Dezenfektan Paketleme İşi

Dezenfektan Paketleme İşi
Etiketler Evde Dezenfektan Paketleme İşi,hakkinda,bilgiler
iş imkanları Dezenfektan Paketleme İşi
Kategori is-imkanlari
Bu iş İlanı 13673 Kez Başvuru Almıştır
Yazar Eve ek iş veren firmalar

Sponsor Bağlantı


Dezenfektan Paketleme İşi Hakkında Detaylar

Evde Dezenfektan Paketleme İşi en yeni işleri arasina girmeyi başardi,Bu süreçte dezenfektan, maske ve dikiş ve katlama paketleme işleri ile sizlere

 

Evde el spreyi paketleme işi

Evde el spreyi paketleme işi Korona virüs ile karşı karşıya kaldığımız bu günlerde kişilerin ellerinin temizlenmesi açısından kolonya ve dezenfektan el spreylerinin önemi oldukça yüksektir. Önemin artış göstermesi evlerde ek iş uygulayan kişilere yeni bir iş alanı oluşturmuştur.

Evde el spreyi paketleme işini nasıl alırım?

Evde el spreyi paketlemesi geçtiğimiz günlerde gündeme gelen işlerdendir. Korona virüs ile mücadele çerçevesinde el spreyine isteğin artış göstermesi ile birlikte birçok firma bu istekleri karşılayabilmek adına evlere ek iş vermeye başladı.

Evde El Spreyi Paketleme İşi nasıl alınır sorusuna şu şekilde cevap vermek mümkündür; el spreyi satan firmalar, sprey şişelerini hazır halde satıcılara dağıtmak için evlere ek iş vermektedir. Sprey şişelerinin doldurulması ve paketlenmesi aşaması ile uğraşarak vakit kaybetmek istemeyen firmalar, bu sayede daha hızlı ve çok üretim yapabilmektedir.

Evde el spreyi paketleme işi nasıl yapılır?

Evde el spreyi yapabilmek için öncelikle el spreyi üretimi yapan şirketler ile görüşme ayarlamanız gerekmektedir. Şirket tarafından verilen malzemeler ile birlikte evde üretim yapabilme imkanı sunmaktadır. Firmalar, evde el spreyi paketleme işini yapmaya başlayan kişilere tüm malzemeleri teslim edillir. Verilen bu maddelerin bazıları el sprey şişeleri, şişelerin içine koyulacak olan dezenfektanlar ve şişelerin hepsinin yerleştirilmesinin yapılacağı kutular bulunmaktadır.

Evde el spreyi paketleme işi nasıl yapılır sorusunun cevabı şöyledir ki, evde el spreyi paketleme işini yapacak olan kişiler ilk olarak kendilerine yolalnan maske, eldiven tarzı şartları yerine getirerek, takmaları gerekir. Bu hem hijyen için hem de iş yapan kişinin zarar görmemesi açısından oldukça önemlidir. Gereken malzemelerin takılmasının sonrasında dezenfektan malzeme, firmaya ait sprey şişelerinin belirlenen boyutlar doğrultusunda boşaltarak sprey ucu takılır.

Hazırlanmış olan sprey şişesi, yine şirketin vermiş olduğu kutuların içine koyarak, kolilemek gerekir. Yapılan bu işlemlerin ardından ürünler bütün bir şekilde şirket görevlilerine ileterek, ücret elden alınır.

Evde el spreyi paketleme işi veren firmalar hangileridir?

Evde el spreyi yapma işi ile uğraşmak isteyen kişiler ilk olarak bu işi veren şirketler ile görüşmeleri gerekmektedir. Evinde el spreyi paketleme işini yapan şirketler, intenet üzerinden de basit bir şekilde bulunabilir. Şirketin bulunmasının ardından başvuru yaparak geri dönüş beklenebilir.

Ev içerisinde el spreyi paketlemesi işini yapan şirketlerin büyük bir çoğunluğu temizlik malzemeleri satan şirketlerden oluşmaktadır. Bu tür şirketler ürünlerini satmadan önce en son paketleme işlerini evlere ek iş halinde yaptırmaktadır. Bununla birlikte vatandaşa ek kazanç sağlanmış olur.

