceğiniz iskambil kağıdı işinden haftalık 1000 TL ödeme alacaksınız İskambil kâğıdı anlamları Kupa iskambil Sinek iskambil Papaz iskambil İskambil kâğıdı kaç tane olur İskambil Kağıdı İskambil kâğıdı vale Maça iskambil Anlamı
 • Yapılabilecek Karlı işler Yapılabilecek Karlı işler Unutmayın, her Para Kazandıran iş fikri size uygun olmayabilir, bu nedenle yapılabilecek tüm iş fikri ikirlerimizi incelerken, yeteneklerinizi ve daha önce yapıp yapmadığınız işleri göz önünde bulundurun
 • Ek iş evde ek iş Ek iş evde ek iş  Ek iş evde ek iş evden para kazan 2020 para kazandıran iş fikirleri sende kazanmaya başla.Ek iş evde ek iş sizlerle yakından takip et Ek iş evde ek iş ilk sen haberdar ol sosyal medyada paylaş.