Bulaşık Teli Paketleme İşi

Bulaşık Teli Paketleme İşi
Etiketler Evde Bulaşık Teli Paketleme İşi,nedir nasil yapilir
iş imkanları Bulaşık Teli Paketleme İşi
Kategori evde-para-kazan
Bu iş İlanı 11881 Kez Başvuru Almıştır
Yazar Eve ek iş veren firmalar

Sponsor Bağlantı


Bulaşık Teli Paketleme İşi Hakkında Detaylar

Evde Bulaşık Teli Paketleme İşi nedir nasil yapilir gece gunduz bülaşik yikayan hanımlar mujde,Kaçırılmayacak tamda soylenerek yapacağiniz ek iş fırsatı ayağiniza geldi,Evde bulaşık teli paketleme işi yaparak evinize aylık katkıda bulunubilirsiniz

 

Bulaşık teli ne işe yarar? Bulaşık teli kullanılan alanları

Ev temizliğinde kullanılan malzemeler hem işi kolaylaştırıyor hem de pratik oluyor. Bulaşık teli de bu malzemelerden biri. Kurumuş yağ lekelerini anında çıkaran bulaşık telinin farklı kullanım alanlarının da olduğunu biliyor muydunuz? Bulaşık teli ne işe yarar? Bulaşık teli kullanılan alanlar sorunun cevabı yazımızda. Günümüz ekonomik şartlarını göz önünde bulunduran ev kadınları, evde ek iş yaparak aile bütçesine ekonomik anlamda katkı sağlamayı tercih ediyor. Özellikle ev kadınları ev işleri dışında kalan boş vakitlerini değerlendirmiş oluyor hemde ekonomik özgürlüklerini kazanmış oluyorlar.

Çok uzun yıllardır kullanılan bulaşık teli mutfağınızda her zaman elinizin altında duran bir temizlik ürünüdür. Tencerelerdeki kalıntıları ya da birikmiş yağları kolayca temizlemek için kullanılan bulaşık teli aslında farklı alanlarda da kullanılabilir. Bunlarda biri ise araba jantlarını temizlemek. Gerçek bulaşık teli olarak alınan bilgilere göre çok ince sactan veya alüminyum tellerden yumak haline getirilerek yapılıyor. Bir plastik torbada 8-10 tanesi bir arada satılıyordu. Görüntüsüne bakanlar ise yumuşak bir şey olduğunu sanıp yanılıyordu. Eldivensiz kullanılması sakıncalı olan bulaşık teli elleri de tahriş edebilen bir yapıya sahip. Tırnaklarınızın arasına kaçarak zarar görmesine neden olabilir. Eğer tencerenizin dibi tutmuş ya da ocağınız yağdan dolayı kararmışsa bulaşık teli sayesinde kısa sürede pırıl pırıl olmasını sağlayabilirsiniz. Yanık tencere diplerini, yemek artığı yapışmış tavaları temizlerken aynı zamanda parlamasına olanak sağlıyor

Bulaşık teli paketleme işi nasıl yapılır

İşi veren firma size paketleme işini nasıl yapacağınızı gösterecek. Paketleme işini yaparken lazım olan tüm ekipmanı da size verecek. Bu aşamalardan sonra yapmanız gereken size anlatılan paket işini dikkatli ve özenle yapmak ve işi teslim etmek. Firma size verdiği adetli işleri her hafta gelip kontrol edecek, paketleme işi biten bulaşık tellerini sayıp teslim alacak. Sorunsuz olarak teslim ettiğiniz bütün işin parasını nakit olarak elden size ödeyecek.Yapmanız gereken size verilecek olan bulaşık tellerini şeffaf ambalajlara koymak ve ağızlarını kapatıp kolilere yerleştirmek. Bu çok basit bir kaç adımı tamamladıktan sonra bulaşık teli paketleme işini bitirmiş olursunuz.

İşi veren firma size paketleme işini nasıl yapacağınızı gösterecek. Paketleme işini yaparken lazım olan tüm ekipmanı da size verecek. Bu aşamalardan sonra yapmanız gereken size anlatılan paket işini dikkatli ve özenle yapmak ve işi teslim etmek. Firma size verdiği adetli işleri her hafta gelip kontrol edecek, paketleme işi biten bulaşık tellerini sayıp teslim alacak. Sorunsuz olarak teslim ettiğiniz bütün işin parasını nakit olarak elden size ödeyecek.