Evde Dezenfektan İşinden Aylık Ne Kadar Kazanırım

Ev içerisinde hazırlanan el spreyi paketleme işi için gereken sprey kutuları şirketin görevli kişisine verildikten sonra ödeme anında alınır. El spreylerinin şirketin istediği biçimde düzenlenmiş olması gerekmektedir. Bu görevli doğru paketlenmemiş olan ürünler için para vermeyecektir. Bu konu oldukça önemlidir.Bu işi veren firmaların bazıları adet başına ücretlendirme yaparken bazıları ise koli başına ücretlendirme yapmaktadır. Siz firmanız ile nasıl anlaşma yapmak isterseniz firmanız kabul edecektir. Firmalar ödemeler konusunda da iki ayrılmaktadır bazıları haftalık ödeme yaparken bazıları aylık ödeme yapmaktadır yine aynı şekilde buda siz nasıl anlaşırsanız öyle ödeme alabilirsiniz. Firmalar ödeme konusunda bir çok kolaylık sağlamaktadır isterseniz yaptığınız ürünü teslim ederken ödemenizi alabilirsiniz.

 

İLETİŞİM FORMU


Sıradaki İş fikirleri

 • Mandal İşi Yaparak Para Kazanma İş Fikri Mandal İşi Yaparak Para Kazanma İş Fikri evden para kazan 2018 para kazandıran iş fikirleri sende kazanmaya başla. sizlerle yakından takip et ilk sen haberdar ol sosyal medyada paylaş.
 • Terlik Paketleme Terlik Paketleme Terlik Paketleme İle Kazanmak isteyen ev hanımlari evden para kazan Sizde terlik paketleme işi yaparak ek gelir kazanmak istiyorsanız, bu iş modeli ile ilgili aşağıda vereceğimiz detaylara göz atabilirsiniz.
 • Evde Maket Bıçağı Montajı Evde Maket Bıçağı Montajı Evde Maket Bıçağı Montajı ve Paketleme İşi nedir nasil yapilir ne kazandirir,Evinizde maket bıçağı montaj işi ve paketleme işi yaparak aylık butçenize katki sağlayabılır evinizin faturalarini odeyebılırsınız,Montaj işi ve paketleme işi hakkında tüm detaylar sayfamızda
 • stres çarkı paketleme stres çarkı paketleme Stres oLmaya Son Evde stres çarkı paketleme işi ev hanimlari işde size 2020 yilinin en rahat işi ve Evde ek iş fırsatı. Stres çarkı paketleme işi yaparak aylık evinize mutfak masrafiniza katki sağlamak için çok güzel bir iş imkani
 • bulaşık fırçası paketleme bulaşık fırçası paketleme Bu ilan ev hanimlarini ilgilendirıyor Evde bulaşık fırçası paketleme işi,artik para kazanirmya başladi desem bana gülersiniz ama o bülaaşik yikarken kullandiğiniz firçalar iş imkani haine gelmiş durumda
 • Evde Fermuar Paketleme İşi Evde Fermuar Paketleme İşi Evde Fermuar Paketleme İşi nedir diye soran ve evde oturup boş vakti olan hanımlar Yeni iş imkani olan Fermuar Paketleme İşi sizi bekliyor. Evinizde fermuar çeker paketleme işi yaparak para kazanmak istiyorsanız hemen sitemizi ziyaret edin
 • Takma Tırnak Paketleme Takma Tırnak Paketleme Evde Takma Tırnak Paketleme İşi takma tirnağimi takarim millete hava atarim diyen hanimlar artık devir değişti tırnak paketleme işi yaparim parami cebime atarim devri başladı paketleme işi yaparak aylık evinizi katki sağlayabilrisiniz
 • 3 Saat Çalışan Ev Hanımları 3 Saat Çalışan Ev Hanımları Günümüzde ek iş yaparak gelir elde etmek isteyen kişi sayısı azımsanmayacak kadar çok olduğundan dolayı evde yapılabilecek işler ile gerek ev hanımları,Evde para kazanma imkanına bır ek gelir daha eklendı,evde ek iş imkanları ile İŞKUR ev hanımlarına günde 3-4 saat çalışarak para kazanma imkanı sunuyor.
 • kaporasız eve ek iş kaporasız eve ek iş Kaporasız Evde yapabiliceğiniz Ek İş İlanları,Fabrikalardan Evlere ek İş İmkanı veren İş-kur Evde Paketleme İşi Veriyor Mu, Nolur işe çok ihtiyacım var ama kapora vermeme diyen ev hanimlarina güzel fikirler eve ek iş nasil alabilicekleri hakkında bilgiler
 • Hızlı Para Kazan Hızlı Para Kazan 2022 senesine girmeden en iyi kisa vadede para kazanabılıceğiniz işler üzerinde çalişma yaparak Peki, kısa vadede para kazanma yöntemleri nelerdir? Bu konuda biz de sizlere bazı yeni iş fikirleri önerilerinde bulunmak istedik