Paketleme işinden kaç para kazanılır

Bulaşık teli paketleme işini düzgün ve eksiksiz yaparsanız ek iş veren firmalar bunun karşılığını size fazlası ile öderler. Çünkü bu tür büyük firmalar için işlerin sorunsuz ve eksiksiz teslim edilmesi çok önemlidir. Yapacağınız her paketten yaklaşık olarak 1 yada 2 TL kazanırsınız. Günde ortalama 100 paketleme yaptığınızı hesaplarsak eğer günlük kazancınız 100 ile 200 TL arasında değişecektir. Bu da aylık ortalama 3000 TL ile 4000 TL arasında bir gelir demektir. Başta da dediğimiz gibi firmalar için önemli olan size verdikleri işlerin eksiksiz ve sorunsuz olmasıdır.

İLETİŞİM FORMU


Sıradaki İş fikirleri

 • Evde Baharat Paketle Evde Baharat Paketle Evde Baharat Paketleyerek Para Kazanmak evden para kazan 2020 para kazandıran iş fikirleri sende kazanmaya başla.Evde Baharat Paketleyerek Para Kazanmak sizlerle yakından takip et Evde Baharat Paketleyerek Para Kazanmak ilk sen haberdar ol sosyal medyada paylaş.
 • Evde Gül Paketleme İşi Evde Gül Paketleme İşi Evde Gül Paketleme İşi,diyince aklıma kapina güller serdim şarkısı gelıor,Gül paketleme işi yaparak aylık 2400 TL ek gelir kazanmak istiyorsanız eğer, sitemizden ek iş ilanlari ve iş fikirleri yazilarini takip yapın evde ek iş fırsatını kaçırmayın
 • Evlere Kalem Montaj İşi Evlere Kalem Montaj İşi 2020 yilina girmiş bulunmaktayız yeni yilin ocak ayinda Ev hanımlarına yönelik ek işlerin başında evde kalem montaj işi gelmektedir. Bu işde diğer ek işler gibi evinden çalışıp para kazanmak isteyenlerin çok sık olarak yaptığı işlerin başında gelmektedir.
 • Dezenfektan Paketleme İşi Dezenfektan Paketleme İşi Evde Dezenfektan Paketleme İşi en yeni işleri arasina girmeyi başardi,Bu süreçte dezenfektan, maske ve dikiş ve katlama paketleme işleri ile sizlere
 • Zarf katlama 2021 Zarf katlama 2021 Zarf katlama evden para kazan 2022 para kazandıran iş fikirleri sende kazanmaya başla.Katlama işlemleri zarf içinde geçerli olabilir. Bu davetiye için daha çok özel davetiye diyebiliriz. Çünkü klasik davetiyelerin dışında bir modeldir.Zarf katlama sizlerle yakından takip et Zarf katlama ilk sen haberdar ol sosyal medyada paylaş.
 • Evde Çorap İşi Evde Çorap İşi Evde Çorap İşleri Yaparak Yaz kış fark etmeksizin her mevsim işleri yoğun olan bu firmalar çorap paketleme işi olduğu zaman evlere yönlendiriyor. Evde çok basit bir şekilde çorap paketleme işi yapabilir aylık yüksek ücretler kazanabilirsiniz.
 • Eve İş Veren Fabrikalar Eve İş Veren Fabrikalar Evlere İş Veren Firmalar Listesi,Bazı Mağazalar Ürünlerini Müşterilerine Kağıt Torbalar İçerisinde Sunarlar. Mağazalar Matbaalarda Bastırdıkları Üzerinde İsimlerinin Geçtiği Bu Süslü Kağıtları Katlamaları İçin Evlere Vermektedir.
 • Evde Çivi Paketleme İşi Evde Çivi Paketleme İşi Evde Çivi Paketleme İşi nedir nasil yapilir,Evde çivi paketleme işi yaparak para kazanacağınız ek iş fırsatı sizi bekliyor,Evde çalışarak para kazanma hayalinizi en kısa sürede karşılamak için sizlere yardımcı oluyoruz.
 • Nikah Şekeri İşi 2021 Nikah Şekeri İşi 2021 Nikah Şekeri İşi Para Kazanma evden para kazanma,Nikah şekeri işi veren firmalar ve bu işten ne kadar para kazanabiliriz Düğün ve nikah hazırlıkların da öncelikli olarak listenin başında halledilmesi gereken, hanımların çok önem verdiği nikah şekeri gelmektedir.
 • Mandal İşi Yaparak Para Kazanma İş Fikri Mandal İşi Yaparak Para Kazanma İş Fikri evden para kazan 2018 para kazandıran iş fikirleri sende kazanmaya başla. sizlerle yakından takip et ilk sen haberdar ol sosyal medyada paylaş.